Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 pro 2019 16:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Abu Dhabi a Dubaj
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 21:16 
Návštěvník

soporus píše:
Super cena až do konce roku.
Ubytování v Dubaji Marmara Hotel Apartments za 1650kč 2.os.se snídaní,Wi-Fi zdarma,parkování zdarma,pozdní Checkout,
kyvadlová doprava do nákupního centra Mall of the Emirates a Jumeirah Beach,1 láhev minerální vody na pokoji,plážová osuška a slunečník zdarma, Welcome Drink

http://deals.hotel.de/deals/vereinigte- ... ments.html

a tady recenze na bookingu

http://1url.cz/g65M

Poplatek za služby ve výši 10 % a Daň ve výši 10 % by mělo být zahrnuto v ceně.
Na místě by se měl platit Turistický poplatek ve výši 10.00 AED za noc.

Nabídka vážně dobrá, škoda že máme ubytování až v únoru, kdy už sleva není. Kdybys něco objevil, budu rád, když sem zase dáš příspěvek. Máme ubytování čtyři dny dál od centra a další dva bychom rádi blíž k centru :). Díky.

PříspěvekNapsal: 03 lis 2015 19:49 
Moderátor

sháním něco v oáze Liwa nebo Madinat Zayed, ale všehovšudy jsem našel na všech ubytovacích webech jen dvě ne zrovna levný možnosti...netušíte, zda jsou tam nějaký hostely nebo něco, co se dá dojednat až na místě? stan mít nebudeme, takže spát v poušti ne-e

PříspěvekNapsal: 22 lis 2015 15:33 
Návštěvník

Menší tip na ubytování pro ty, kteří si chtějí trochu připlatit za 4* hotel (na druhou stranu v rámci 4* hotelů se jedná o výbornou cenu). Hotel je nový a na booking.com má výborné recenze: http://www.booking.com/hotel/ae/atana.cs.html
Rezervovali jsme si dvojlůžko na dvě noci - trocha luxusu alespoň na dva dny :). Noc nás vyšla na 2.500 Kč (včetně snídaně). Ceny se různí, chce to hledat. Bezplatné zrušení rezervace.

Samozřejmě bez turistické poplatku, tax a pod. Ale to není zahrnuté na většině webů. lteré nabízejí ubytování v Dubaji.

PříspěvekNapsal: 22 lis 2015 17:38 
VIP

nedal jsem ani u 5 hvězdy víc než 1500 na noc, chce to více hledat a využívat akcí prodejců ubytka

PříspěvekNapsal: 22 lis 2015 18:22 
Návštěvník

baraba píše:
nedal jsem ani u 5 hvězdy víc než 1500 na noc, chce to více hledat a využívat akcí prodejců ubytka

A to jsem si myslel, že jsem našel docela výhodnou nabídku? :) Nějaký tip, na které vyhledávače se zaměřit?

PříspěvekNapsal: 22 lis 2015 22:51 
VIP

zatím jsem nikdy neviděl stejnou akci dvakrát, je to o dostatku času před odjezdem a o štěstí. Já na Dubaj využil tři různé slevy(akce) a nejvíce mě potěšila u amíků a to 100 USD při obj nad 300 USD

PříspěvekNapsal: 24 lis 2015 08:16 
VIP

Abych nebyl tak moc obecný, tak třeba ....
5* v Sharjahu - Holiday In či Grand Excelsior( jeden název je nyní platný) při současné akci Cleartripu- 1 noc 10%sleva ........ až 5 nocí 30% se slevovým kodem MASTERCARD
a např v únoru, v sezóně vychází 5 nocí 900 AED, neplatí se městská taxa, zato bus do Dubaje stojí 10 AED, ale hotel vozí i zdarma k mallu a tudíž i k metru( v určité dny a ty si již nevybavuji, ale bylo to 4x týdně)
900= 245 USD= 6300 CZK a to je cca 1300 CZK za noc/2 osoby

PříspěvekNapsal: 24 lis 2015 18:32 
Návštěvník

Ok, díky za tip. Mě zaujal tento hotel, že byl dost v centru Dubaje a včetně snídaně. Našel jsem samozřejmě levnější 4* ale mimo centrum. Chtěli jsme to hlavně kvůli úspoře času a blízkosti metra. Každopádně budeme dál hledat :). Díky.

PříspěvekNapsal: 10 bře 2016 07:35 
Návštěvník

Zdravim

mel bych na Vas tady prosbu na nejaky osobni tip na hotel v centru Dubaje.Stejne jako par dalsich sem koupil letenku v akci FlyDubai tak ted schanim ubytovani na 4 noci pro 3 lidi.
Samozrejme booking,hotels. atd znam spis me zajimaji zkusenosti a tipy primo od Vas.Nic extra nevyzaduju snad jen snidani a kdyz uz tam je tak vedro tak bazen idealne stresni s peknym vyhledem :lol: 8-) :mrgreen:
Diky vsem za tipy

PříspěvekNapsal: 10 bře 2016 07:44 
VIP

ja som v novembri bol v Comfort Inn Deira, celkom fajn, kusok od metra Union, naokolo sa dalo najest vselikde, na streche bazen a kedze to je blizko letiska, tak aj sukromna airshow :D
ale nasiel som teraz tento hotelik, tiez Deira http://www.auris-hotels.com/en/auris-ho ... nts-deira/
Je aj na bookingu, ale ak ho booknes priamo cez ich stranku tak su aj ranajky v cene. Do toho asi pojdeme my, ked budeme potrebovat noclah smerom na Filipiny.
Taky tip, ranajky ani moc nemusis hladat, aspon v Deire je vsade vela malych restauracii, kde sa da za par dirhamov najest - sendvice, shejky, dzusy a pod.

PříspěvekNapsal: 10 bře 2016 08:21 
Tazatel

V Dubai - Deira tiež doporučujem hotel Comfort Inn. (http://www.hotelcomfortinn.com )
V Abu Dhabí sme boli v hoteli Nehal Bin Majid ( http://nehal.binmajid.com ) - doporučujem.

PříspěvekNapsal: 10 bře 2016 09:46 
VIP

za mě také pozitivní zkušenost s Comfort Inn Deira, skvělé místo přímo u přestupní stanice metra, bazén na střeše, supermarket před hotelem, pokoje čisté, tiché

PříspěvekNapsal: 10 bře 2016 17:28 
Diskutér

Já můžu doporučit o pár ulic vedle - Landmark Hotel Riqqa, rovněž se snídaní.

Na druhou stranu odrazuji od bydlení v Royal Falcon Hotel, buď přímo v budově či někde vedle je noční klub a ani špunty do uší vám úplně nepomůžou.

PříspěvekNapsal: 16 bře 2016 20:03 
VIP

sranda, ze ubytko z novembra 2015 mi bolo zauctovane az o tri mesiace neskor - Comfort Inn Deira, platene Diners. Uz som sa tesil, ze 60 euro usetrenych :D

PříspěvekNapsal: 05 dub 2016 16:48 
VIP

Měl by někdo tip jak smysluplně využít čas od 11:55 sobota do 13:10 nedelě v Dubaji? Nebude problém půjčit auto a rád bych uvítal nějaký trip např do pouště?? (Abu Dhabi jsem vyloučil také)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina