Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2019 15:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Malaga-Gibraltar
PříspěvekNapsal: 13 dub 2015 10:18 
Diskutér

rezervace červen -Caminito del Rey je spuštěna...zatím pořád zdarma jen je nutná rezervace...

https://reservas.caminitodelrey.info

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 07:18 
Diskutér

nemáte někdo prosím zkušenost, zda lepší pláže najdeme spíš na východ kolem El Palo nebo na Jih od města u Torremolinos?

Máme tam 4 noci na začátku září, takže přes den chceme být blízko pláže a relaxovat a vždy později odpoledne vyrazit do Malagy

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 07:51 
Diskutér

[[color=#00FF00]quote="tomasvlasak"]nemáte někdo prosím zkušenost, zda lepší pláže najdeme spíš na východ kolem El Palo nebo na Jih od města u Torremolinos?

Máme tam 4 noci na začátku září, takže přes den chceme být blízko pláže a relaxovat a vždy později odpoledne vyrazit do Malagy[/quote]

Já jsem měl před několika lety pár dní ubytko v Torremolinos a super...písčité pláže s palmovými lesíky u moře a příjemně i když to bylo v zimě. Do Málagy příměstský vláček jezdil za málo a často. Velmi hezké je i samotné Torremolinos. Na té druhé straně jsem nebyl...

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 09:22 
Diskutér

Mam rovnaku skusenost ako ovi1 - Torremolinos a Fuengirola sa mi pacili viac ako plaze na sever od Malagy. Na tejto strane sa mi pacilo iba v Nerje, ale to je masovka a predrazene sluzby - vhodne iba na kratky vylet.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 09:50 
VIP

My jsme byli v červnu v Nerji 13 nocí a za mě teda masovka žádná,málo lidí, naopak podle mě nejhezčí pláže, žádné kilometry s paneláky, pěkné skalnaté pobřeží s malými plážemi, nádherné tyrkysové moře vhodné pro šnorchlování. Každý preferuje něco jiného, docela jsem to pobřeží na východ i jihozápad od Malagy zkoumala, kde zakotvíme a jednoznačně vyhrála Nerja - blízko do Sierra Nevady a Granady taky beru jako velké plus. Služby žádné předražené nebyly, běžné ceny. Měli jsme moc pěkný 2 ložnicový apartmán s výhledem na moře, 3 minuty na pláž za 49Eur/noc. Nerja moc hezké město spíše v jihošp. stylu.
V Malaze moc hezké pláže nejsou, město a atrakce tak na 2 dny max.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 16:30 
Diskutér

Torremol a Fuen. jsou klasicke turisticke letoviska.... ja bydlel mesic v Pedregalejo coz je ctvrt vedle El Pala, a muzu ti ji doporucit. Jsou to byvale rybarske ctvrte, s krasnyma plazema,navic podel plaze pekna promenada s rybima restauracema a typickama "chiringuitos".Do malagy se dostanes mistni mhd,ktera tam funguje velice dobre.!

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 16:39 
Diskutér

takže stále nevím co zvolit :D ... mhd jede z obou míst, možná kolem el pala asi častěji a pláže doporučujete na obou místech

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 16:52 
Diskutér

Pokud chces jet do klasickeho,preplneneho a umeleho letoviska tak jed do Torrremol.,pokud chces poznat typicke Spanelsko a mistni lidi jed do El Palo.u me by to bylo jasne ale tebe neznam :)

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 17:46 
Diskutér

pokud tuto oblast aspoň trochu znáš, tak bys mi mohl prosím poradit ještě o malinko konkrétněji, v tuto chvíli mám už delší dobu zarezervovaný Hotel Domus, podle všeho by kousíček od ubytování měl být nějaký supermarket na nákup potravin (stačí mi asi tak sladké pečivo k snídani, možná občas i pečivo se šunkou/salámem na večeři + pití :D - ale aby to nestálo raketu) - obědy teda vyřeší restaurace kolem pláží ... bude to takto v pohodě?

na přeplněné turistické pláži jsem byl teď koncem července v bulharsku s cestovkou a toho mám opravdu dost, takže fakt radši upřednostním hezkou pláž s méně lidma a dál k životu potřebuju jen to jídlo a pití, výhoda je rychlá doprava na večerní toulání se přímo malagou, přes den chceme být na pláži

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 18:36 
Diskutér

Neviem kde ste nabrali, ze Torr. a Fueng. su preplnene. Su to desiatky km plazi a ked som tam bol, vobec to preplnene nebolo. Mozno pocas vikendov ked nabehnu aj miestni. Stvrt na sever od Malagy som navstivil tiez. Je pravda, ze su tam iba domaci, cize autenticita je zarucena, ale 1. nikto nevie po anglicky, 2. plaze podla mna nic moc - pozri si google mapy, 3. ziadne sluzby a atrakcie okrem restauracii tam nenajdes a tyzden lezat cely den na deke teda nie je pre mna ziadna vyhra :D Zase na druhu stranu tam bude asi lacnejsie.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 19:29 
Diskutér

kousek od tveho hotelu asi 150metru je supermarket ktery se jmenuje SuperSol,zadej si to do mapy a uvidis,je to neco jako nas kaufland takze tam koupis uplne vse za +- stejne ceny jako u nas...obedy vyresis menickama(plato del dia) 6-10e.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 19:32 
Diskutér

v malaze mám 4 noci a to první den přijíždím až večer a poslední den ráno v 9 odlet, tj. reálně na pláži budu trávit 3 dny a večery chci jezdit do Malagy, tj. válení týden na dece to nebude (před příjezdem do Malagy mám 2 noci v Seville a cestou do Sevilly 6 hodin přestup v Bergamu s naplánovaným výletem do historického centra a stejně tak z Malagy ještě letíme na 1 noc do Nantes a až teprve pak domů), takže cestování a poznávání bude dost, proto bych v Malaze během dne chtěl být na té pláži ;)

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 19:45 
Diskutér

Letím tuto neděli na 5 dní do Malagy a chtěl jsem se podívat na Caminito del Rey, ale koukám, že je tam požadovaná nějaká rezervace a je to už na můj termín zaplněné. Nevíte někdo jestli se tam dá trochu potrekovat na 1 den po okolí a je to tam okolo zajímavé, pokud se nedostanu přímo na placenou stezku? Dík za info.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 19:52 
VIP

Nejsu si uplne jisty, mam za to ale ze sa dal vstup kupit aj pak primo na miste, v budce u vstupu. V nejakem omezenem mnozstvi. Urcite bych tam zkusil dojit aj bez listku.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 22:24 
VIP

Právě jsem kousek od Malagy, zítra prejizdim do Tarify, ale v ten odletovy den- pondělí, jsem se tam chtěl zastavit a zjistit, zda se tam dá dostat bez online rezervace.
Pokud to zvládnu, dám vědět.
Jinak lidí málo, přes den kolem 20-22c, pláže prázdné, koupat se dá, ale je to osvěžující.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina