Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 čer 2019 13:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 387 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Airbnb
PříspěvekNapsal: 24 dub 2017 21:18 
VIP

burito píše:
Citace:
...Na záchodě sklopte sedátko i poklop, v koupelně pak nezapomeňte umýt zrcadla.[/quote]

Citace:
...Nejprve je třeba založit si uživatelský profil. Pokud jej ještě nemáte a chcete získat uvítací finanční bonus, pokračujte přes tento odkaz:
http://www.airbnb.com/r/.......

Díky pardále!!!

To už je druhá pardálova reklama, byl bych nelítostnej, pane moderátore...

PříspěvekNapsal: 24 dub 2017 21:50 
Moderátor

No..., IMHO není to referral či odkaz prvonováčka a jestli je tento obsah článku opravdu dobrou(?) reklamou, nechám na zvážení přispívatele... ;)

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2017 12:37 
Diskutér

Zdar.
Ještě jsem Airbnb nevyužil, nicméně, když si zadám do parametrů - "Celý dům/byt",
znamená to, že budeme ubytování opravdu sami, bez hostitelů, nebo jakéhokoliv sdílení koupelny, kuchyně, obývacího pokoje či jiných prostor?
Některé apartmány nabízí například možnost až 5 ... osob, xxx lůžek, xxx ložnic apod.
V případě požadavku "Celý dům/byt" a při našem ubytování 2 osoby, se to řeší, jak s ostatními lůžky a ložnicemi?
Pokoje budou uzamčené, znepřístupněné?
Jedná se mi jenom o to, abychom byli v ubytování sami - nesnáším hostely a jakékoliv sdílení v ubytování.

Dík všem za info.

:ugeek:

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2017 18:32 
Diskutér

jj, budete tam úplně sami, samečci a samičky.
ostatní prostory budou buď budou zamčené, ale pravděpodobně ani to ne.

PříspěvekNapsal: 09 kvě 2017 10:11 
VIP

Ahoj měl bych takový skoro začátečnický dotaz. Jak je to momentálně v NYC s Airbnb? Vím že to není zrovna legální, ale stále je dost nabídek. Funguje to normálně, využil někdo v nedávné době?
Budu rád za každý postřeh, díky.

PříspěvekNapsal: 09 kvě 2017 10:30 
Diskutér

funguje, v NY je spousta omezení, ale pokud je hostitelé respektujou, tak je to legální.
Kámoši tam byli loni v létě a pár dní před příjezdem jim někdo zrušil ubytko, tak se chvíli dohadovali s Airbnb, dostali asi 100 USD bonus (což bylo nic moc, když to bylo pár dní před příjezdem) a našli si něco jinýho (někde v Bronxu).

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2017 12:16 
VIP

Platil dnes někdo kartou ubytování?Nechce mě to vzít žádnou kartu.Tak nevím jestli to dělá jen mne.

PříspěvekNapsal: 31 srp 2017 12:31 
VIP

Neznáte někdo aktuální promo kód? A ještě jeden dotaz při ubytování na Kubě se server dotazuje na účel návštevy, kde neni možnost zvolit dovolená, tušim, že tento dotazník je pouze pro občany usa - myslíte, že je jedno co zaškrtnu za možnost?

PříspěvekNapsal: 31 srp 2017 18:15 
Návštěvník

Na Kubu je zbytečný něco řešit dopředu, vždy se najde nějaká pěkná Casa Particulare ( v turistických oblastech ) a není třeba platit administrační poplatek.

PříspěvekNapsal: 31 srp 2017 18:54 
VIP

Je nás pět, což je celkem dost, tak chci řešit ubytování dopředu a airbnb je jen jednou z možností.

PříspěvekNapsal: 04 zář 2017 13:44 
VIP

Jde kod kuponu sdilet mezi uzivateli? Za minulou rezervaci jsem dostal 42EUR - ktere mi sviti v "Platebnich metodach" a ma unikatni "Kod kuponu", ale asi nestihnu vyuzit (nutno uplatnit do 2. listopadu 2017). Mohu pripadne prenechat nejvyssi nabidce.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2017 13:14 
VIP

Chci si poprvé vyzkoušet AirBnB, udělám si registraci a chci využít startovací kupon na první ubytování - kliknu na odkaz - upozornění, že pro vyžádání kreditů je potřeba být přihlášen (což jsem) a po vyplnění přihlášení se nic neděje. Jak je možné vyžádat kredity ? Nebo jak to funguje? V sekci Platební metody rovněž nic nevidím...

PříspěvekNapsal: 04 říj 2017 13:30 
Kolemjdoucí

Viking píše:
Chci si poprvé vyzkoušet AirBnB, udělám si registraci a chci využít startovací kupon na první ubytování - kliknu na odkaz - upozornění, že pro vyžádání kreditů je potřeba být přihlášen (což jsem) a po vyplnění přihlášení se nic neděje. Jak je možné vyžádat kredity ? Nebo jak to funguje? V sekci Platební metody rovněž nic nevidím...

Cena rezervace musí přesáhnout určitou částku, aby mohl být kredit využit. Dříve to bylo kolem 80 USD.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2017 15:46 
VIP

Já vím. Ta objednávka je ale na víc než 80 USD a při kalkulaci se mi neobjevuje. Nebo se uplatní až po stlačení tlačíka Rezervovat ??? Navíc v kuponech ani dárkových poukazech není zobrazena...

Přílohy:
airbnb_2.JPG
airbnb_2.JPG [ 32.14 KiB | Zobrazeno 2697 krát ]
airbnb.JPG
airbnb.JPG [ 41.59 KiB | Zobrazeno 2697 krát ]

PříspěvekNapsal: 04 říj 2017 16:26 
Diskutér

nie je to náhodou tak, že to tvoje konto musí byť založené cez ten odkaz? to znamená, že na existujúce konto sa to už nedá použiť?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 387 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina