Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 02 črc 2020 14:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mých TOP5 cest po světě
PříspěvekNapsal: 17 pro 2019 14:49 
Moderátor

tonic píše:
Tak ale vy ste šli zarobiť:))
Ja som mal vždy šťastie... V kempe vlastne výplata ani poriadne nebola a dolár bol za 30skk a 2008 keď sme už mohli makať, tak dolár bol za 20:))

Budem podobný ročníky - 2008 v době 14,5 Kč za USD jsem byl taky poprvý v kempu, naštěstí jako řidič, takže mě peklo kuchyně pro 500 dětí a 200 staffu minulo :)
Následoval 3 týdenní east coast road trip z NY až na Floridu a až se ob rok (2010) v kempu dostal člověk na lepší peníze tak pak byl 6 týdenní vejlet po západě USA, rok na to pak následovala Hawaii, takže USA mám tímto jako srdeční záležitost a jasný první místo.
2) Kuba 2013 - první společná dovolená s dnes již manželkou nemůže bejt už z podstaty odsunutá na nižší příčky :)
3) Filipíny 2014 & 2015 - rozmanitost ať už v zážitcích (pláže, rýžová pole, sopky) nebo formách transportu (auto, skútry, letadla, lodě, jeepneye)
4) Kyrgyzstán 2015 - nádherný hory a celkově příroda, výpravy nad 4tkm, země téměř bez turistů
5) Balkán - ten prostě nikdy nezklame ať už je to prodlouženej víkend nebo delší cesta (Makoška, Bosna, Srbsko, Kosovo Černá hora či Řecko).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina