Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 bře 2017 01:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1565 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonusové letenky
PříspěvekNapsal: 11 led 2017 13:11 
VIP

Je zde nekdo znaly ohledne mil u CSA a vystavovani bonusovych letenek prevazne v C class, ktery by si nasel deset minut na zhovadile otazky s odmenou nejakeho pivecka?

PříspěvekNapsal: 11 led 2017 23:00 
VIP

Já s tím měl docela zkušenosti, ale to už není aktuální byli to 2012- 2015 to jsem v tom ležel a nakonec proletěl C do Mexika( AM), do JV Asie ( KE) a na Kubu (AM).Dost se to změnilo, nakonec už se to moc nevyplacelo a přestal jsem míle vykupovat.
Čerstvejsi zkušenosti by podle mě mohl mít treba Babička Lála

PříspěvekNapsal: 11 led 2017 23:13 
VIP

Tonda 2 píše:
Já s tím měl docela zkušenosti, ale to už není aktuální byli to 2012- 2015 to jsem v tom ležel a nakonec proletěl C do Mexika( AM), do JV Asie ( KE) a na Kubu (AM).Dost se to změnilo, nakonec už se to moc nevyplacelo a přestal jsem míle vykupovat.

Mám (a mám ještě stopáďo, to taky padne na nějaký C).
Fšak 'sem Markovi psal v jiném vlákně: Zlý časy, 20 piv na čepu, to se to plánuje samo.

PříspěvekNapsal: 12 led 2017 10:52 
Moderátor

babička Lála píše:
Tonda 2 píše:

Mám (a mám ještě stopáďo, to taky padne na nějaký C).
Fšak 'sem Markovi psal v jiném vlákně: Zlý časy, 20 piv na čepu, to se to plánuje samo.

Ahoj lálo,
podel se jaky jsi mel trasovani u te sve RTW v bysnys? A podarilo se ti mit bysnys na vsech letech?
Pro kolik osob?podarilo se ti treba 2osoby nebo byli mista pouze pro jednu?a co poplatky?
Diky

Předmět příspěvku: Bonusové letenky
PříspěvekNapsal: 12 led 2017 12:41 
VIP

poplis píše:
Ahoj lálo,
podel se jaky jsi mel trasovani u te sve RTW v bysnys? A podarilo se ti mit bysnys na vsech letech?
Pro kolik osob?podarilo se ti treba 2osoby nebo byli mista pouze pro jednu?a co poplatky?
Diky

Víťo kdybych to RTW udělal, taxem ti určitě napsal SZ, jaxem ti slíbil...
babička Lála píše:
burito píše:
Babičko, po Tvé analýze odvolávám svou předchozí nabídku na přijetí OK+ mil zdarma a ještě s bláhovým slibem slevy 15% za poplatek, že si je vůbec vezmu. Nechci je už ani za astronomický poplatek!
P.S. V případě předsoudní výzvy to ještě zvážím... ;)

:D
Dobře, ty míle jsou takovej Černej Petr, no.

To bohužel stále platí... (od září 2015).
Po akciovém vstupu páně Šímáně a změně podmínek OKmínus to nevnímám jako útlum věrnostního programu, ale skrytou likvidaci. Třeba ten doplatek v € za cesty v C...
Navíc to RTW v C zvedli na 300k/os. a já měl dle původních pravidel 540k, takže ve dvou to bylo gejmouvr.
babička Lála píše:
poplis píše:
prikladam muj itinerar, který se mi podarilo nahustit do 3tydnu.poplatky 25610,-

Pokud jsem něco nepřehlédl, tak během tohoto RTW budeš 2 celé dny v Johannesburgu (7+8 APR), 2 celé dny na Bali (12+13 APR), 1 celý den v Seoulu (15 APR), 1 celý den v Sydney (18 APR) a 3 celé dny na území Brazílie s nutnosti přeskoku ze Sao do Ria (22+23+24 APR). Půldny nemá cenu počítat, protože obvykle významná část padne na přejezd z/do hotelu a check in/out. To je celkem dost nahuštěný chlape.

No a s tim mym neuspěchanym pohodlnym pomalym stylem cestování bych za ty prachy (doplatek a cena mil) chtěl bejt v každý navštívený zemi alespoň tejden, což je i s přeletama nejmíň na 2 měsíce, a to se mi sólo nechtělo.

Takže jsem se rozhodl ten balík rozsekat na části a proletěl jsem to na obyčejných trasách v příjemném luxusu, některý lety ve dvou. Rád bych něco doplnil a definitivně uzavřel vztah s OKmínus dvěma letenkama do Soulu s ČSA v C (inspirováno Alexxem viz o pár příspěfků níže).
babička Lála píše:
Tonda 2 píše:
No, záleží na té destinaci, opravdu chceš do Soulu? Nebo to zvažuješ jen proto, že je to jedno z mála míst, kdy máš pocit, že se to ještě dá..?

Ale ne, jen jsem reagoval na předchozí příspěvek a opravdu mi zajímalo na konkrétních číslech, jak to vychází.

Takže teď už tam doopravdy chci, Tondo :D

Sečteno a podtrženo: prodělek, prohra. Už jsem to přiznal i sám sobě.
Navíc ta možnost natáhnout si haxny v C a požádat o další šampaňský je nepříjemně návyková...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1565 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina