Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 říj 2019 13:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Španělsko: Granada - Alhambra
PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 11:08 
VIP

Chystáme se podívat.
Máte někdo ověřené typy, kde se najíst, zaparkovat a kdy naplánovat vstup do Alhambry (vstup do Palace Nasrid) - zda dopoledne nebo odpoledne. Chceme v Granadě strávit celý den (s dětma to půjde pomalu :shock: )
Uvítám jakékoli praktické info. Na netu to vypadá, že návštěva tohoto města je hodně náročná, vzhledem k počtu turistů.
Děkuju všem.

Předmět příspěvku: Re: Španělsko: Granada - Alhambra
PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 11:55 
Návštěvník

Adelaida píše:
Chystáme se podívat.
Máte někdo ověřené typy, kde se najíst, zaparkovat a kdy naplánovat vstup do Alhambry (vstup do Palace Nasrid) - zda dopoledne nebo odpoledne. Chceme v Granadě strávit celý den (s dětma to půjde pomalu :shock: )
Uvítám jakékoli praktické info. Na netu to vypadá, že návštěva tohoto města je hodně náročná, vzhledem k počtu turistů.
Děkuju všem.

Mám zkušenost z loňského léta a určo doporučuju jím tam idealně hned na otevíračku a návštěvu paláce objednat taky na co nejdřívější termín. Lidí tam bylo i tak dost, ale pořád to bylo docela snesitelný. Před palácem už byla dost dlouhá fronta, ale uvnitř se to rozprostřelo a pořád se dalo docela pohybovat, aniž by se člověk tlačil s dalším milionem lidí.
Pokud si pak budete chtít trochu od davů odpočinout, tak se přesuňte do Generalife a okolních zahrad. Všechny zájezdy nejdřív mířily do palace Nasrid a v Generalife bylo doslova pár lidí. Ještě tak cca do 11:30 se tam krasně relaxovalo, než začaly chodit první skupiny.
Parking jsme využili hned u Alhambry, sice to byla darda, ale nejpohodlnější. Ráno se zaparkuje v poho, ale při našem odchodu tam auta kroužila jako vlčáci, aby našli místo.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 11:59 
Návštěvník

Jo a pokud pojedete s kočárkem, tak určitě pořešte před návštěvou palace. Byli docela nepříjemní a hnali lidi do uschovny s tím, že když to nestihnou, tak mají smulu.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 16:01 
VIP

Listky do Alhambry jsem zaplatila.
Nicmene potvrzovaci email nedosel.
Listky se vydavaji z automatu za pouziti karty, kterou se platilo. Budu na neco potrebovat ten potrvzovaci email? Mam to resit??...

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 17:17 
Návštěvník

My jsme s tím měli problém, že jsem měl vytisklý e-mail, ale chtěli nějaké potvrzení, které nám taky nedošlo. Jako byli v poho, s pomocí kodu z e-mailu to pořešili.
Ale pokud mail za nějakou dobu nedojde, tak jim radši napiš, at tam pak neztrácite zbytečně čas.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 20:45 
VIP

kahless píše:
My jsme s tím měli problém, že jsem měl vytisklý e-mail, ale chtěli nějaké potvrzení, které nám taky nedošlo. Jako byli v poho, s pomocí kodu z e-mailu to pořešili.
Ale pokud mail za nějakou dobu nedojde, tak jim radši napiš, at tam pak neztrácite zbytečně čas.

Ja jsem to pochopila tak, ze do se do toho jejich automatu strci karta, kterou jsem platila a on vyda vstupenky. S nikym se tudiz bavit uz nemusim, ne? Jdu rovnou ke vstupu.
Jinak mam vytiskly papir z webu, kde po zaplaceni naskocili udaje: referencni kod, nejaky ID a cislo moji karty... A transakce probehla uspesne.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 20:53 
VIP

Adelaida píše:
kahless píše:

Ja jsem to pochopila tak, ze do se do toho jejich automatu strci karta, kterou jsem platila a on vyda vstupenky. S nikym se tudiz bavit uz nemusim, ne? Jdu rovnou ke vstupu.
Jinak mam vytiskly papir z webu, kde po zaplaceni naskocili udaje: referencni kod, nejaky ID a cislo moji karty... A transakce probehla uspesne.

S těma papíry půjdeš na pokladnu kde dostaneš vstupenky.Jsou na pokladnách velké fronty takže doporučuji tam být minimálně o hodinu dřív před plánovanou prohlídkou.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 21:00 
VIP

A prave pisou vsude, ze aby se nemuselo stat ve fronte, maji se vyzvednout v automatech v Alhambre.
Papir mam, ten co vyjel na obrazovce po zaplaceni, kde jsou ty udaje o rezervaci, karte a castka, pocet vstuoenek a cas vstupu do palace.
Tak si myslim, ze toto asi melo prijit i do toho mailu...

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 21:27 
VIP

Adelaida píše:
A prave pisou vsude, ze aby se nemuselo stat ve fronte, maji se vyzvednout v automatech v Alhambre.
Papir mam, ten co vyjel na obrazovce po zaplaceni, kde jsou ty udaje o rezervaci, karte a castka, pocet vstuoenek a cas vstupu do palace.
Tak si myslim, ze toto asi melo prijit i do toho mailu...

Nevím jestli ty automaty je něco nového.Ja jsem tam byl před rokem a půl a muselo se na pokladnu.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 23:18 
VIP

na kdy jste kupovali? mě přijde, že je to pořád vyprodaný

PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 23:27 
Diskutér

Byl jsem tam na podzim 2016 a předem zaplacenou vstupenku jsem si vyjel z automatu. Po zaplacení kartou mi přišel konfirmační e mail od Ticketmaster. Měl jsem vytištěno sebou + kartu kterou jsem platil.

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017 07:33 
VIP

maximus píše:
Byl jsem tam na podzim 2016 a předem zaplacenou vstupenku jsem si vyjel z automatu. Po zaplacení kartou mi přišel konfirmační e mail od Ticketmaster. Měl jsem vytištěno sebou + kartu kterou jsem platil.

A ten email byl k něčemu??? Nebo jak probíhá s tím automatem?

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017 07:34 
VIP

lukaskr píše:
na kdy jste kupovali? mě přijde, že je to pořád vyprodaný

Mám koupené na 29.6.2017

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017 08:44 
VIP

Ze zákaznické podpory mi teď napsali, že potvrzovací email není potřeba, stačí pouze karta, kterou se platilo a lístky si lze vyzvednout buď v automatech anebo v pokladně.

Ještě se zeptám, nemáte někdo tip na restauraci, kde se dá slušně najíst a nebudou tam davy lidí??

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017 10:01 
Tazatel

pro velky hlad restaurace fresco http://granadamap.com/fresco/index.htm

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina