Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 srp 2019 14:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Abu Dhabi a Dubaj
PříspěvekNapsal: 24 pro 2014 10:21 
VIP

nathan7 píše:
Ahojte, prosim vas mam dve otazky na skusenejsich. Do dubaja priletime na silvestra 31.12. a rano chceme a podobne veci by som chcel zazit priamo v meste a preto by som potreboval niekde uskladnit batozinu do rana. Na strankach letiska pisu, ze sa to da na 12hodin co je pre mna malo. Neviete o nejakej inej moznosti kde sa zlozit? :) a druha otazka je na presun medzi Dubajom a Abu dhabi - viem, ze chodi autobus, ale nasiel som aj spolocnost rotanajet ktora lieta z DWC za cca 44 € OW - co myslite da sa za tuto cenu ziskat letenka aj niekde na okienku rano na letisku alebo to objednat dopredu, prip. je lepsi ten autobus? Vopred dakujem pekne.

Cus s Rotanajet jsem letel z Abu Dhabi do Dubaje v Dubnu,radsi bych to koupil predem, cena se muze meni, ale i nemusi.Letenku jsem kupoval v Abu Dhabi na letisti primo na jejich pobocce, pac mi nechtela projit platba prss jejich system. Jinak je to hezky prolet mezi mesty.

PříspěvekNapsal: 18 úno 2015 15:30 
Diskutér

schwott píše:
fevlad píše:
pokial by niekto chcel,mame zaplatene ubytovaniev Abu Dhabi Centro Capital Centre 4* double room v termine od 1.3.2015 do 2.3.3025,cena 30€,je to bookovane cez amoma.com,tak dajte vediet
Tak to se mineme, my máme na 28.2. Rotanu a 1.3. v Negombu. Dál to neřeším, pojedeme nablind.

air serbia zrusila let 3.3.2015 z Beg 7:00hod,tak som to musel poriesit inac...

PříspěvekNapsal: 20 úno 2015 01:50 
VIP

Zde je sleva na taxi UBER za 15 AED poukaz na 100 AED, ale moc jsem to nestudoval, letím až po expiraci
http://www.groupon.ae/deals/abu-dhabi/u ... 8-56795777

Předmět příspěvku: Doporučte ubytování v Emirátech
PříspěvekNapsal: 22 úno 2015 11:37 
Návštěvník

S kamarády letíme do SAE v období 13. 6. až 23. 6. a šikl by se tip na vhodné ubytování.
Přilétáme do Dubaje, máme v plánu courat jak po Dubaji, tak jít na pláž, nicméně hlavním hřebem programu je Ferrari World v Abu Dhabi (horská dráha s největším zrychlením na světě - z 0 na 240 za 4 sekundy :D ).
Jestli budeme bydlet v Dubaji, Abu Dhabi nebo úplně někde jinde, je nám skoro jedno, klidně část tam a část jinde, stejně si chceme půjčit auto (i za tip na autopůjčovnu budu vděčen) a při tamních cenách benzínu nám na nějakém tom kilometru na dojetí nesejde :).

Ideální by bylo na začátku být v Dubaji, pak Abu Dhabí (do Ferarri Worldu chceme nejdříve 18. 6., kdy začíná ramadán a mělo by tam být méně lidí) a pak si klidně necháme i něco doporučit kam se podívat (Omán, třeba).
Samozřejmě velkou roli hraje cena, ale nemusíme mít úplně to nejlevnější za každou cenu, spíše hledáme nějakou výhodnou nabídku - dobrá poloha, slušná kvalita, slušná cena.

Naposledy upravil patrikchrz dne 22 úno 2015 12:25, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku: Re: Doporučtě ubytování v Emirátek
PříspěvekNapsal: 22 úno 2015 11:53 
VIP

Minule jsem našel na hotelscombined super nabídku na Al Jawhara Metro Hotel. Pro 3osoby/3noci za 4.100 Kč. Po přečtení recenzí jsem čekal něco jako postel, sprcha, prostě na vyspání. Po příjezdu příjemný překvápko, pokoje zrekonstruovaný a vůbec bych se tam nebál bydlet znova. Metro od hotelu 3 minuty, restaurace na každým rohu. Ale myslím že tu cenu jsem chytil náhodou, přesměrovalo mě to na nějakýho německýho prodejce.

Předmět příspěvku: Re: Doporučte ubytování v Emirátech
PříspěvekNapsal: 22 úno 2015 23:00 
Návštěvník

Jestli chcete něco stylového vedle Ferrari Worldu, tak doporučuju hotel Yas Viceroy. Byl jsme přede dvěma lety v květnu a cena v teple klesá - měli jsme za 2,5 tis. na noc. Když do Ferrari světa, tak spát na okruhu a taky doporučuju prohlídku okruhu, která se dá koupit i přes net, ale já koupil přímo v hotelu a místa na prohlídku bylo ještě dost v ten den ráno.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2015 14:48 
VIP

Ovšem pokud bys chtěl nejlevnější, tak Camel Campus Hotel v Ajmanu nemá konkurenci. Na přespání dobrý, jsme byli spokojení.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2015 15:21 
Diskutér

v Abu Dhabi sme bydleli v Park Inn by Radisson Abu Dhabi Yas Island (https://www.booking.com/hotel/ae/park-i ... nd.cs.html) s výhledem na golfový hřiště na jedný straně a okruh na druhý straně...od Ferrari World je to tak 1,5km

PříspěvekNapsal: 23 úno 2015 16:47 
Návštěvník

No keby sa opäť opakavala Beach Rotana 5***** za 24 eur tak neváham až ne ten breakfast vždy som stratil 3 hodiny 1.5 hod na raňajkách a 1.5 hod nutný oddych po raňajkách. / Jednoducho sa nedalo odolať ponukám na bufetových stoloch/ ,ale ani Centro Capital centre za cenu 32 eur nebol zlý .

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 11:50 
Diskutér

Hodně základní ubytování.

https://www.booking.com/hotel/ae/comfor ... g_modemail

Na můj vkus dost Rusů. Velké plus, je že je to 300m od metra. Malý supermarket hned naproti, velký obchoďák za rohem. Parkování zdarma v podzemních garážích. WiFi celkem rychlá.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 20:36 
Kolemjdoucí

Protože budete v SAE v době ramadánu, nebál bych se využít luxusnějších služeb. Já jsem loni sehnal v době ramadánu Hyatt Capital Gate v Abu Dhabi pro 2 osoby za 85USD/noc....

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 20:46 
Diskutér

Tak ten Camel Campus bych z vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučil a to rozhodně nejsem nějaká fajnovka :D označení Superior tak možná kdysi těsně po dokončení. Ale hlavní mínus je ta vzdálenost od centra, snad jedině při cestách na sever. Ta skládka přes ulici taky není zrovna bezva, i když vítr většinou foukal jiným směrem. Bez navigace tragedie, opravdu málokdo vám poradí. Nevhodná úspora - lepší připlatit za ubytování u centra a hlavně metra.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 20:57 
VIP

Dubai Nova Hotel - 5 minut pesky na Al Ghubaiba. Cisto a az na nechutne posmrkujici personal pri snidanich ktere nebyly oslnive ale omeletu udelaji na pozadani v pohode.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 21:00 
VIP

nickcarter píše:
Tak ten Camel Campus bych z vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučil a to rozhodně nejsem nějaká fajnovka :D označení Superior tak možná kdysi těsně po dokončení. Ale hlavní mínus je ta vzdálenost od centra, snad jedině při cestách na sever. Ta skládka přes ulici taky není zrovna bezva, i když vítr většinou foukal jiným směrem. Bez navigace tragedie, opravdu málokdo vám poradí. Nevhodná úspora - lepší připlatit za ubytování u centra a hlavně metra.
Fajnovka asi jseš, na přespání rozhodně stačí, tvrdost postelí luxusní, čistota jednotlivých pokojů různá, ale co chtít v Emirátech za 10 USD/os.? Podobná diskuze jako u Chunking Mansion v HKG. Já jí miluju, jiní by tam nevlezli.

Fakt je, že to tam smrdělo spáleninou (asi z té skládky), ale ne do pokojů. Bez auta a bez navigace rozhodně nebrat a i s tou to není, kvůli mnoha silnicím ve výstavbě, jednoduché najít. Hodí se pro výlety na Musandam, Jebel Jais a východní pobřeží Emirátů. Výjezd na Hattu je taky bezproblémový. Pro pobyt v Dubaji bude problém se zaparkováním auta v centru, možná u některé mall.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 21:58 
Diskutér

nickcarter píše:

Camel campus ,má již nějaký rok po sezoně.Spí v něm spíše dělníci,a nebo lidi na jednu noc.Na to stačí.Nás bylo 5,dali nám 4 lužák.Poprosil jsem je o přistýlku,nějak pozapoměli.Poběhal jsem poschodí,bylo tam dost otevřených pokoju,tak jsem si pomohl.Matrace se akorát vešla do kuchynky.
Ovšem najít Camel,jooooo to byl oříšek.A to jsem měl gps,kdo bude bloudit,tak doporučuji jedi taxikáře.Nikdo jinej nic nevěděl,a to to bylo za rohem :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina