Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 09 črc 2020 06:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: vybery z bankomatov zdarma po celom svete - REVOLUT
PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 07:42 
Diskutér

Cely Revolut ma zacina doslova desit...V snahe vidiny usetrit na poplatkoch pri vyberoch z bankomatou kde kolvek na svete som sa nechal zlakat s poskytnutim uz tolkych citlivych udajov ze mam z toho uz az nervy a strach § Revolut sluzba sa mi uz zase zablokovala a to len za to ze som chcel pridat okrem kreditnej karty aj debetnu kartu ! Mimochodom v samotnej sluzbe je moznost mat zadanych viac ako jednu kartu sucasne, napriek tomu ma zas blokli. v Pondelok som stvrd dna komunikoval cez chat s podporou aby mi konecne odblokovali ucet, za cenu scanu obcianky, mojej fotky, vypisov z uctou a podobne...a za co ? ze som chcel usetrit napriklad 2€ vyberu v eurozone ? ved ani vlastne neviem na kolko je tato sluzba doveryhodna, kto je za nou a komu tak citlive udaje vlastne poskytujem. Dnes mam ucet ( po troch dnoch ) opat bloknuty. Len za to ze som sa pokusil pridat dalsiu debetnu kartu! Co koho do toho ze mam 4 ucty a dokopy 10 kariet debetnych a kreditnych. Nerozumiem tej logike ze ked pridavam dalsiu kartu na ktorej je este aj moje meno !! ma system zablokuje ?? Uz sa "tesim" na komunikaciu cez chat-podporu, co zase vsetko budu chcet vidiet a nafotit kym mi to odblokuju. Moj osobny nazor je ze sa na to cele vykaslem a budem sa len modlit, ze mi nikto nezneuzije udaje o kartach pripadne z mojej ID karty...

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 08:52 
VIP

meno na karte nie je overitelny udaj, pri platbe cez internet sa nikde nekontroluje

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 08:54 
VIP

to nepotesi, ale zial z mojho okruhu co pouzivaju ludia REVOLUT (cca 10 ludi), tak nikto nemal takyto problem..

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 09:15 
Diskutér

beardie píše:
meno na karte nie je overitelny udaj, pri platbe cez internet sa nikde nekontroluje

jasne ale co je u nich s tym za problem ? Je tam moznost mat nastavenych viac kariet ? JE.

Ked to urobim ma bloknu ... Minule chceli po mne scanovat tie samotne karty, to vam pride normalne ? Posielat fotky kariet s jej cislo, platnostou , CV kodom ? Mne to normalne nepride.

teraz chcu zas kopie vypisov z uctu ...fakt ma jebne

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 10:02 
VIP

mam tam len jednu kartu, tak s viacerymi neviem poradit, ani som o tom nevedel. Mne len raz zablokovali ucet, kedze som sa snazil si nabit Revolutku uz zo zrusenej karty, ale do hodiny sa to vyriesilo. Len mi dali radu, ze ak chcem kartu zmenit, tak tu prvu mam najprv vymazat.

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 10:14 
Diskutér

tonic píše:
mam tam len jednu kartu, tak s viacerymi neviem poradit, ani som o tom nevedel. Mne len raz zablokovali ucet, kedze som sa snazil si nabit Revolutku uz zo zrusenej karty, ale do hodiny sa to vyriesilo. Len mi dali radu, ze ak chcem kartu zmenit, tak tu prvu mam najprv vymazat.

Ja to mam nateraz s nimi zas vybavene..som zvedavy do kedy. A mimochodom akurat ocakavam ich kreditku kazdym dnom. Tak sranda bude ked s nou nakoniec nebudem vediet peniaze vybrat alebo zaplatit. Ked tu tak citam vase skusenosti poniektorych. Ono moze byt dost pruser ked som v inom state kde si prevediem urcitu sumu s ktorou pocitam na Revolut a zrazu ich neviem vybrar z bankomatu. Ale asi to zalezi v akom state sa clovek nachadza.dufam ze v Europe s tym problem nie je

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 10:16 
VIP

z appky sa daju poslat peniaze na ucet

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 13:19 
Diskutér

tonic píše:
z appky sa daju poslat peniaze na ucet

ano o tom viem, aj to uz ma odskusane, ale tie ti pridu nazad o par dni, v mojom pripade to trvalo 4 dni. Skor som to myslel tak ze si prevedies nieco z uctu na ucet revolut a zrazu nevyberies, ale na ucte matersom uz viac nemas :roll: , ze to moze byt pruser, a preto som si tam chcel zadat aj debetnu aj kreditnu kartu aby som takymto momentom predisiel

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 14:05 
Diskutér

wiki píše:
Cely Revolut ma zacina doslova desit...V snahe vidiny usetrit na poplatkoch pri vyberoch z bankomatou kde kolvek na svete som sa nechal zlakat s poskytnutim uz tolkych citlivych udajov ze mam z toho uz az nervy a strach § Revolut sluzba sa mi uz zase zablokovala a to len za to ze som chcel pridat okrem kreditnej karty aj debetnu kartu ! Mimochodom v samotnej sluzbe je moznost mat zadanych viac ako jednu kartu sucasne, napriek tomu ma zas blokli. v Pondelok som stvrd dna komunikoval cez chat s podporou aby mi konecne odblokovali ucet, za cenu scanu obcianky, mojej fotky, vypisov z uctou a podobne...a za co ? ze som chcel usetrit napriklad 2€ vyberu v eurozone ? ved ani vlastne neviem na kolko je tato sluzba doveryhodna, kto je za nou a komu tak citlive udaje vlastne poskytujem.

Prečo sa vlastne zaoberať nejakým Revolutom (podniky typu Revolut, platobné karty z rodiny Home credit a pod. vznikli v prvom rade práve kvôli zberu citlivých informácií), keď na Slovensku viacero bánk poskytuje výbery z bankomatov na celom svete zadarmo?
Výhodnosť resp. nevýhodnosť kurzu pri výbere malého množstva hotovosti mimo eurozóny naozaj nemá význam riešiť.

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 14:10 
Diskutér

hugonovak píše:
wiki píše:
Cely Revolut ma zacina doslova desit...V snahe vidiny usetrit na poplatkoch pri vyberoch z bankomatou kde kolvek na svete som sa nechal zlakat s poskytnutim uz tolkych citlivych udajov ze mam z toho uz az nervy a strach § Revolut sluzba sa mi uz zase zablokovala a to len za to ze som chcel pridat okrem kreditnej karty aj debetnu kartu ! Mimochodom v samotnej sluzbe je moznost mat zadanych viac ako jednu kartu sucasne, napriek tomu ma zas blokli. v Pondelok som stvrd dna komunikoval cez chat s podporou aby mi konecne odblokovali ucet, za cenu scanu obcianky, mojej fotky, vypisov z uctou a podobne...a za co ? ze som chcel usetrit napriklad 2€ vyberu v eurozone ? ved ani vlastne neviem na kolko je tato sluzba doveryhodna, kto je za nou a komu tak citlive udaje vlastne poskytujem.

Prečo sa vlastne zaoberať nejakým Revolutom (podniky typu Revolut, platobné karty z rodiny Home credit a pod. vznikli v prvom rade práve kvôli zberu citlivých informácií), keď na Slovensku viacero bánk poskytuje výbery z bankomatov na celom svete zadarmo?
Výhodnosť resp. nevýhodnosť kurzu pri výbere malého množstva hotovosti mimo eurozóny naozaj nemá význam riešiť.

aaano, aj ked neviem ktore banky poskytuju zadaro vyber v zahranici, ak tak je to v balikoch meascnych od 9e a viac...neviem mozno sa mylim...ale mna prvotne na tejto sluzbe zlakala aj ta vidiny neohrozenia seba sameho, a to ze v zahranici by som vylucne pouzival len kartu od Revout, kde by som vzdy aktualne previedol len tolko co potrebujem bud zaplatit alebo vybrat,a ak by som sa nahodou stal obetou nejakeho zneuzitia mojej karty tak si mozu vies co..pretoze by na nej bola neustale 0€...to sa mi na tom pacilo..to som ale este nevedel ze samotnemu Revolut budem musiet vdaka dvom blokaciam mojho uctu o sebe poskytnut data ze snad uz vedia aj kedy v aky cas pijem rano kavu.. :twisted:

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 15:20 
Diskutér

wiki píše:
aaano, aj ked neviem ktore banky poskytuju zadaro vyber v zahranici, ak tak je to v balikoch meascnych od 9e a viac. :twisted:

Viem o Fio a ZUNO, v minulosti aj mbank (ako je to teraz neviem, účet tam už nemám). Fio má jeden výber v mesiaci bez poplatku (účet zadarmo, trochu mimo témy: vynikajúca je na prevody SR/ČR), ZUNO má neobmedzený výber s účtom plus (účet plus je zadarmo, ak spravíš mesačne obrat s debetnou alebo kreditnou kartou aspoň 100€) a možno aj iné banky. Aj v kamenných bankách sa dajú získať účty zadarmo pri splnení určitých podmienok. Ja som v kamennej banke platil za vedenie účtu naposledy niekedy v 90-tych rokoch.

Kartovú bezpečnosť riešim tak, že na „cestovateľskom“ účte mám pár centov, pred cestou prevediem naňho dajme tomu 200€ a po ceste prevediem na materský účet v kamennej banke.
Ak máš účty zadarmo vo viacerých bankách, môžeš mať zbierku debetiek VISA od ZUNO, MC od Fio, Maestro z kamennej banky (zbierka kariet je užitočná pri rumbovaní, alebo ak bankomat alebo obchodník neakceptuje jednu kartu, zaplatíš druhou.
Bankomaty si vyberám tie, ktoré sú priamo na budove banky, alebo v ideálnom prípade v budove banky. Predpokladám, že na týchto bankomatoch nie sú nainštalované „kopírky“ kariet.

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 15:21 
VIP

mam Zuno Plus - tych 100 euro obrat robim tak, ze si nou nabijem Revolut :D

PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 15:34 
Diskutér

no ja mam 4 bankove ucty )) tatrabanka, vub , mbank a csob. Nikde neplatim za vedenie, lebo vsade plnim kriteria. V vubke som mal zadarmo tieto vybery do 18.2016..nasledne to zrusili. V mbank je to v pripade, ak vytiahnes viac ako 70€ , respektive v tejto hodnote v patricnej mene ak niesi v eurozone. To sa da. Ale niekedy nie je nutne vyberat 70€ :lol: . Ja skor skusam rad nove veci a som typ co sa rychlo na vsetko nove namota :D a potom mi z toho drbe :roll:

PříspěvekNapsal: 02 říj 2016 16:07 
Diskutér

Tak uz mam fyzicky doma kreditnu kartu Revolut. Prosim vas neviete aky ma limit na bezkobtaktne platby ?

PříspěvekNapsal: 02 říj 2016 16:50 
Tazatel

Citace:
Keep in mind:
The contactless transaction limit of £30 varies by country. For example, the equivalent is €25 (£18) in France, $100 (£48) in Canada or $100 (£45 in Australia).

http://revolutapp.tumblr.com/post/146212645837/touch-it-tap-it-rev-it-welcome-to-revolut

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina