Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2019 20:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1591 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonusové letenky
PříspěvekNapsal: 10 zář 2019 09:23 
Diskutér

babička Lála píše:
bodiedoyle píše:
bodiedoyle píše:
Nevíte někdo, jak je to s platností ok plus mil ? Pokud platím kartou ČSA, tak prodlužuji vždy pouze o 1 měsíc. Má někdo vyzkoušeno, pokud se absolvuje placený let ČSA, že se mu prodlouží platnost mil až o 36 měsíců ? Tj. míle co jsem získal před 12 měsíci, budou mít platnost ještě 24 měsíců, apod.

Tak funguje to jak jsem předpokládal. Proletěl jsem OK let a platnost všech mil se prodloužila o 3 roky od jejich získání. Tj. míle, co jsem získal např. před rokem mají platnost ještě 2 roky.

Dotazu jsem úplně neporozuměl a ani nyní z toho nejsem úplně moudrej...
Tvoje formulace "až o" by se dala matematicky vyjádřít "+36", ale kdyby jsi napsal "až na" (čemuž odpovídá druhý příspěvek), je to "=<36".
Takže je to jak (modrá citace)? Míle, který jsi získal před rokem, mají platnost ještě dva roky, tudíž se platnost prodloužila až na 3 roky, ale neprodloužila se o 3 roky, protože celkově by měly platnost 4 roky...
Ano?

Ano, možná jsem to nepřesně formuloval. Ale ta pravidla ČSA jsou nejasná.
Jen jsem si chtěl potvrdit tato pravidla:

1) Platnost jakékoliv získané míle je 36 měsíců
2) Platnost jakékoliv získané míle je 36 měsíců od posledního letu OK.

Pravidlo 2) má přednost před 1). Tj. vždy zkracuje platnost.

3) Platnost mil je prodloužena o 1 měsíc při aktivním používání ČSA karty

Pravidlo 3) má přednost před 2) a 1) ve smyslu prodlužování platnosti (ne zkracování).

A jelikož nechci spoléhat na každoměsíční přípis kartou, tak jsem se ptal, zda mohu proletem letu OK, prodloužit platnost mil, které jsem získal za poslední rok, splněním podmínky pravidla 2).

Prolet jsem učinil a míle, které jsem získal za poslední rok, a jejichž platnost byla omezována pravidly 2) a 3), získaly zpět svou původní platnost 36 měsíců.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1591 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina