Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 říj 2019 03:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1116 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Věrnostní program OK Plus
PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 09:08 
Moderátor

alexx píše:
Mám několik dotazů:

1.) Jak budeš vymáhat poplatky zpětně, pokud někdo pošle míle bez předchozí domluvy?
2.) Jakým způsobem bude dorovnáván nesoulad poplatku dle kategorie s přijatou částkou v mílích? Budeš vracet míle nebo poplatky? Nebo oboje?
3.) Jakou má dárce záruku, že míle využiješ smysluplným způsobem, a neroztočíš to všechno najednou?
4.) Bude kolotoč s labutěma?

1. Nebudu, je to charita..., budu si nucen míle nechat
2. To nebude potřeba, nesoulad je u návštěvníků s historií nad 100 příspěvků nemožný. Svou loajalitou projevili víc než jen čestnost.
3. Nemá. Smysluplnost u programu OK Plus narazila na hranice tohoto pojmu
4. Při dostatku mil bude, při nadbytku i s orly. V tom případě bude možné naplnit dotaz č.3 a míle smysluplně roztočit.
Díky.

Předmět příspěvku: Re: OK Plus: Nákup/prodej mil
PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 09:22 
Diskutér

Wow, To som netusil ,ze za OK mile sa da udelat (long-haul) na kolotoci s labutema...
Skoda ze zadne OK mile nemam...

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 09:47 
Moderátor

Ahoj, pokud byste chtěl nekdo rozumně udat míle, tak bych měl zájem o dva lístky do první řady do Soulu. Díky :-)

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 09:49 
Moderátor

miro776 píše:
Wow, To som netusil ,ze za OK mile sa da udelat (long-haul) na kolotoci s labutema...
Skoda ze zadne OK mile nemam...

Je to kampaň a krádež za bílého dne! Za všechno může Alexx.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 10:03 
VIP

za tolko mil budes mat vela vstupov do salonikov :)

Předmět příspěvku: Re: Věrnostní program OK Plus
PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 12:25 
VIP

burito píše:
Napsal: 14 srp 2015 16:08
burito píše:
"Nabízím přijetí 10000 mil na můj účet OK Plus za poplatek 200 Kč. Dárce je povinen tento poplatek převést na můj bankovní účet před samotným převodem mil. U převodů nad 100000 mil 15% sleva na poplatku."

Vzhledem k perspektivě ČSA, věrnostního programu OK Plus, perspektivě tohoto vlákna a neúnosnému hromadění mil na účtě, jsem po dvou letech nucen přehodnotit svou nabídku.
- přijetí 10000-49999 mil za poplatek 1000 Kč
- přijetí 50000-99999 mil za poplatek 1800 Kč
- přijetí 100000-29999 mil za poplatek 3500 Kč
- přijetí 300000-49999 mil za poplatek 25000 Kč
Nad 500000 mil, ani kumulativně, nepřijímám!
- administrace mil v Celnici 200Kč + 10Kč/minuta
- přijímám jen od uživatelů s historií 100 příspěvků a výše, tato charitativní akce má své meze

Tak tohle bude asi nejvyšší zdroj příjmů, vlastně neomezený (dokud tam nešťastníka nepřestane bavit čekat) :lol: , tak neabys to tam hned utratil za hadříky.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 14:51 
VIP

Vezmu 20k mil formou vystavení letenky :) :)

PříspěvekNapsal: 04 pro 2017 12:53 
Tazatel

Ahoj, pokud někdo nevíte, co s drobnými mílemi, potřeboval bych 2x vstup do salonku na konec ledna. Prosím případně SZ.
Díky, Milan

PříspěvekNapsal: 06 led 2018 12:31 
Kolemjdoucí

Mili cestovatele,
Prosim o radu nebo nabidku ... zde situace:
Potrebuju letet na Fidzi s manzelem (ktery odtud je) a 2 malymi detmi.
Jedna letenka prijde na 29 tis z ceho 12 jsou poplatky (vse cca), resp. 100 tis mil plus poplatky.
Mam dohromady 50 tis mil a velky zajem neco usetrit:-)
Nabizi se 2 moznosti:
1) dokoupit dalsich 50 tis mil pripsanych, cili 100 tis odeslanych. klidne po castech, cena max 0,1 Kc za mili.
2) prodat svych 50 tis mil a letenku si radne koupit. Cena 0,1 Kc za mili.
Nabo se najde nekdo kdo ma k prodeji 200 tis mil na 2 dospele letenky a radne si dokoupim ty detske?
Pro kreroukoliv moznost piste na radka.gombosova@gmail.com
Dekuju!

PříspěvekNapsal: 06 led 2018 12:45 
VIP

Pro kamarádku poptávám 12 voucherů do salonku v PRG. Kdyby někdo nevěděl co s mílema, tak nabídněte.

PříspěvekNapsal: 06 led 2018 12:51 
Moderátor

Radka09 píše:
Mili cestovatele,
Prosim o radu nebo nabidku ... zde situace:
Potrebuju letet na Fidzi s manzelem (ktery odtud je) a 2 malymi detmi.
Jedna letenka prijde na 29 tis z ceho 12 jsou poplatky (vse cca), resp. 100 tis mil plus poplatky.
Mam dohromady 50 tis mil a velky zajem neco usetrit:-)
Nabizi se 2 moznosti:
1) dokoupit dalsich 50 tis mil pripsanych, cili 100 tis odeslanych. klidne po castech, cena max 0,1 Kc za mili.
2) prodat svych 50 tis mil a letenku si radne koupit. Cena 0,1 Kc za mili.
Nabo se najde nekdo kdo ma k prodeji 200 tis mil na 2 dospele letenky a radne si dokoupim ty detske?
Pro kreroukoliv moznost piste na radka.gombosova@gmail.com
Dekuju!

1)mozna bych se radeji soustredil na to prodat sve mile a sehnat nekoho s vetsim balikem mili 100.000-200.000mili.prijde mi to ekonomictejsi.

2) 50000mil je tak malo,ze to podle me nema smysl kupovat.takze pokud najdes kupce asi bych to prodal.

Moc jsem nepochopil cenu 29000 za letenku.To jako nakup individualne,tedy ne za mile?
Chybi mi tu vice informaci.Treba za jak dlouho chcete letet?pojud za rok a shanite mile na 2letenky tak ok.pokud chcete letet kvuly detem a prazdninam v lete tak korean air ma behem roku dost blacklistu.cervenec a srpen skoro cely.kolik osob?dite je bud zdarma nebo plati dalsi normalni letenku.pri vice jak 2lidech za mile je problem a muze byt problem i vice nez 1clovek.Predpokladam ze mate nejakou predstavu terminu ,kdy chcete letet.Pokud jste benevolentni a pruzni a mate pozadavek fiji kdykoli do konce roku 2018 tak to je jina, to i ve 2lidech by nemel byt problem.

PříspěvekNapsal: 06 led 2018 23:07 
Kolemjdoucí

Zde doplnujici informace ...
29 tis byla cena kterou mi dnes ukazal internet pri standartnim nakupu bez mili. Zatim na jine datum protoze my chceme letet prosinec az unor a tam jeste system zadne terminy neukazuje.
Bonusove letenky maji smysl max u 2 dospelych, 2 detske bych koupila standartne. V dobe letu budou mit deti 1 rok (cili temer zdarma) a 3 roky (cena asi o 20 - 30% nizsi takze nema cenu resit milema).
Takhle komplet informace:-)

poplis píše:
1)mozna bych se radeji soustredil na to prodat sve mile a sehnat nekoho s vetsim balikem mili 100.000-200.000mili.prijde mi to ekonomictejsi.

2) 50000mil je tak malo,ze to podle me nema smysl kupovat.takze pokud najdes kupce asi bych to prodal.

Moc jsem nepochopil cenu 29000 za letenku.To jako nakup individualne,tedy ne za mile?
Chybi mi tu vice informaci.Treba za jak dlouho chcete letet?pojud za rok a shanite mile na 2letenky tak ok.pokud chcete letet kvuly detem a prazdninam v lete tak korean air ma behem roku dost blacklistu.cervenec a srpen skoro cely.kolik osob?dite je bud zdarma nebo plati dalsi normalni letenku.pri vice jak 2lidech za mile je problem a muze byt problem i vice nez 1clovek.Predpokladam ze mate nejakou predstavu terminu ,kdy chcete letet.Pokud jste benevolentni a pruzni a mate pozadavek fiji kdykoli do konce roku 2018 tak to je jina, to i ve 2lidech by nemel byt problem.
[/quote]

PříspěvekNapsal: 07 led 2018 19:49 
Diskutér

Radka09 píše:
Zde doplnujici informace ...
29 tis byla cena kterou mi dnes ukazal internet pri standartnim nakupu bez mili. Zatim na jine datum protoze my chceme letet prosinec az unor a tam jeste system zadne terminy neukazuje.
Bonusove letenky maji smysl max u 2 dospelych, 2 detske bych koupila standartne. V dobe letu budou mit deti 1 rok (cili temer zdarma) a 3 roky (cena asi o 20 - 30% nizsi takze nema cenu resit milema).
Takhle komplet informace:-)

poplis píše:

[/quote]

Zkusila jsi si zavolat na linku OK PLUS a jen se jich namatkove preptat na availability na ty vase lety kam chcete letet. dneska OK plus neni to co byvalo a verim, ze jak tam zavolas, tak budes hodne zklamana. takze, nez budes kupovat nebo prodavat nejake mile, zkus si overit dostupnost tech letu. Pokud se jedna od 29tis kc za zpatecku, tak si myslim, ze to neni vubec spatna cena. Pokud zaplatis za prevod 100k mil 0.1 kc, tak zaplatis 10 tis, plus 12 tis poplatky a jsi na 22k. Takze uspora cca 6 tis neni uz tak velka a jeste s tim budes mit hodne stresu a telefonovani. Takze ta znacna uspora o ktere pises se moc konat asi nebude.

PříspěvekNapsal: 07 led 2018 20:28 
Moderátor

+1
Souhlas , navic pokud bude let s KE za cash mate pri prestupu v soulu pres noc narok na hotel.Pokud jste 4 taky nejaka uspora.
Jak uz jsem psal v prvnim prispevku,prodej mile a res si to individualne...Je taky mozne,ze pri zpatecnim letu nebudou mista a ok plus Vas bude tahnout pres cinu a prime spoje do prahy.To budou poplatky o mejakou tu tisicovku drazsi nez prime lety pres ICN s KE a tedy i nizsi komfort letecke spolecnosti.
Pak je treba zvazit pripadne zmeny casu a terminu letu,kdyz dve letenky nakoupite za mile a dalsi dve za cash.

PříspěvekNapsal: 07 led 2018 20:39 
VIP

Já bych nechtěl plašit, ale řekl bych, že infanta ti samostatně (nebo k dítěti) neprodají... Leda by to šlo přes nějaké supervisory, ale nevím nevím.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1116 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina