Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 říj 2021 03:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1610 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonusové letenky
PříspěvekNapsal: 27 čer 2021 22:11 
Návštěvník

Pokud by někdo sháněl míle od Lufthansy (Miles&More), tak mohu nabídnout.

Mám teď 45.000mil, které exspirují 30.6., takže mohu nabídnout za dobrou cenu. Pokud by bylo třeba mil více, tak mám ještě hodně na druhém účtu, ale to už moc nespěchá.
Dejte kdyžtak vědět do 29.6., jinak si za ně koupíme s rodinou výlet do Zurichu. :)

Možné využití teď např. na Mileage Bargains na zpáteční letenku do Švýcarska (Zurich, Geneva, Lugano) za 15.000m (eco) + cca 1700Kč poplatky. Nebo zpáteční Waršava za 15.000m (eco) + 1000Kč poplatky. Dostupnost celé léto parádní.
Do všech výše uvedených destinací možno i v business za 25.000mil.

Zároveň stále platí i moje nabídka 93.000mil na ČSA OK Plus.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2021 12:22 
Návštěvník

Někdo nějaké aktuální zkušenosti s čerpáním bonusové letenky přes OK Plus? Při hovoru se zákaznickou linkou sice zaměstnanec našel moje požadované lety s volnými místy (SkyTeam), ale trval na sepsání emailu s itinerářem, aby to prý mohli nacenit :D . Čtyři dny zatím bez odezvy...... :?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2021 12:42 
VIP

jenikknedlik píše:
Někdo nějaké aktuální zkušenosti s čerpáním bonusové letenky přes OK Plus?

O vystavení bonusové letenky jsem žádala někdy na jaře, rezervaci jsem obdržela asi za tři dny, ale nevyhovoval mi termín. Po dalších třech dnech už jsem měla novou rezervaci a tu pak potvrdila.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2021 18:01 
Moderátor

jenikknedlik píše:
Někdo nějaké aktuální zkušenosti s čerpáním bonusové letenky přes OK Plus? Při hovoru se zákaznickou linkou sice zaměstnanec našel moje požadované lety s volnými místy (SkyTeam), ale trval na sepsání emailu s itinerářem, aby to prý mohli nacenit :D . Čtyři dny zatím bez odezvy...... :?

On to hledal? To je za mě frajer :-). Za sebe doporučuju najít si sám (s ČSA teď asi nejde, ale SkyTeamem jo) přes ExpertFlyer (stačí 5denní registrace zdarma), a pak chtít konkrétní termíny.

Jestli se čtyři dny nic nedělo, volej. Každých 24 hodin.

U ČSA aktuálně ExpertFlyer (třeba na Island) nenajde žádné volné termíny, ale když si nějaký vybereš, oni ti to manuálně schválí nebo neschválí. A pak si vybereš jiný. Oni ti neřeknou, co by tak šlo, je třeba to zkoušet. ČSA prostě.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2021 09:24 
Návštěvník

alexx píše:
jenikknedlik píše:

On to hledal? To je za mě frajer :-). Za sebe doporučuju najít si sám (s ČSA teď asi nejde, ale SkyTeamem jo) přes ExpertFlyer (stačí 5denní registrace zdarma), a pak chtít konkrétní termíny.

Jestli se čtyři dny nic nedělo, volej. Každých 24 hodin.

U ČSA aktuálně ExpertFlyer (třeba na Island) nenajde žádné volné termíny, ale když si nějaký vybereš, oni ti to manuálně schválí nebo neschválí. A pak si vybereš jiný. Oni ti neřeknou, co by tak šlo, je třeba to zkoušet. ČSA prostě.

Nene, měl jsem nalezený konkrétní lety, kde mělo být volno, což mi pracovník na lince na daných letech potvrdil :) . Včera odpoeldne už do mailu přišla rezervace na moje požadované lety 8-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1610 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina