Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 črc 2020 08:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Palau nebo Guam z Amsterdamu za 7.509 Kč
PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:27 
VIP

Já volal do expedie už včera ráno,jestli si můžu udělat seating na tom MEGA hitu co prodavaji za těch málo peněz. Milá slečna hned věděla o co jde a řekla mi že uznaji letenky zakoupene do 10h SEČ, ostatní prý dostanou během zítřka omluvny email a voucher 10EUR na příští nákup.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:32 
VIP

* voucher is eligible only for US citizens with purchase of vacation package (flight+accommodation) of price 1000 USD minimum

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:33 
VIP

V 10h rano to snad jeste nebezelo ne? :D

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:37 
VIP

marecek97 píše:
V 10h rano to snad jeste nebezelo ne? :D

Upozornění jsem měl v 9:20 zrovna když jsem stál na červenou :D

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:37 
VIP

ALL NIPPON píše:
Já volal do expedie už včera ráno,jestli si můžu udělat seating na tom MEGA hitu co prodavaji za těch málo peněz. Milá slečna hned věděla o co jde a řekla mi že uznaji letenky zakoupene do 10h SEČ, ostatní prý dostanou během zítřka omluvny email a voucher 10EUR na příští nákup.

:D

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:43 
VIP

etickety uz jsou i na CMT (sorry jestli uz to vite, ja si toho vsiml az ted)

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 14:56 
VIP

Nakonec jsem taky nebral nic i kdyz jsem teda vahal a hledal info a argumenty PRO prakticky cely vcerejsi den.
Na 1. pohled sice nejlakaveji vypadalo Palau, kdo by si nepamatoval z kouzelnych vyprav Davida Attenborougha z BBC Earth. Jenze pokud je clovek nepotapec a i presto, si to tam chce uzit se vsim vsudy, tak naklady na miste rostou raketove (slusne ubytko,permity,lodni vylety apod).
Pak jsem zvazoval Guam, jenze letet pres pulku sveta pouze na samotny Guam, je asi stejna blbost jako letet na Havaj a byt celou dobu jen v Honolulu. Hotely jsou sice v podobne cenove relaci jako na Palau, ale za prelety na Saipan, Tinian ci Rotu by clovek dal prakticky tolik jako za samotnou letenku AMS-GUM. A neco jako ferry se mi nepodarilo najit. Tedy krom moznosti, ze by clovek putoval v kontejneru v nakladni lodi :-D
A varianta multicity Palau a Guam sice vypada super, ale co se tyce preletu je to podobne jako v pripade vyse zminem. Pokud clovek nema mile UA, tak prakticky obtizne resitelne.
Ostatni destinace co se tyce pomeru vykon cena sice na prvni pohled vypadaly taky za super cenu. Jenze vzhledem k nutne preprave do AMS, navic mozna 1 ci 2 noci v hotelu na priletu ci odletu primo v AMS a mozna i na Taiwanu, pricemz z Taipeje by clovek stejne videl nejspis hovno vzhledem k casum priletu a odletu a vzdalenostem z letiste do centra, tak po pricteni vsech tech dodatecnych nakladu se to na druhy pohled uz tak zajimave uplne nejevi.
Tudiz,ve finale jsem to zhodnotil jakoze ne vse co se trpyti je zlato a pockam na neco zajimavejsiho 8-)

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 15:33 
Diskutér

Ostatni destinace co se tyce pomeru vykon cena sice na prvni pohled vypadaly taky za super cenu. Jenze vzhledem k nutne preprave do AMS, navic mozna 1 ci 2 noci v hotelu na priletu ci odletu primo v AMS a mozna i na Taiwanu, pricemz z Taipeje by clovek stejne videl nejspis hovno vzhledem k casum priletu a odletu a vzdalenostem z letiste do centra, tak po pricteni vsech tech dodatecnych nakladu se to na druhy pohled uz tak zajimave uplne nejevi.
Tudiz,ve finale jsem to zhodnotil jakoze ne vse co se trpyti je zlato a pockam na neco zajimavejsiho 8-)[/quote]

Přesně jak řikáš.. Být to bližší letiště, asi bych koupil Filipíny, ale nakonec počkám na lepší nabídku :D

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 16:00 
VIP

Priznavam ze ty dva nocni stopy v TPE se mi taky uplne nezamlouvaji, jednou tam teda mam cele dopoledne volno. Kvuli tomu jsem to mel 50 na 50 ale BKK-TPE-BKK poleti B747 tak to rozhodlo, ze jsem to vzal. Pripadna noc v AMS me moc nesere, zpatky dobre navazuje vecerni EZY, v AMS je u letiste levny Ibis..

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 18:24 
VIP

Jinak ráno mi psala eisoltovo mluvčí nebo kdo to byl, že prej kdy letím a že prej chystá tričko, takže to tu kontroluje.

A jinak doufám že změna bude oznámena z A340 brzy http://bloga350.blogspot.cz/2015/06/chi ... ights.html

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 19:25 
Diskutér

Siel aj taky Hong Kong, tam dokonca boli pripoje v pohode, ale ako bol vyssie spomenute, letelo to uz o 6 rano z Amstru, tak som to radsej pustil. Za cenu priskokov to kupim za rovnako z BUD.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 20:56 
VIP

Posheidon píše:
... Ostatni destinace co se tyce pomeru vykon cena sice na prvni pohled vypadaly taky za super cenu. Jenze vzhledem k nutne preprave do AMS, navic mozna 1 ci 2 noci v hotelu na priletu ci odletu primo v AMS a mozna i na Taiwanu, pricemz z Taipeje by clovek stejne videl nejspis hovno vzhledem k casum priletu a odletu a vzdalenostem z letiste do centra, tak po pricteni vsech tech dodatecnych nakladu se to na druhy pohled uz tak zajimave uplne nejevi.
Tudiz,ve finale jsem to zhodnotil jakoze ne vse co se trpyti je zlato a pockam na neco zajimavejsiho 8-)

Naprostej souhlas. Potřebuju Bali, ale s těma fšema přestupama a vícenákladama se to třpytí jako, jako slída.
burito píše:
... ale cena je to skvela IMHO stejne jen pro toho, kdo tam chtel programove letet a pocita se vsemi naklady...

Naprostej souhlas. O Palau sním už přes 10 let a cena je zlatá i s těma fšema přestupama.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2016 11:04 
Tazatel

Koupil jsem v rámci tohoto chybového tarifu letenky na Bali s odletem 1.3. Chtěl bych se zeptat zkušenějších uživatelů tohoto fóra, jaká je podle nich pravděpodobnost, že aerolinka letenky stornuje a jak by na mém místě postupovali. Obecné rady ať počkám pár týdnů jsou v mém případě celkem k ničemu když mi to za 9 dní letí. Nejde mi ani tak o rezervaci ubytování, to stejně budeme zařizovat až na místě, ale spíš o dovolenou v práci. Předem díky za odpověď.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2016 13:06 
VIP

Zadny strach, rusit se to dle meho nazoru nebude,kdyz se nerusilo TK...hkg expedia nerusila zatim nikdy nic, mas eticket, za 9 dnu letis, ja bych si zaridil vse potrebne bez strachu :)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2016 11:07 
VIP

Založil jsem událost na FB ohledně Palau, abychom se mohli popřípadně domluvit na různým sharování, pokud odletíme ;) takže pokud letíte někdo v druhý půlce listopadu, tak vám klidně můžu poslat odkaz, pokud chcete tlačit náklady dolů. Ve skupině by měl být přidán i čech žijící na ostrově ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina