Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 čer 2019 14:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hotels.com
PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 07:44 
Moderátor

Mám obdobné zkušenosti jako Babička Lála a plně souhlasím. Někdy (naposledy včera) booking docela nerad použiji, protože má nabídku, kterou jinde nevidím. Jeho pověst z hlediska bezpečnosti údajů klientů je samostatná negativní kapitola. Reward přes Topbonus či Aklamio je "skvělých" 0,01$.
Velký problém mnohokrát vedoucí k nepříjemnostem nastává, pokud se přes booking platilo jinou kartou, než mám u sebe. Hotel nás už několikrát nechtěl ubytovat a nejednou jsme řešili posílání screenů objednavatelem apod. Pokud je to stejnou kartou, co mám v ruce, problém nebyl. Jen někdy vůbec o rezervaci v hotelů zhola nic nevěděli, ale to je jen "nepodstatná drobnost"...
Booking zcela nezavrhuji, ale vyhýbám se mu jak letenkář edreamsu :-).

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:08 
Diskutér

Jen dodam ze obecne je pri stejne cene Booking/Hotels/Accorhotels lepsi kupovat primo na webu hotelu - k zakazikum co rezervuji naprimo jsou vstricnejsi, mensi sance walk out pokud je hotel overbooked.

Konkretne u Accoru:
- cashback pres Quidco apod. - u Novotelu bezne 8-10%
- welcome drink zdarma (pro Silver status a vys, coz je celkem jednoduchy ziskat), to prida cca 10-15 EUR pro dva
- cca 2x rocne mivaji super akce na bonusove body do vernostniho programu, treba dneska konci akce kde za 4 pobyty (2 noci kazdy) je 10tis bodu = 200 EUR na booking, tj. realne 50 EUR z kazdeho pobytu zpatky

A nejlepsi natom je ze tohle vsechno se zkombinuje a nocleh je prakticky zadarmo :)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:18 
VIP

babička Lála píše:
Nechci se přít s wikim ani s nikým dalším, výsledky hledání jsou různé podle destinací i jednotlivých hotelů ve stejné destinaci, to zdůrazňuju hned úvodem.

burito píše:
Mám obdobné zkušenosti jako Babička Lála a plně souhlasím. Někdy (naposledy včera) booking docela nerad použiji, protože má nabídku, kterou jinde nevidím.

Mám dneska bukovací ráno a tak - pro objektivitu - přidám i opačný příklad.
Zadám identické paramatry ve stejný čas na stejný hotel a stejný pokoj se snídaní
Cena na booking.com je 55 € i s poplatky, platím až v hotelu a rezervaci můžu stornovat.
Cena na hotels.com je 76,75 € i s poplatky, platím ihned a rezervaci nemůžu stornovat.
Vybírám booking a hotels se může se svým věrnostním programem rewards (který jinak rád využívám) ftomto případě jít vyfotit.
Příloha:
saigon na booking.jpg
saigon na booking.jpg [ 134.09 KiB | Zobrazeno 2929 krát ]

Příloha:
saigon na hotels.jpg
saigon na hotels.jpg [ 71.64 KiB | Zobrazeno 2929 krát ]

Hotels.com si neodpustí zdůraznění, že mi to jako slevil ze 139 €... :lol: :lol: :lol: ...a je to tajná cena! :lol: :lol: :lol:
Příloha:
pohádky ofčí babičky.jpg
pohádky ofčí babičky.jpg [ 73.23 KiB | Zobrazeno 2929 krát ]

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:22 
VIP

U hotelových reťazcov mám ja osobne tiež skúsenosť, že priamo cez nich je to výhodnejšie. Konkrétne skúsenosti som mal s hilton, accorhotels a bestwestern
Mne konkrétne napríklad najviac pomoholo, že ak rezervujem ako člen, mám wifi v cene, u portálov to nebýva pravidlo.

No a to ani nehovorím o tom, keď sa podarí použiť nejaký ten corporate code :)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:28 
VIP

jemnice píše:
... cca 2x rocne mivaji super akce na bonusove body do vernostniho programu, treba dneska konci akce kde za 4 pobyty (2 noci kazdy) je 10tis bodu = 200 EUR na booking, tj. realne 50 EUR z kazdeho pobytu zpatky

A nejlepsi natom je ze tohle vsechno se zkombinuje a nocleh je prakticky zadarmo :)

Přesně jak píšeš :!:
Pokud se ti to podaří nakombinovat s pobytem fté lacinější destinaci, můžeš bydlet skoro zadarmo. Já trotl to nevěděl a v Kutě koupil jen jednu noc... :oops: (i když jsem měl odlet až v jednu v noci a mohl to využít pro late check-out... :oops: :oops: ; a měl bych i tu první noc skoro zdarma... :oops: :oops: :oops: ).
Příloha:
accor v akci.jpg
accor v akci.jpg [ 88.57 KiB | Zobrazeno 2917 krát ]

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:36 
VIP

Nechce sa mi zakladať novú tému, ale keď už sme pri tých portáloch, tak ak cez portál, tak ja už temer vždy skončím u venere.com.
Jednak mi pravidelne posielajú zľavový kupón na zľavu 15% a tá zľava skutočne funguje (nie u hotelových reťazcov).
Potom expresne platia caschback cez topcashback.com vo výške 10% (nedá sa kombinovať so zľavou z mailu).
No a väčšinou sa dá platiť Dinerskou, čo je aktivácia poistenia pre všetkých cestujúcich (ubytovaných) a body do vernostného programu :)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 08:42 
Diskutér

babička Lála píše:
Přesně jak píšeš :!:
Pokud se ti to podaří nakombinovat s pobytem fté lacinější destinaci, můžeš bydlet skoro zadarmo. Já trotl to nevěděl a v Kutě koupil jen jednu noc... :oops: (i když jsem měl odlet až v jednu v noci a mohl to využít pro late check-out... :oops: :oops: ; a měl bych i tu první noc skoro zdarma... :oops: :oops: :oops: ).

zrovna v tom prvnim na obrazku jsem par tydnu zpatky byl - ze vsech Ibisu se mi libil asi nejvic - no je to uplne novej hotel tak asi proto :) Indonesie/Malaysie jsou pro tento ucel idealni

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 09:26 
VIP

afleben píše:
Nechce sa mi zakladať novú tému, ale keď už sme pri tých portáloch, tak ak cez portál, tak ja už temer vždy skončím u venere.com.
Jednak mi pravidelne posielajú zľavový kupón na zľavu 15% a tá zľava skutočne funguje (nie u hotelových reťazcov).
Potom expresne platia caschback cez topcashback.com vo výške 10% (nedá sa kombinovať so zľavou z mailu).
No a väčšinou sa dá platiť Dinerskou, čo je aktivácia poistenia pre všetkých cestujúcich (ubytovaných) a body do vernostného programu :)

Pozor na topcashback.com u venere. Několikrát jsem si všiml zvýšení ceny ubytování při snaze o cashback. Zvýšení bylo zhruba ve výši cashbacku, takže reálná sleva byla nula....

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 09:39 
VIP

tomik1000 píše:

Pozor na topcashback.com u venere. Několikrát jsem si všiml zvýšení ceny ubytování při snaze o cashback. Zvýšení bylo zhruba ve výši cashbacku, takže reálná sleva byla nula....

Ja si to dosť sledujem a nestalo sa mi to nikdy. Aj keď v poslednom čase oveľa viac využívam tie 15% zľavy. Samozrejme si tiež skontrolujem, že cena hotela je na venere.com najlepšia medzi portálmi (alebo aspoň jasne výhodná s tou zľavou).

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 13:28 
Diskutér

Páni, nezabúdajte pri porovnávaní cien ešte aj na ubytko cez nemecké/rakúske cestovky.
Na city trip väčšinou 0 bodov, ale typicky dovolenkové destinácie /snáď okrem JV Ázie/ riešiť cez ne je na 80-90% lacnejšie ako cez booking, hotels a pod. A ak chcete aj inú stravu ako raňajky, tak takmer 100%.

Předmět příspěvku: Hotels.com
PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 17:00 
Kolemjdoucí

@789 kde se to dá porovnat? Třeba nacesty.cz nebo nějaký lepší zdroj?

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 18:52 
Diskutér

dobre, vidím, že každý si tu obhajujeme svoje, no mne ani cez venere.com nedáva lacnejsie, ako cez booking.com. praveže naopak,

takže aby to bolo objektívne, viem mi niekto nást lacnejšie izbu v tomto hoteli na malte ?

https://www.booking.com/hotel/mt/sliema ... ype=total&

dvojlozkova ekonomy izba s ranajkami bez moznostia vratenia penazi - 341€ cena cez booking.

Ale ak budete pouzivať ine servery..nestaci len vyhladat a ukazat nizšiu cenu, skuste sa k tej cene preklikat az uz ako by ste mali platit . Pretoze na to neustale narazam na inych weboch, rozne skryte taxi .

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 19:22 
Diskutér

Třeba tady,alespoň o fous- https://www.hotelscombined.cz/booking/c ... 52c44f976c

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 19:39 
Diskutér

mandarinka1 píše:

ok, takze cez refundo.sk mam na booking.com cashback 10,23€ z ceny 341€ , cize akoby ma to stoji 330,77€ cize ano musim uznat ze je tam stale cez to co si nasiel ty nizsia cena 5,77€.

cez tvoj link ma to vychadza 325€

PříspěvekNapsal: 12 říj 2016 22:14 
VIP

wiki píše:
dobre, vidím, že každý si tu obhajujeme svoje...

babička Lála píše:
...výsledky hledání jsou různé podle destinací i jednotlivých hotelů ve stejné destinaci, to zdůrazňuju hned úvodem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina