Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 zář 2017 14:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1566 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonusové letenky
PříspěvekNapsal: 10 zář 2015 22:36 
Moderátor

nasel jsem jen toto
http://www.seatmaestro.com/airplanes-se ... 9-100.html

ale pri rezervaci sedadla to nesedi...cestou tam bylo k dispozici asi o 2rady sedadel vice a cestou zpet sice pocet sedadel jako v odkazu sedi, ale podle operatora na infolince je to opacne a to u zachodku 4rady a na obracene strane jen 3 :?

PříspěvekNapsal: 12 zář 2015 23:12 
Moderátor

spinar píše:
poplis píše:
spinar: Letime o tyden dyl ...... potom muzes dat vedet, co vsechno nabizi(je mozne i nemozne) v C u A319 :-))

No mne by docela zajimalo jestli maj porad jeste tu A319 s temi business sedadly, co kdysi porizovali pro tyhle vzdalenejsi destinace, nebo jestli to bude klasicka A319 s neobsazenou sedackou uprostred..

odpoved z csa

"Oba lety jsou operovány letouny A319, s tím, že sedačky jsou uspořádány po 2. Není zde tedy žádná 3 sedačka, která slouží jako odkladné místo.
Jedná se o letouny, které naše letecká společnost pořídila pro, jak Vy sám uvádíte, vzdálenější lety.

V případě dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu okplus@csa.cz nebo na telefonu +420 239 007 500."

PříspěvekNapsal: 13 zář 2015 13:10 
Diskutér

poplis píše:
spinar píše:
poplis píše:
spinar: Letime o tyden dyl ...... potom muzes dat vedet, co vsechno nabizi(je mozne i nemozne) v C u A319 :-))

No mne by docela zajimalo jestli maj porad jeste tu A319 s temi business sedadly, co kdysi porizovali pro tyhle vzdalenejsi destinace, nebo jestli to bude klasicka A319 s neobsazenou sedackou uprostred..

odpoved z csa

"Oba lety jsou operovány letouny A319, s tím, že sedačky jsou uspořádány po 2. Není zde tedy žádná 3 sedačka, která slouží jako odkladné místo.
Jedná se o letouny, které naše letecká společnost pořídila pro, jak Vy sám uvádíte, vzdálenější lety.

V případě dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu okplus@csa.cz nebo na telefonu +420 239 007 500."

Tak to jsem teda zvedavej...:)

PříspěvekNapsal: 29 zář 2015 16:44 
VIP

babička Lála píše:
bodiedoyle píše:
Díky za tipy. Byli jste někdo s KE v NAN (Fiji) ? Že bych to zařadil do RTW. Bohužel z NAN nelétá Skyteam do Severní ameriky. Přestup přes SYD nebo AKL také nemá Skyteam pokryté.

Nechci odporovat poplisovi, má s přípravou jistě bohaté praktické zkušenosti (na rozdíl ode mne), ale aplikace http://www.skyteam.com/cs/Flights-and-D ... d-Planner/ zpátečku připouští a schvaluje. Ostatně takové Fiji bez zpátečky do Seolu s KE prakticky nejde, to už to rovnou můžou vyřadit z tabulky.

Na exaktní dotaz nezaručená odpověď (prý to schvaluje nějaký supervizor) :
*do RTW lze zařadit trasování Praha-Soul (výhradně s ČSA)-Fiji-Soul-atd, například Hawai nebo Nový Zéland a dálší pokračování.
*do RTW nelze zařadit vícenásobný návrat např. Praha-Soul-Koror-Soul-Fiji-Soul-atd, protože to je opakované vracení, i když mezi Koror-Fiji není spojení Skyteamem.
*Praha-Soul-Praha v C za 10.200 Kč

Ale to letadlo A330-300 je snad vymyšlený jak Černá perla Jacka Sparowa.
Není k nalezení...
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 69.67 KiB | Zobrazeno 3128 krát ]

Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 74.49 KiB | Zobrazeno 3128 krát ]

A je vhodně prodáváno, code share je lacinější o pětinu...
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 207.84 KiB | Zobrazeno 3128 krát ]

PříspěvekNapsal: 29 zář 2015 17:35 
Diskutér

Dobry den, mal by som zaujem o kupu mil formou vystavenia letenky na trase PRG/VIE/BUD - SYD v obdobi januar az marec. Pripadne ponuky do SZ. Dakujem

PříspěvekNapsal: 30 zář 2015 09:48 
Diskutér

poplis píše:
spinar píše:
poplis píše:

odpoved z csa

Tak reálně lžou. Právě jsem se vrátil z Almaty a oba lety byly operovány letadlem kde nejen že nebyly business sedačky, ale ani šatna.

PříspěvekNapsal: 30 zář 2015 16:03 
Diskutér

babička Lála píše:
babička Lála píše:
Na exaktní dotaz nezaručená odpověď (prý to schvaluje nějaký supervizor) :
*do RTW lze zařadit trasování Praha-Soul (výhradně s ČSA)-Fiji-Soul-atd, například Hawai nebo Nový Zéland a dálší pokračování.
*do RTW nelze zařadit vícenásobný návrat např. Praha-Soul-Koror-Soul-Fiji-Soul-atd, protože to je opakované vracení, i když mezi Koror-Fiji není spojení Skyteamem.
*Praha-Soul-Praha v C za 10.200 Kč

Já jsem RTW zatím vzdal - absolutně to nešlo sladit co volných míst.

Ale zkoušel jsem různé kombinace za účelem zjištění co je možné a co není a měl jsem schválen (supervisorem) i čistý KE např. do SYD, když jsem trval na tom, že spoj požaduji v den, kdy nemá ČSA rotaci. Nicméně, jak se tu už psalo, taxy (resp. fíčko co požaduje ČSA) s full KE vyjde jako na potvoru dráž než v případě OK letu (mluvíme o Y), takže dnes je vlastně výhodnější letět do ICN s OK a mít jen navazující let s KE.

Říkal jsem si, že když tak tlačí to svoje letadlo, zda by bylo průchozí toto trasování: PRG-ICN-YVR-ICN-PRG. Do ICN s OK a pak jim může být vzdálenostně jedno, jestli letím do SYD nebo YVR. Vím, je to trošku zajižďka, tj. pravidlo nekratšího trasování to nesplní, ale třeba to supervisor to posuzuje i z ekonomického hlediska a díky OK letu ušetří :)

PříspěvekNapsal: 01 říj 2015 08:40 
Návštěvník

a máte někdo info o tom když do ásie se využije ten ČSA let (PRG-ICN) a pokračuje se dál s KE, tak zda v C účtují ten příplatek 300 Eur?

PříspěvekNapsal: 05 říj 2015 13:30 
Moderátor

spinar:

a co jidlo a piti? bylo alespon z piti ci dodatecneho jidla pokud byl hlad na vyber?? (ja nakonec neletel)

PříspěvekNapsal: 05 říj 2015 13:42 
Diskutér

Koukám že shánět poslední dobou bonusovku s ČSA je masochismus a nevědění, co s volným časem...

PříspěvekNapsal: 06 říj 2015 13:28 
VIP

Viking píše:
Koukám že shánět poslední dobou bonusovku s ČSA je masochismus a nevědění, co s volným časem...

...a s penězma... :?

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 09:13 
Diskutér

Ten jejich program je teď totálně mrtvý (a jim to ani nevadí) - za poplatky se dá tolik, kolik za let s nesrovnatelně lepší konkurencí, nemluvě o výběru termínů.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 09:54 
Diskutér

poplis píše:
spinar:

a co jidlo a piti? bylo alespon z piti ci dodatecneho jidla pokud byl hlad na vyber?? (ja nakonec neletel)

Jidlo a piti bylo fajn. Porad nabizeli neco navic, doliti. Obsluha byla fajn. Ale na tenhle dlouhy let by se opravdu hodilo letadlo s business sedackama. V CSA si zrejmne neuvedomujou ze kdysi byl jejich hlavni konkurencni vyhodou super servis. Ale kdyz se v soucasne dobe lidi nemuzou spolehnout na kvalitni servis, tak za ty penize poletej s nekym jinym. Proc ma mi posrany Kazakhstan lepsi aerolinky nez my? At se jdou podivat na Air Astana...

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 09:59 
Diskutér

Servis dneska do 4 hodin letu nikoho defakto nezajímá, všichni jdou po ceně.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 17:27 
VIP

Viking píše:
Ten jejich program je teď totálně mrtvý (a jim to ani nevadí) - za poplatky se dá tolik, kolik za let s nesrovnatelně lepší konkurencí, nemluvě o výběru termínů.

(a jim to vyhovuje)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1566 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina