Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 úno 2020 17:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 15:27 
VIP

Padre píše:
Nemáte někdo aktuální info o příručních zavazadlech, jak dalece řeší váhu a velikost?

Pri odletu z HKG nikdo nic neresil. Cestou zpet v Manile na T4 je po odbaveni pres pasovkou kontrola poplatku (tyka se mistnich) a u toho "zuzeni" byli velmi ochotni zamestnanci CP, kteri lidem kontrolovali pohledem zavazadla a videl jsem v okoli nekolik vah, takze urcite kontroloji, ale spis namatkove. A pak asi zalezi, jestli spis vybiraji podle moznosti zaplatit (jako revizori v Praze :twisted: ), nebo spis mistni, to uz nevim.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 16:02 
VIP

tuna píše:
Nikdo nic neřešil. Vše bez problémů.
- cesta tam minulý pátek - letadlo zaplněno cca 60-70%. Letuška nás sama přesadila k nouzáku
- zpátky tento pátek - letadlo už plnější cca 90%, ale zase nikdo nic neřešil.
Nikde u gate nemají žádné váhy ani koše. Čekali jsme, že to bude hrozný let, ale bylo to příjemné překvapení. Místo na nohy v pohodě, letadlo celkem nové, personál příjemný.
Můžeš se odbavit na webu, ale stejně pak musíš znovu na odbavení, kde ti dají nové palubní vstupenky. Je potřeba být na letišti dost s předstihem. Hlavně v Dubaji. Tak jim to moc neodsýpalo.

A platí se v Manile nějaká odletová taxa ? Někde jsem četl, že od určitého data je zahrnuta v ceně letenky.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 17:30 
VIP

Pro letenky koupene po 1.2.2015 je odletova taxa v cene. Pro letenky koupene pred 1.2. se musim doplacet na miste. Taxa je 550 Php pro mezinarodni.
https://www.cebupacificair.com/Pages/tr ... aspx?id=63

Jinak je tam tusim dodatecna pro cestujici Filipince, ktera je prave kontrolovana/vybirana po odbaveni, ale pred pasovou kontrolou (kde jsem prave videl ty nedockavce, co chteli namatkove kontroluji. Mel jsem pocit, ze spis jim slo o vahu, nez velikost).

PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 08:10 
VIP

Právě jsem na jejich webu narazil na tohle. Doufám, že to s těmi kabely a nabíječkami nebudou tolik hrotit, letím jen s příručákem.
Máte někdo u nich s příručákem negativní zkušenost?
Příloha:
cebu.PNG
cebu.PNG [ 20.02 KiB | Zobrazeno 3612 krát ]

PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 09:02 
Moderátor

loni jsme přelítávali s cebu několikrát - foťák, nabíječku, mobilní nabíječku, čtečku, kabely a všechno sem měl vždy v příručáku a nikdy nebyl problém...
ono jak to chceš kontrolovat když skenery jsou pro celý letiště a jiný aerolinky to maj povolený

PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 09:12 
VIP

Nikdo nic neřešil. Dokonce ani rozměr a vahu.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 08:16 
VIP

Hlasim se z Manily z terminalu 4. Transfer z T3 na T4 domestic si zajistuje sama aerolinka. Asi novinka. V priletove hale, uz u vychodu, jsem si vybral z bankomatu a pak sel doleva na konec haly. Je tam velka cedule transfer to T1-T2-T4. Pak jsem sel o5 doleva a asi po 100 metrech jsem narazil na transfer desk Cebu Pacific. Ukazal jsem jim navazujici letenku. Posadili me do autobusu. Odjizdel za chvilku a presne za 5 minut jsem vystupoval na T4.

Autobus jezdi po vnejsim okraji drahy. Tam kde tankovaci a zasobovaci vozy letiste. Mimo dopravni mumraj v Manile.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 08:29 
VIP

Let DXB - MNL super. I kdyz mel 30 minut zpozdeni, coz je u tohoto letu normalni, tak jinak vse ostatni super. Internet na palube, ale podle Emirates drahy. Pokud si dobre pamatuji tak 5usd hodina, cely let 30usd(max 200MB).

Poslednich pet rad volnych. Meli jsme zaplacenu prvni dvojku. Je tak dostatek mista, ale pred startem jsme se presadili o 2 rady dozadu na jednu dvojsedacku a jednu trojsedacku. Udelejte to pred startem, po startu se tam presunuli mistni. Jeste posledni 3 trojky vzadu vyblokovaly letusky, aby meli kde spat -:). Je to hladolet, ale netrpel jsem. Pullitrovka vody stoji v tranzitu 7 kc, jidlo jsem resil salonkem hned vedle naseho gejtu.

Aktualni pocasi super. Po hurikanu ani pamatky, i kdyz se k Manile asi nepriblizil. Strasi jen ve zpravach.

Meli jsme odletat ATRkem do Kaliba v 15:15, vypada to na 16:25. To jsou Filipiny :-).

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 11:24 
VIP

Jaka cena lze povazovat za solidni na trase Dubai Manila zpatecni u Cebu Pacific...prosel jsem cele vlakno a a posledni zminka o cene na teto trase je tu z roku 2014 a to bylo za cca6litru.Diky

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 12:32 
VIP

Posheidon píše:
Jaka cena lze povazovat za solidni na trase Dubai Manila zpatecni u Cebu Pacific...prosel jsem cele vlakno a a posledni zminka o cene na teto trase je tu z roku 2014 a to bylo za cca6litru.Diky

26 euro :)

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 12:47 
VIP

prejde podla vas v prirucaku z Dubaja maly stan?
z Europy mam skusenost ze to prejde tak 9 z 10 letov . Neviem ci niekde v Manile zozeniem narychlo maly stan , tak by som to pre istotu zobral.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 12:51 
VIP

pokud nebudeš mít koliky tak bych se nebál. Neměl jsem s tím nikde a nikdy problém.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 13:56 
VIP

tuna píše:
pokud nebudeš mít koliky tak bych se nebál. Neměl jsem s tím nikde a nikdy problém.

napr. v BTS som presiel x- krat , ale 2x ma tam zastavili a tycky nechceli pustit. musel som to tam nechat a potom som si to vyzdvihol.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 18:10 
VIP

Já si kolíky dělím na dva balíčky. Dám je vždycky až dolů, s rozbalováním nespěchám, mezitím většinou sekuriťáci zapomenou, že tam byly dva balíčky. Jeden obětuji, druhý už většinou projde. Naposledy úspěšně praktikováno v Bratislavě BTS-ATH. Tyčky nevadily (MSR Elixír 2).

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 18:27 
Diskutér

kono píše:
prejde podla vas v prirucaku z Dubaja maly stan?
z Europy mam skusenost ze to prejde tak 9 z 10 letov . Neviem ci niekde v Manile zozeniem narychlo maly stan , tak by som to pre istotu zobral.

chystas se spat na filipínách pod stanem? na divoko nebo "kempy" , ma to nějaky zvlastní duvod když jsou tam ceny ubytování relativně nízké? máš už zkušenosti se spaním na pláži nebo tak?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina