Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 pro 2019 02:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Abu Dhabi a Dubaj
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2015 09:16 
Diskutér

Aktuálně má agoda.com summer promo na 5* a 4* hotely v Dubaji a Abu Dhabi. Jedná se sice o období mimo sezónu, ale třeba někdo využije.

období do konce září 2015, norefund

5* .. většinou Rotana .. 1500 - 1570Kč/noc vč. tax a daní
4* .. větší výběr .. 1500 - 1570Kč/noc vč. tax a daní

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 16:47 
VIP

schwott píše:
nickcarter píše:
Tak ten Camel Campus bych z vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučil a to rozhodně nejsem nějaká fajnovka :D označení Superior tak možná kdysi těsně po dokončení. Ale hlavní mínus je ta vzdálenost od centra, snad jedině při cestách na sever. Ta skládka přes ulici taky není zrovna bezva, i když vítr většinou foukal jiným směrem. Bez navigace tragedie, opravdu málokdo vám poradí. Nevhodná úspora - lepší připlatit za ubytování u centra a hlavně metra.
Fajnovka asi jseš, na přespání rozhodně stačí, tvrdost postelí luxusní, čistota jednotlivých pokojů různá, ale co chtít v Emirátech za 10 USD/os.? Podobná diskuze jako u Chunking Mansion v HKG. Já jí miluju, jiní by tam nevlezli.

Fakt je, že to tam smrdělo spáleninou (asi z té skládky), ale ne do pokojů. Bez auta a bez navigace rozhodně nebrat a i s tou to není, kvůli mnoha silnicím ve výstavbě, jednoduché najít. Hodí se pro výlety na Musandam, Jebel Jais a východní pobřeží Emirátů. Výjezd na Hattu je taky bezproblémový. Pro pobyt v Dubaji bude problém se zaparkováním auta v centru, možná u některé mall.
Nebyl někdo teď v Camel Campus a neví, co se děje? Zmizel z rezervačních serverů, ani přímo z jeho stránek nejde bookovat. Nebo něco jiného levného na přespání 1 noc s možností bezproblémového parkování 3 aut, nejlépe poblíž DXB, neví někdo? Deiru asi ne, tam se nechci motat.

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 17:22 
Diskutér

Ja byl v unoru ubytovan v Dubai Grand hotel od spolecnosti Fortune..celkem pohoda..blizko letiste a auta se urcite tam zaparkuji:)

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 17:48 
VIP

jorgus píše:
Ja byl v unoru ubytovan v Dubai Grand hotel od spolecnosti Fortune..celkem pohoda..blizko letiste a auta se urcite tam zaparkuji:)
Myslel jsem něco nízkonákladového, ne dvojlůžék za 400 USD :lol:

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 17:56 
Diskutér

Ty jo to prave vubec nestal..kupoval jsem to pres booking a cca za dvojluzkac 1500kc max..vic bych v zivote nedal:))
Ps ted koulam na aktualbi ceny..a 1300 se snidani

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 18:16 
VIP

jorgus píše:
Ty jo to prave vubec nestal..kupoval jsem to pres booking a cca za dvojluzkac 1500kc max..vic bych v zivote nedal:))
Ps ted koulam na aktualbi ceny..a 1300 se snidani
Mně postrasila Agoda, tam to bylo za 395 USD. Kde to vidíš? Booking ho má za 95 USD

PříspěvekNapsal: 28 zář 2015 18:19 
Diskutér

Booking me ukazuje 1120 kc + 198 kc na osobu snidane..dival jsem se na zitrek pobyt jednu noc

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 19:05 
Moderátor

nebyl někdo tady? vypadá celkem dobře, je to u metra, ale ty komenty občas mě trošku odrazují
http://www.booking.com/hotel/ae/baisan- ... al;ucfs=1&

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 19:50 
VIP

To hodnocení vypadá tragicky, já bych do toho nešel, mám dobrou zkušenost s Comfort Inn hotel Deira***, ten můžu doporučit, je na přestupní stanici metra a má slušné ceny

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 22:14 
Návštěvník

Na accorhotels.com teď běží akce Accor Hotels Super Sale se slevou až 40% na některé z nich pro období od listopadu 2015 do května 2016 (stačí být jen členem jejich hotelů, registrace zdarma). Dají se tam najít hotely levnější a relaitvně kvalitní. Já jsem rezervoval Ibis Diera City Centre za 1300Kč/2 osoby/noc v únoru 2016. Třeba pomůže, ještě včera cca o 500 Kč levnější než na jiných portálech, dneska jsem koukal, že na Booking.com je taky akce, ale pořád o cca 200 Kč levnější jak jinde. ;)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 10:22 
VIP

Ví někdo zda v Sharjahu se taky platí místní taxa dle hvězd?

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 10:49 
Moderátor

KubajsM: díky za tip, ještě váhám, zda to vzít i s tou snídaní za 285 CZK na osobu. nikdy sem v Emirátech nebyl, tak nevím...jsou tam někde stánky třeba s teplým pečivem otevřený hned po ránu?

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 10:57 
VIP

Taky jsem to řešil teplou a křupavou fr. bagetou za 1,95, sýrem ve slevě (cca 7) a suchým salámem z domova a balíčkem coca-coly za 10 (2,25+1,5+2,25litru)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 15:20 
Návštěvník

jardafox píše:
KubajsM: díky za tip, ještě váhám, zda to vzít i s tou snídaní za 285 CZK na osobu. nikdy sem v Emirátech nebyl, tak nevím...jsou tam někde stánky třeba s teplým pečivem otevřený hned po ránu?

Já také ne, ale z recenzí a umístění se dá snadno vyčíst, že je to kousek od velkého nákupního centra, ve starší čtvrti Dubaje - okolo spousta fastfoodů a levnějšího občerstvení, pár minut na metro, kousek od letiště. Je pravda, že do centra to bude asi dál, ale když je metro kousek, tak se cesta dá přežít.
My jsme to teda vzali taky bez snídaně, koukal jsem, že výběr snídaní nic moc a spíš si v okolí něco koupíme. :)

PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 07:39 
VIP

Super cena až do konce roku.
Ubytování v Dubaji Marmara Hotel Apartments za 1650kč 2.os.se snídaní,Wi-Fi zdarma,parkování zdarma,pozdní Checkout,
kyvadlová doprava do nákupního centra Mall of the Emirates a Jumeirah Beach,1 láhev minerální vody na pokoji,plážová osuška a slunečník zdarma, Welcome Drink

http://deals.hotel.de/deals/vereinigte- ... ments.html

a tady recenze na bookingu

http://1url.cz/g65M

Poplatek za služby ve výši 10 % a Daň ve výši 10 % by mělo být zahrnuto v ceně.
Na místě by se měl platit Turistický poplatek ve výši 10.00 AED za noc.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina