Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 čer 2019 20:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Srí Lanka
PříspěvekNapsal: 02 led 2014 15:40 
VIP

Do srilanských zásuvek zcela pohodlně strčíš tuzemskou rozdvojku, akorát potřebuješ mít propisku nebo jiný podobný předmět, aby si zamáčkl pojistku v zásuvce.

PříspěvekNapsal: 02 led 2014 16:27 
Návštěvník

Narvali jsme tužku do zásuvky, tím se "odblokovala" a šlo nabíjet raz dva :) jen tu tužku tam nech po celou dobu zastrčenou ;)

PříspěvekNapsal: 02 led 2014 16:59 
Diskutér

Ta tuzka tam nemusi byt zastrcena celou dobu - po zatlaceni se "odemknou" otvory, je mozno do nich zasunout zastrcku a tuzka (nebo jiny kolik) muze ven.

PříspěvekNapsal: 02 led 2014 18:15 
Diskutér

Bear píše:
Ta tuzka tam nemusi byt zastrcena celou dobu - po zatlaceni se "odemknou" otvory, je mozno do nich zasunout zastrcku a tuzka (nebo jiny kolik) muze ven.

Jo tak díky.S tím si (snad)poradím :-)

PříspěvekNapsal: 03 led 2014 14:03 
Tazatel

Na Srí Lance jsem byla v únoru 2013 a sepsala jsem k tomu (i když až po roce) kratšího průvodce i s fotkama, tak třeba někomu pomůže: http://www.cestujzababku.cz/sri-lanka/negombo.php

PříspěvekNapsal: 06 led 2017 13:50 
Nováček

zdravím všechny, chystám se na Sri Lanku - nejdřív do Colomba, pak odtamtud do Anuradhapury a na sever k Jaffně. Procházím různými informativními články různých kvalit - od něčeho podobného http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=15801 po cestopisy, ale málokde jsem právě našel info o cestě na sever Sri Lanky. Uměli byste mi prosím poradit?

PříspěvekNapsal: 06 led 2017 20:01 
Kolemjdoucí

Ahoj, Jaffna byla pro nás velký zklamání oproti zbytku Srí Lanky. Chtěli jsem tam být 4 dny a nakonec nám stačila 1 noc jeli jsme odsud do Anuradhapury, kde jsme za půl dne prošli 4 pagody a jeli do Kandy. Víc se mi líbila Dambulla a Sigyriya než Anuradhapura.

PříspěvekNapsal: 07 led 2017 21:36 
Tazatel

Ahoj, je to asi otázka pohledu, co od toho člověk očekává. Mě se naopak Jaffna a okolí líbilo, byli jsme tam teď v prosinci dva a něco dny, zpetne bych tam klidne i noc navíc zůstal. Primo v Jaffne jsou krásný hinduisticky chrámy, je zajímavý je navštívit a strávit tam nějakou dobu "ve špičce ". V Jaffne jsme měli výborný jídlo, trochu jiný než ve zbytku Sri Lanky. Na samotnou Jaffnu pul dne staci, celý další den jsme strávili cestováním busem po poloostrove, do KKS, kirimalee, kolem pobřeží na západ a zpet, vzdy se tak hodinku někde zastavit, jinak pozorovat ten zivot okolo. Celý poloostrov je takový autentický, minimum turistů, zadne super lakadlo, ale o to vic tech drobnych zajimavosti, jinde na Srí Lance to podobne nebylo. Jak rikam, klidne bych to o den prodloužil třeba na úkor jižního pobřeží.

PříspěvekNapsal: 22 dub 2017 08:39 
Tazatel

Ahoj, přemýšlím o cestě v červnu. Nebyl jste tam někdo v tomto období? Jde mi o počasí, které je tu v tuto dobu ovlivněno monzumem a to hlavně v J, JZ a centrální části ostrova. Má smysl sem jezdit nebo rovnou vyrazit na JV? Popř. nebyl by nějaký cestopis o návštěvě v červnu ? :) Díky moc!

PříspěvekNapsal: 22 dub 2017 10:34 
VIP

cestopis nemam, ale kamosi boli minuly rok v juni a teda dali tuto trasu:
Colombo - Kandy - Nuwara Eliya - Ella - Batticaloa - Trincomalee - Dambula - Colombo, pocasie im celkom vyslo ako pozeram na foto :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina