Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 kvě 2020 11:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Okružní plavby lodí
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2014 08:47 
Diskutér

MSC Cruises (Italian: MSC Crociere S.p.A.) is a division of Mediterranean Shipping Company S.A. (MSC). MSC is an Italian-Swiss shipping company devoted to the cruise market with headquarters in Geneva. The company, whose capital is wholly Swiss, employs 15,500 people worldwide and has offices in 45 countries.
MSC Cruises claims to be the third largest cruise operator in the world,[2] after Carnival Corporation & plc and Royal Caribbean Cruises Ltd. ;)

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2014 17:31 
VIP

Mátě někdo osobní zkušenost s českou cestovkou nabízející plavby - Diamond Travel? Jsou seriózní?

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2014 20:42 
Diskutér

To žiletka:
Pokud mohu poradit, radši se ještě koukněte po jiné CK :o (osobní zkušenost s touto CK nemám, ale píši - doporučuji - jako velký příznivec plaveb (absolvovala jsem již čtyři) a pravidelný čtenář i přispěvatel na fóra o plavbách) Problémy hlavně u plaveb s dopravou, delegátem. Případně mohu doporučit diskusi o plavbách, kde najdete spoustu zajímavého a lidi ochotné poradit.

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2014 20:53 
VIP

Já bych chtěl najít plavbu kde by vystupoval Karel Gott nebo Michal David, ideálně oba dva. Soudružka Helenka Vondráčková by taky mohla být. Neporadí někdo? :twisted:

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2014 07:14 
VIP

Nejvhodnější by byl Titanic.

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 15:10 
VIP

ziletka píše:
Mátě někdo osobní zkušenost s českou cestovkou nabízející plavby - Diamond Travel? Jsou seriózní?

Tak jsem nedbal zdejší rady a koupil u nich nakonec plavbu. Termín odplutí je 14.9.2014, dnes jsem od nich obdržel dopis, že odstupují od smlouvy (uzavřena 19.5.2014!). Po několika telefonátech jsem se nakonec dozvěděl, že důvodem je fakt, že nebyla dodržena splatnost uvedená na smlouvě - uvedena splatnost 20.5., platbu mám k tomuto datu zaúčtovanou, příkaz byl zadán o den dřív, tedy max. prodlení může být jeden den. Údajně mi už odstoupení zasílali v červnu, hlavně že začátkem srpna jsem byl přímo u nich doobjednávat nápojový balíček a nějakém odstoupení samozřejmě nebyla ani řeč. Tak uvidím jak do dopadne, každopádně hodně neseriózní společnost a opět jsem se utvrdil v tom, že přes českou cestovku fakt už nikdy.

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 15:51 
Diskutér

Ber to tak, že to mohlo dopadnout daleko hůř...Holt si o tvé peníze na 3 měsíce vylepšili cashflow. Psaní pozitivních recenzí na svoje služby, hrátky s kurzovými rozdíly, vyžadování doplatků patřím k jejich méně výživným kouskům.

Peníze ti předpokládám ještě asi nevrátili?

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 16:11 
VIP

Peníze mi nevrátili, to jejich odstoupení je neplatné, zákon dovoluje CK odstoupit pouze v případě zrušení zájezdu (ten se normálně realizuje, potvrdila mi, že mají více než 100 klientů na tento termín) nebo podstatného porušení ze strany zákazníka. Navíc do odjezdu zbývá už méně než 21 dnů. Jednodenní prodlení s úhradou podle mého podstatným porušením není a navíc odstoupit strana může pouze ihned po zjištění tohoto porušení, což mělo být již v květnu. V posledním rozhovoru mi nakonec plavbu přislíbili, čekám na email s voucherem. Případně zítra pokračuji v telefonátech.

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 16:37 
VIP

Mohlo by se taky stát, že nebudeš mít zájezd ani peníze. Ideálně platit kartou a pak to případně řešit reklamací u banky.

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 19:17 
Diskutér

Pro žiletku:
Písni potom, jak to dopadlo (držím palce). Bohužel toto není U DT ojedinělé jednání :-(

PříspěvekNapsal: 27 srp 2014 22:30 
VIP

to jsou ale hajzlíci, přitom se tváří, že jsou vlastně jedničkou na trhu...

Na tvém místě bych kromě telefonů reagoval určitě písemně, trváš na dodržení smlouvy, kterou jsi neporušil, pozdní úhrada o den je fakt směšná záminka.
Navíc ten nápojový balíček... :evil:

každopádně reaguj písemně -doporučeným dopisem, ještě lépe na dodejku.

Je to prasárna, ale reálná šance na úspěch záleží na tom co je ve smlouvě...

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014 08:23 
VIP

Takže voucher na plavbu už mám nakonec v mailu. Ale pokud bych nepracoval v advokacii a věcně neargumentoval na ty jejich trapné pokusy a nepohrozil žalobou na náhradu vzniklé škody (zakoupené letenky, jiná dovolená podobného standardu ve stejném termínu apod.) asi bychom nikam nejeli. Takže za mě určitě nedoporučuji, ale zase cena byla úžasná - 9.990,- za zářijovou plavbu je myslím top cena.

Předmět příspěvku: 10 day cruise – Curacao, Panama, Columbia, Venezuela all inc
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014 10:33 
Diskutér

Zdravim mozno to niekoho zaujme
10 dnova plavba lodou Monarch - Pullmantour :
Curacao, Panama, Columbia, Venezuela all inclusive + flights from Amsterdam only 699 EUR!

Mozna rezervacia cez Arke.nl
http://www.arke.nl/verre-reizen/aruba/c ... o/#prijzen

Additional information:
Ship: Monarch***+
All Inclusive cruise
Flights from Amsterdam to Curacao and back included in price
Itinerary: Amsterdam – Curacao – Panama – Columbia – Aruba – Venezuela – Curacao – Amsterdam
Cruise Route: Willemstad, Colon, Cartagena, Oranjestad, La Guaira Willemstad

Mate s touto lodou nejake skusenosti? Absolvoval niekto tuto plavbu ?
Ohladom jednotlivych pristavov kam sa vydat co pozriet ? Aky dresscode je tam povinny? Aku menu zobrat so sebou USD or EUR or staci Zuno-Visa karta ?
Mna to celkom za tu cenu zaujalo. All inclusive je vraj podla recenzii aj s alkoholickymi napojmi.
Dakujem za info.

Přílohy:
cruise_dates.jpg
cruise_dates.jpg [ 76.36 KiB | Zobrazeno 5901 krát ]
cruise-e1416519220422.jpg
cruise-e1416519220422.jpg [ 46.78 KiB | Zobrazeno 5901 krát ]

Předmět příspěvku: Re: 10 day cruise – Curacao, Panama, Columbia, Venezuela all inc
PříspěvekNapsal: 23 lis 2014 19:37 
Diskutér

Mate s takouto or podobnou plavbou nejake skusenosti? Absolvoval niekto tuto plavbu ?
Ohladom jednotlivych pristavov kam sa vydat co pozriet ? Aky dresscode je tam povinny? Aku menu zobrat so sebou USD or EUR or staci Zuno-Visa karta ?
Mna to za tu cenu zaujalo. All inclusive je vraj podla recenzii aj s alkoholickymi napojmi.
Dakujem za vsetky informacie or postrehy co si so sebou vziat alebo kam ist co pozriet a pod.

PříspěvekNapsal: 28 lis 2014 09:20 
VIP

Pokud chce někdo utéct z předvánočního shonu a nechat se opravdu stylově pohoupat na vlnách zimního severního Atlantiku + omrknout předvánoční New York, pak tu je super nabídka na plavbu na palubě QM2 + let:

:arrow: http://www.fly4free.com/cruise-from-uk- ... en-mary-2/

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina