Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 28 bře 2020 18:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stan do letadla
PříspěvekNapsal: 13 srp 2011 12:07 
VIP

adam píše:
takže 15-20 cm opracovanou tyč z tvrdého plastu v počtu kusů 5-10 nikdo nebude řešit? Docela by mě překvapilo kdyby nikoho zatím nenapadlo vzít si do letadla plastovo-keramické nože, jejichž 2D průmět na skeneru je +- podobný...tak doufám, že to nikoho krom tebe nenapadlo ;)

Plastový příborový nožík s sebou vozím běžně a nikdy žádný problém... S keramickým by asi učitě byl ;)

PříspěvekNapsal: 13 srp 2011 12:52 
VIP

Pri vyrobe keramickych nozu se do nich vkladaji ocelove platky,s temito nozi se neda projit pres bezpecnostni ram aniz by si toho nikdo nevsiml :)

PříspěvekNapsal: 13 srp 2011 18:45 
VIP

ivo píše:
adam píše:
takže 15-20 cm opracovanou tyč z tvrdého plastu v počtu kusů 5-10 nikdo nebude řešit? Docela by mě překvapilo kdyby nikoho zatím nenapadlo vzít si do letadla plastovo-keramické nože, jejichž 2D průmět na skeneru je +- podobný...tak doufám, že to nikoho krom tebe nenapadlo ;)

Plastový příborový nožík s sebou vozím běžně a nikdy žádný problém... S keramickým by asi učitě byl ;)

Mno nevím kolik stanovych kolíku chceš simulovat plastovým nozikem. Proste je to podle me hloupost a že té s tím nepustej. Toť vse.

PříspěvekNapsal: 13 srp 2011 22:14 
VIP

adam píše:
ivo píše:
adam píše:

Mno nevím kolik stanovych kolíku chceš simulovat plastovým nozikem. Proste je to podle me hloupost a že té s tím nepustej. Toť vse.

Já se rozhodně nechci hádat a nic nechci simulovat. V minulosti jsem měl problémy s kovovými objekty, s plasty různých rozměrů a tvarů nikdy, z toho vychází moje hypotéza...
Tímto ustupuji zkušenějšímu kolegovi....

Předmět příspěvku: Stan v příručním zavazadle: bezpečnostní kontrola na letišti
PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 07:50 
Tazatel

Jaké máte zkušenosti s bezpečnostní kontrolou na letišti, když si chcete vzít stan v batohu jako příruční zavazadlo. Nějaké problémy s tyčkama, nebo kolíky? Hlavně při letech po Evropě - Wizz a Ryan.

Předmět příspěvku: Re: Stan v příručním zavazadle: bezpečnostní kontrola na letišti
PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 08:10 
Diskutér

Kamos letel z Wroclawi do Corku, tam mu tycky prosli a zpatky uz ne. Takze asi zalezi na koho narazis (letel s Wizz)

Předmět příspěvku: Re: Stan v příručním zavazadle: bezpečnostní kontrola na letišti
PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 08:29 
Diskutér

WRO-RIX-KUO s AirBaltic a TMP-RYG-WRO s Ryanairem a všude to prošlo včetně 4 kolíků, ale určitě záleží na kontrole...

PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 12:01 
Moderátor

cestoval jsem snim po evrope casto nikdy zadny problem ;-).dneska uz si radeji zaplatim pojizdny stan=auto :)

PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 13:05 
VIP

Když jsme letěli do Sandefjordu na 3-denní trip, tak místo stanu jsme spojili 3 ponča a udělali si jen přístřešek :D Úplně to stačilo a přeháňky jsme přečkali v suchu. ;)

Je fakt, že při delších výletech ve dvou lidech je ideální spát v autě, jen si nesmíte půjčit Citroen Berlingo... to se pak blbě spí v klubíčku... :lol:

PříspěvekNapsal: 22 dub 2013 19:56 
Kolemjdoucí

Jednou jsme letěli s Wizz z Prahy do Madridu a zpět se stanem v příručním zavazadle, ale bez kolíků a nebyl žádný problém. Pár dní před odletem jsem se byla zeptat na letišti, jestli nebude problém s tyčkami a řekli mi, že ne, ale bez kolíků.

Předmět příspěvku: Odbaveni zavazadla se stanem..
PříspěvekNapsal: 12 úno 2016 16:05 
Diskutér

Ahoj

vytahuju tohle vlakno,protoze si nejsem jisty jak moc je pri odbaveni baglu se stanem mit stan pripevneny zvenci batohu...abych o nej neprisel :(
Za tyden letim PRG-ICN-AKL a jde mi o to,ze pri nejlepsi vuli se mi nedari stan narvat do baglu,ale rad bych ho vzal sebou.Tak me napadlo ho pripevnit zvenci baglu(zespoda),podobne jako pripevnuju fofrklacky z boku..
Samozrejme bych ten bagl obalil na letisti v Praze folii,aby to jen tak samo neupadlo..
Takze se ptam-ma s takovym prevazenim nekdo zkusenosti?Je to riziko nebo to neni problem??

Diky moc.
phx

PříspěvekNapsal: 12 úno 2016 16:19 
VIP

moze byt aj nemusi. zalezi na kontrole ako velmi budu chcet batoh vidiet. castokrat sommal batoh ofoliovany a na pas prisiel bez, alebo len ledabolo obaleny po kontrole. odporucam ho dat dovnutra batohu, pripadne natiahnut veku a strcit ho pod veko baglu

PříspěvekNapsal: 12 úno 2016 17:47 
Diskutér

phairnix píše:
Ahoj

vytahuju tohle vlakno,protoze si nejsem jisty jak moc je pri odbaveni baglu se stanem mit stan pripevneny zvenci batohu...abych o nej neprisel :(
Za tyden letim PRG-ICN-AKL a jde mi o to,ze pri nejlepsi vuli se mi nedari stan narvat do baglu,ale rad bych ho vzal sebou.Tak me napadlo ho pripevnit zvenci baglu(zespoda),podobne jako pripevnuju fofrklacky z boku..
Samozrejme bych ten bagl obalil na letisti v Praze folii,aby to jen tak samo neupadlo..
Takze se ptam-ma s takovym prevazenim nekdo zkusenosti?Je to riziko nebo to neni problem??

Diky moc.
phx

Jezdím přesně takhle vždycky (stan připevněný zespoda za popruhy + folie) a nikdy nebyl problém - Írán, Kyrgyzstán, Rusko...

PříspěvekNapsal: 05 čer 2017 13:38 
VIP

Plážový stan do příručáku - je to taková ta mušle, co má 2 skládací tyčky - bez kolíků. Projde??

PříspěvekNapsal: 05 čer 2017 16:04 
VIP

Stanem a tyčky by neměl problém. Kolíky jsou někdy problém.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina