Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 pro 2019 23:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 24 čer 2017 22:06 
VIP

Kdo zná letiště v BUD, určitě mi dá za pravdu, že má poněkud poor design, kdy autobus staví u dlouhý chodby mezi terminály, ovšem všechny dveře jsou tam zablokovaný nějakým rádoby alarmem a oficiálně by se to mělo obcházet přes jeden z terminálů. Ovšem když už se autobus měl k odjezdu a času úplně nepřebývalo, nezbylo, než si nouzově otevřít i přes blízkost důležité policejní hlídky...no nic, kucí přiběhli k autobusu, a že prej dáme řeč. Nevim, proč si všichni chtěj povídat jenom když piju...tak postávali u těch dveří, sednul jsem si tam na rantl, a sledoval, co vymyslej. Zavolali nějakýho obtloustlýho letištního kravaťáka, kterej tam tu plastovou krytku nasadil zpátky a zase šel. Mně už to přišlo dlouhý, tak jsem se začal bavit napodobovánim jejich maďarštiny, a za chvíli ten ještě pomalejší říká "police, ok?", za další čas ukázal za sebe na cctv a povídá: "camera, ok?", asi že jsem se měl začít bát. Tak se ho ptám, co to jako znamená, čemuž nerozuměl, a tak jsme si duchaplně povídali, než to vygradovalo ve stylu "oukej, oukej, police, next time I arrest you, ok, ok?". Načež jsem se ho zeptal, za co, a jestli ok je jediný anglický slovo, který zná, když dělá na letišti, jenže tomu už zase nerozuměl. Jeho kolega už se taky smál, zato on pořád někam důležitě (až zuřivě) telefonoval. Když jsem zjistil, že v tý chodbě neni wifi, tak jim říkám, jestli mi pohlídaj batoh, že si potřebuju něco vyřídit, a oni mi radši vrátili pas a zase šli.

PříspěvekNapsal: 24 čer 2017 22:14 
VIP

Tady vám je posílám na dobrou noc, kluky ušatý, v pozadí zmíněné emergencyalarmpolicecamera tlačítko:
Obrázek

PříspěvekNapsal: 25 čer 2017 17:36 
Diskutér

brumbrum píše:
Tenhle výlet stál za to...lepší si vzít kraťasy s velkýma kapsama...mnoho odstavených vozíků, mnoho dárků na cestu...než mě tahle odbarvená maďarská čubina práskla:
Obrázek
Přišel vrchní gay, musel jsem mu šest lahviček vrátit a okolojedoucí letuška že prej mi ani pivo nedá. Což mi ve chvíli, kdy jsem byl pořád zhruba 20-25 lahviček v plusu, nemuselo vadit, ovšem kořalka se nedá pít pořád, takže další letuška to doladila Heinekenem. Jenom je smutný, že na minulym letu mi jeden supergayvisor vykládal, že zavíraj bar 65 minut předem. No nic, přeskočil jsem spící indku, a cestou na wc ještě vidim, jak si pani donašečová stěžuje dalšímu členovi personálu. Posléze jsem s nim dal řeč, a byl docela rozumnej. Potvrdil mi, že donášela ona gayovi, že prej mi rozumí, a že kdybysme mluvili jinde, že bysme si asi dobře popovídali, ale že na tom danym místě nemůže oslovení jako "gay" a "bi*ch" akceptovat a že prej kdyby si někdo stěžoval ohledně vypůjčených lahviček, mohl bych mít u customs problémy, což už bylo trochu zbytečný bububu, bo ty zajímá jenom aby toho bylo pod litr, nicméně v zásadě první rozumnej cabin crew na palubě. Na cedulce měl "purser", a že prej je ještě nad tim gayviserem. Nakonec jsme se ještě při východu z letadla dobře zasmáli nad vypůjčenou lahví vody z business class. Je příjemný potkat na palubě někoho, kdo myslí dál než safety first = paranoia = zero alcohol = bububu.

jses dusevni mrzak. Takovej povl jako ty dela všude jenom ostudu....

PříspěvekNapsal: 25 čer 2017 20:18 
VIP

Díky, hrdino!

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 06:35 
VIP

Foodland: Mne ty jeho zápisky celkem baví. Když se člověk prokouše těmi přihlouplými šovinistickými, rasistickými a já nevím jakými ještě narážkami, odmyslí si uměleckou licenci (rozuměj 50% je výmysl), jsou ty jeho cestovatelské zážitky čtivé. Lidový vypravěč a tak trochu křupan se vydal za hranice svého obýváku.

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 10:22 
VIP

Brum je kokot prvej triedy (bez uvodzoviek) ale má niečo do seba ten buran a mam ho rad ;) Som teraz práve na neho myslel na Zakarpatí, že čo sa trepe do Ázie, tu je pre neho raj.

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 10:28 
Moderátor

Proč? Ceny a rozšíření HIV budou na podobné úrovni :-).

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 10:30 
VIP

chlast a baby

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 12:32 
VIP

Joshuaboy píše:
. Lidový vypravěč a tak trochu křupan se vydal za hranice svého obýváku.

Hm. Kam tebe tvoje předsudky nepustí.
Pro tebe tu mám lepší čtení o tvejch Übermensch idolech:
http://www.fly4free.pl/lecisz-do-izrael ... e-klopoty/

Určitě si toho taky nejmíň 50% vymysleli, bo čemu židi nevěří, to neexistuje...

Předmět příspěvku: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 12:32 
VIP

alexx píše:
Proč? Ceny a rozšíření HIV budou na podobné úrovni :-).

Nehrozí denied boarding a nemusí lahvičkovať :lol:

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 12:43 
VIP

tonic píše:
Brum je kokot prvej triedy (bez uvodzoviek) ale má niečo do seba ten buran a mam ho rad ;) Som teraz práve na neho myslel na Zakarpatí, že čo sa trepe do Ázie, tu je pre neho raj.

Dyť já vás mám taky vlastně rád. A taky jsem na tebe myslel, když jsme s flixbusem stáli v BA půl hodiny někde pod mostem, jak se na zapadlou severomaďarskou provincii sluší. Tuhle úroveň bych reklamoval v Budapešti, ať vám taky postaví autobusák;-)
Zbytek cesty radši popisovat nebudu, zas by se tu vyrojili moralisti z obýváků...

Na baby se stejně jenom dívám a povídám si s nima, co by se mnou dělaly...:-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 14:27 
VIP

Tiež posielam pusu z flixbusu z Budapešti. Po dlhom čase som bol sám na tripe, aj keď len tri dni, tak začínam tá chápať :)

PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 14:40 
VIP

ja bruma chapem. dobre sa opit na ceste nemoze byt nikdy zle.
netreba pritom robit divadlo a zbytocne obtazovat okolie, ale to je asi tak vsetko co robit netreba. vsetko ostatne dovolene. live and let live 8-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 15:02 
VIP

To hlavne "live and let live"platí pre Bruma, ktorý pod vplyvom je riadny "pain in the ass" (tu už s uvodzovkami)

Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: 26 čer 2017 17:17 
VIP

tonic píše:
Brum je kokot prvej triedy (bez uvodzoviek) ale má niečo do seba ten buran a mam ho rad ;)

tonic píše:
Tiež posielam pusu z flixbusu z Budapešti. Po dlhom čase som bol sám na tripe, aj keď len tri dni, tak začínam tá chápať :)

Takys přiletěl s Gaymirates? :-)
Hlavně, ať se o tom kokotu a puse nedozví Monika...

tonic píše:
To hlavne "live and let live"platí pre Bruma, ktorý pod vplyvom je riadny "pain in the ass" (tu už s uvodzovkami)

Don't remember being in yours but I believe it must have been painful :-D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina