Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 pro 2019 03:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Las Vegas
PříspěvekNapsal: 18 led 2018 13:10 
Diskutér

Myslím si, že člověk má stále z čeho vybírat. Úplně nevím, co tam dělat déle než den, dva, pokud nejedu cíleně na nějakou akci. Osobně využívám jen na přespání, při návštěvách okolních NP. Obešel jsem i nějaký ten outlet, vyzkoušel pár "all you can eat", nic dech beroucího.

Pokud bych přijel poprvé, tak doporučím Stratosféru, sic je skoro na konci Stripu. V rámci ubytka lze využít volný vstup na vyhlídku (nahoře je pár atrakcí pro milovníky trocha adrenalinu), člověk si udělá obrázek o samotném městě. Večer si dát cca 10 km procházku po Stripu, hodit čtvrťák do automatu, nějaký drink a dobrou.

A druhý den ráno bych si zaplaval v bazénu, doplnil zásoby v marketu a vyrazil za tím, co je na Západě krásné ;)

Mimo hlavní ulici se vždy najde slušné a levné bydlení, vyzkoušel jsem Longhorn, Mardi Gras, Travelodge..

edit: Od letošní sezóny bych si nenechal ujít hokejový zápas místních Golden Knights.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 15:33 
Diskutér

Nahodak píše:
Myslím si, že člověk má stále z čeho vybírat. Úplně nevím, co tam dělat déle než den, dva, pokud nejedu cíleně na nějakou akci. Osobně využívám jen na přespání, při návštěvách okolních NP. Obešel jsem i nějaký ten outlet, vyzkoušel pár "all you can eat", nic dech beroucího.

Pokud bych přijel poprvé, tak doporučím Stratosféru, sic je skoro na konci Stripu. V rámci ubytka lze využít volný vstup na vyhlídku (nahoře je pár atrakcí pro milovníky trocha adrenalinu), člověk si udělá obrázek o samotném městě. Večer si dát cca 10 km procházku po Stripu, hodit čtvrťák do automatu, nějaký drink a dobrou.

A druhý den ráno bych si zaplaval v bazénu, doplnil zásoby v marketu a vyrazil za tím, co je na Západě krásné ;)

Mimo hlavní ulici se vždy najde slušné a levné bydlení, vyzkoušel jsem Longhorn, Mardi Gras, Travelodge..

edit: Od letošní sezóny bych si nenechal ujít hokejový zápas místních Golden Knights.

přesně tak, Motel6, Travelodge, ... vedle Hooters jsou levný, parking free, šatl taky free..
Pozor při nákupu lístků, Apple ( Evropa) nepodporuje StupHub, musíš jít vyzvednout lístky na kasu, mít u sebe kreditku, kterou jsi platil lístky. Jinak hokej v pohodě, akorát diváci jsou trochu ,,nehokejový,, ( v řijnu to brali sportovně, spíš víc korzovali a odcházeli, přicházeli než fandili,) ale SHOW v hale je výborná. Jo a na to co hráli, měli super výsledky.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 16:33 
Diskutér

Taky doporučuji objednávat přímo na stránkách jednotlivých hotelových řetězců. Vychází to většinou lépe než na booking.com, kde je vždy potřeba připočítat to resort fee. Hotely pod MGM mají všechny placené stání. Co si pamatuji, tak Circus Circus měl bezplatné. Využíval jsem už vícekrát
https://www.mgmresorts.com/en/mlife-rew ... offer.html . Poměr cena výkon byl nejlepší, bohužel už nedávají vstupenky zdarma na představení, jak v předchozích letech. No a hlavní je termín. Pokud tam je nějaká velká akce nebo jde o víkend, tak obytování stojí 3-4x více než přes týden.

PříspěvekNapsal: 19 led 2018 09:37 
Diskutér

Na Stratosféru se platí už 5,- usd. I když tam spíš.
Já to řeším tak, že první noc spím někde poblíž Freemont st, jdu tam na muziku a na pivo. Ráno vyjedu udělám okruh Hoover, GC, Monumenty, Page, Bryce a opět spím ve Vegas. To už ve Stratosféře. Od Bryce jsem ve Vegas kolem 14h. Bazén a večer město To už Strip. I když já tam už nemusím. Vysadim na konci lidi,( někde u Gottovy obřadní síně ) a jedu zpět . Oni si krásně vše projdou a kolem 2 v nocu jsou doma :-). Druhý den se můžou vyspat v autě při přejezdu Údolí smrti :-)

PříspěvekNapsal: 19 led 2018 17:29 
Diskutér

:shock: Ty k*ávo, občas taky dělám rychlý přesuny a projíždím místa à la Japonec. Ovšem tomuhle snad nelze ani věřit. Nemáš tam nějakou chybku, itinerář odhaduju na celej den za volantem a to prosím bez přestávek!

PříspěvekNapsal: 19 led 2018 19:43 
Diskutér

Nahodak píše:
:shock: Ty k*ávo, občas taky dělám rychlý přesuny a projíždím místa à la Japonec. Ovšem tomuhle snad nelze ani věřit. Nemáš tam nějakou chybku, itinerář odhaduju na celej den za volantem a to prosím bez přestávek!

Sorry, vracím se po týdnu :-).

PříspěvekNapsal: 19 led 2018 21:12 
VIP

pecik píše:

Tak letos uz je to za 10 pro hosty.

PříspěvekNapsal: 19 led 2018 22:03 
Diskutér

Koukám, že i Bellagio zavedlo poplatky za parkování, self za 15 USD, valet za 25 USD na noc. To byly časy, kdy byl valet pouze za tip pro obsluhu.

PříspěvekNapsal: 20 led 2018 08:05 
VIP

Loni mel primo na stripu jako jeden z poslednich parkovani zadara Treasure Island.

PříspěvekNapsal: 20 led 2018 08:40 
Diskutér

bobface píše:
pecik píše:

Tak letos uz je to za 10 pro hosty.

Začínal jsem tam za 25 usd za pokoj i s věží .

PříspěvekNapsal: 09 bře 2019 09:53 
VIP

Na Hotwire jsou na 9.5/10.5. v Las Vegas ceny od 15 dolarů. U všech hotelů jsou + základní daně, + taxy cca 35 dolarů. V pořadí 2 nabídce za 16 dolarů je jako u jediného vyjádřena dan 3.61, ale žádná jiná taxa. Celkovou cenu to ukazuje 19.61 za pokoj. Je to reálné, nebo jim tam ta vyšší taxa vypadla? U žádné jiné nabídky to tak není.

PříspěvekNapsal: 09 bře 2019 11:01 
Diskutér

anavi píše:
Na Hotwire jsou na 9.5/10.5. v Las Vegas ceny od 15 dolarů. U všech hotelů jsou + základní daně, + taxy cca 35 dolarů. V pořadí 2 nabídce za 16 dolarů je jako u jediného vyjádřena dan 3.61, ale žádná jiná taxa. Celkovou cenu to ukazuje 19.61 za pokoj. Je to reálné, nebo jim tam ta vyšší taxa vypadla? U žádné jiné nabídky to tak není.

Neni to realne. Na miste budou chtit doplatit resort fee. Taky jsem tohle pred 2 lety zkousel, mel i screenshoty z objednavky, kde bylo jasne uvedeno, ze jde o konecnou cenu a neproslo.

PříspěvekNapsal: 09 bře 2019 12:43 
VIP

Dík za souhlasný názor, přesně tak jsem si myslel že to je.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina