Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 čer 2019 16:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 685 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Frequent Flyer Programy
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 07:23 
Diskutér

Čeká mě teď dost letů se Star Alliance a popravdě hledám FFP bez expirace awardových mil. Na TK a LH už mám jen drobné, které nechám propadnout. Nejlépe se mi jeví Aegean, nemají nějaký bonus za registraci/doporučení?
Díky

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 07:43 
Moderátor

Snad to funguje - 1000 mil welcome..., bez doporučení.
https://en.aegeanair.com/member/quick-enrollment/

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 13:26 
Diskutér

burito píše:
Snad to funguje - 1000 mil welcome..., bez doporučení.
https://en.aegeanair.com/member/quick-enrollment/

Hej, funguje + dalsich 500 Mil na narodeniny

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 15:16 
Moderátor

Heureka, já mám narozeniny každý druhý den :D .

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 16:46 
Kolemjdoucí

Pozeram , ze u aegian by mi nezaratalo mile za let austrian economy light - K tried aj ked na web profile mam pri kazdej pisane K ale na listku som mal M - elektronicky listok tak neviem :-/ skoda lebo by sa mi pacilo neprichadzat o mile. Tento rok je to uz asi pase ale buduci chcem ist prvy krat na FFT u *A na pocet letov.

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 17:56 
Diskutér

martinko007 píše:
Pozeram , ze u aegian by mi nezaratalo mile za let austrian economy light - K tried aj ked na web profile mam pri kazdej pisane K ale na listku som mal M - elektronicky listok tak neviem :-/ skoda lebo by sa mi pacilo neprichadzat o mile. Tento rok je to uz asi pase ale buduci chcem ist prvy krat na FFT u *A na pocet letov.

na LH/OS sa najviac oplati iba MM a ciastocne UA program... s tym ze pri MM vies mile ziadat 6 mesiacov retroaktivne, takze mile vies spat pripocitat

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 18:27 
Kolemjdoucí

Dik a u UA mile neexpiruju? Co pozeram tak K a ine triedy co zvyknem pouzivat u LH/OS maju 25% z mil. Ale aj KE-VIE mavam u MM 125 mil za jeden let takze to by som mal asi podobne nie? segment hadam rataju do tych 30 na silver ak som dobre pochopil. Planujem buduci rok tak 2x zajst do NY plus lety vie-ksc preto sa pytam ci ostat u MM dakujem.

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 20:54 
Diskutér

martinko007 píše:
Dik a u UA mile neexpiruju? Co pozeram tak K a ine triedy co zvyknem pouzivat u LH/OS maju 25% z mil. Ale aj KE-VIE mavam u MM 125 mil za jeden let takze to by som mal asi podobne nie? segment hadam rataju do tych 30 na silver ak som dobre pochopil. Planujem buduci rok tak 2x zajst do NY plus lety vie-ksc preto sa pytam ci ostat u MM dakujem.

V UA mile neexpiruju, iba ucet ak na nom neni 18 mesiacov ziadna aktivita.
co sa tyka FFP programu musis sa zamysliet co chces dosiahnut a hlavne, ake trasy a s akymi spolocnostami mas v plane letiet.
ak vies ze preletis napriklad 30 lancnych K-fare intra-europe segmentov v ramci LH group, tak potom MM nemusi byt zle, lebo aspon ziskas FTL. Ak budes lietat dialkove lety alebo spolocnosti mimo LH group, tak potom moze byt matematika ina...
Ja mam napr v Star Alliance dva ucty, A3 a MM. MM mam ako zalohu na LH group K-fare lety, ktore mi v A3 nic nedavaju a A3 mam ako hlavny ucet (kde mam aj *G) kam kreditujem vsetko ostatne..

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 21:01 
Diskutér

Kdy by někdo toužil po 500/750 mílích do M&M ;)
Zřídit účet na verimi.com
https://web.verimi.de/registration.html#/
Po ověření e-mailové adresy použít link:
https://web.verimi.de/account.html#/pro ... oyalty/add zadat číslo M&M, datum narození, telefon, adresu.
Kdo chce dalších 250 mílí, musí se nechat identifikovat, což pro občany mimo Německo jde nejlépe přes appku WebIDent.Je to krátký videorozhovor s operátorkou,kde se prokážete nějakým dokladem a ona se zeptá na pár údajů.
Všechny míle jsou připsané okamžitě, vyzkoušel jsem včetně identifikace.

PříspěvekNapsal: 07 čer 2019 10:15 
VIP

Kontrolovala jsem si, zda mi byly připsány míle za rezervace ubytování přes Agodu u Alasky a zjistila jsem, že Alaska z PointsMAX zmizela. Mám tři probydlené a jednu budoucí rezervaci. V přehledech rezervací se mi počet mil, které bych měla získat, zobrazuje. Můžu očekávat, že se mi míle připíšou, nebo je to ztracené?
Aktuálně ještě řeším nepřipsané míle za let s Aer Lingus. Má smysl rovnou urgovat také míle z Agody?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 685 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina