Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 kvě 2019 20:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače ubytování
PříspěvekNapsal: 24 pro 2015 07:14 
Diskutér

Zdravím, má někdo zkušenost s objednáním ubytování přes TRAVEL REPUBLIC COM? dík za info.Ali

PříspěvekNapsal: 28 led 2016 11:15 
VIP

ahojte

zhanam ubytko na francuzku rivieru v Juni (ME2016) , malo by to byt ale az pre 12 ludi na 10 dni. idealne v jednom objekte.(chata, domcek) Viete poradit kde by som nieco take nasiel okrem airbnb ?

dik za kazdy tip

PříspěvekNapsal: 28 led 2016 11:50 
VIP

co www.novasol.cz, nebo podobné stránky na pronájem celých domů

PříspěvekNapsal: 28 led 2016 12:42 
Tazatel

kono: Můžeš zkusit 9flats (můj refferal, dostaneš 10 nebo 20 €, moc jsem to nepochopil). Funguje to podobně jako Airbnb.
Dají se k tomu pak najít další promo kódy při bookingu nad určitou částku http://www.reduc.fr/9flats.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2016 19:45 
Diskutér

Vietemi poradit nejake vyhladavace na prenajom bytov/apartmanov? Nieco ako airbnb, len to nemusi byt nevyhnutne s majitelom. Potrebujem tyzden v Barcelone co najlacnejsie a je to beznadejne :D

PříspěvekNapsal: 11 úno 2016 22:29 
Diskutér

tady si snad vybereš:
http://www.topdestinace.cz/airbnb-a-jejich-kolegove/

Předmět příspěvku: NaCesty.cz
PříspěvekNapsal: 22 bře 2016 18:16 
Diskutér

dám to sem.......tak nějak spíše náhodou jsem před časem narazil na tohoto českého prodejce zájezdů,ubytování od německých cestovek a už jsem přes ně rezervoval ubytování v Dubaji,Budapešti a aktuálně v Římě

samozřejmě nabídka samostatného ubytování není moc široká a jedná se o lepší hotely od 3* výše,ale ve výše uvedených případech ceny byli ve finále vždy o několik tisícovek nižší než co vyhazoval booking,agoda,venere atd.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2016 08:00 
VIP

katkarika píše:
Vietemi poradit nejake vyhladavace na prenajom bytov/apartmanov? Nieco ako airbnb, len to nemusi byt nevyhnutne s majitelom. Potrebujem tyzden v Barcelone co najlacnejsie a je to beznadejne :D

Nemecky 9flats

PříspěvekNapsal: 05 srp 2016 10:09 
VIP

Nechci zakladat nove vlakno tak to dam sem.

Nejake zkusenosti se sluzbou
Kód:
www.roomertravel.com/

melo by to fungovat tak, ze ta stranka umoznuje lidem preprodavat jejich predplacene ubytko, ktere z nejakeho duvodu nemohou vyuzit. Zajimaji me obe zkusenosti tzn. jestli uz nekdo odsud neco kupoval ci preprodaval. Predem dik za info.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2016 13:51 
Diskutér

Sem tam mají zajímavé ceny, které jinde nenajdu. Nikdy jsem nepřeprodávala. Ve Philadelphii jednou nebyla rezervace na hotelu, ale po telefonu na lince se to vyřešilo k mojí spokojenosti. Jednou jsem rezervaci rušila, peníze byly vráceny v pořádku asi za 5 dní.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2016 04:09 
VIP

Na slusne ceny za ubytovani se da opet dostat pri rezervacich pres venere. Topcashback nabizi 12 % zpet a navic maji na jejich strance vlastni kupon na 8% slevu, takze nejprve sleva 8% pred koupi a pak 12% z utracene castky zpet od nich.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2016 11:07 
Diskutér

Lze to opravdu kombinovat, mně se to nikdy nepodařilo?
Když už, tak mi odkaz přes topcashback ukazoval vyšší cenu.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2016 11:52 
VIP

petrk píše:
Na slusne ceny za ubytovani se da opet dostat pri rezervacich pres venere. Topcashback nabizi 12 % zpet a navic maji na jejich strance vlastni kupon na 8% slevu, takze nejprve sleva 8% pred koupi a pak 12% z utracene castky zpet od nich.

Jak už jsem jednou psal, pozor na topcashback v kombinaci s venere. Mě se už několikrát stalo, že při použití topcashbacku cenu stoupla o celou hodnotu cashbacku, tak radši vždy před jeho použitím smazat cookies a zkontrolovat ceny s/bez topcashback.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2016 13:52 
VIP

Nahodak píše:
Lze to opravdu kombinovat, mně se to nikdy nepodařilo?
Když už, tak mi odkaz přes topcashback ukazoval vyšší cenu.

O vikendu jsem kupoval ubytovani a pouzil jak kod z jejich stranky (tcb) a do nekolika hodin mel email od tcb s tim, ze mam novy kredit na ucte, takze za me zatim pozitivni zkusenost.

PříspěvekNapsal: 20 bře 2017 22:31 
Diskutér

Zdravím, hledal jsem saving coupon pro embassy suites a našel jsem zajímavou stránku, která umí najít slevový kupon pro hotely ve městě (oblasti) www.goseek.com.
Například hledal jsem Fort Myers na 18.5. Homewood Suites by Hilton má nejlepší cenu pro 4 lidi na ten den 125 USD...expedia, hotels, agoda, booking. Goseek mi tam automaticky vložil coupon code SAVE20 a slevnilo mi to cenu na 88 USD. U některých nabídek chtějí telefonní číslo - mobile rate ( nezadával jsem ), jinde přímo zadávají saving code - coupon rate, zkoušel jsem až k platbě a funguje to. Slevy jsou od 5 - 30 %. Využil jste někdy někdo ;) ?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina