Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 srp 2019 16:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 122 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Erste Premier se zbavuje "neperspektivních" klientů
PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:49 
Moderátor

s0ny píše:
Jsem díval a ukazaje to ty vstupy blbě ve výpise. Já mám třeba využité 3 a ukazuje pouze 1 z 6. Jinak nevíte od kdy se začalo platit za vydání nové karty při nahlášení ztráty?

Já mám využité tři a ukazujemi to stejně, jako všem kromě tebe - všechny vyčerpány, další za 50%. Zobrazuje se to ale až na posledním výpise, na předchozích to vůbec nebylo. Takže jde imho o porodní bolesti.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 10:42 
VIP

alexx píše:
Nechci si hrát na nic, ale nedá mi to, abych mandarinkův post trochu nerozebral, protože i já se tam nacházím a nemůžu říct, že bych ho chápal nebo s ním souhlasil:

mandrinka píše:
Erste Premium nemám, mám ČSOB Premium

Tak super, dík za info.

mandrinka píše:
když vidím tu lůzu, co se jim záhadně podařilo splnit podmínky

Záhadu pomohu vyřešit: Podmínkou je suma příchozích transakcí měsíčně 70k+.

mandrinka píše:
aniž by v životě viděli 70000 Kč jinak než na elektronickém výpise

Nechci se Patrika zastávat, tebe neznám, ale kdybych si měl tipnout, kdo z vás dvou viděl v životě víc hotovosti, vsadil bych na Patrika.

mandrinka píše:
..., tak bych sám vážně uvažoval o výpovědi.

Souhlasím. Být s lůzou v jedné bance... brrrr. Bohužel Patrik a další z nás mají přirozeně i ČSOB. Podávej výpověď.

mandrinka píše:
Je to prémiová služba pro horních deset, ne pro každého šmudlu.

Říká kdo? Ty? ČS (případně i ČSOB) říká, že je to služba pro ty, kteří splní podmínky.

mandrinka píše:
A s těmi salonky to je to samé. Je to určeno pro business a první třídu, prémioví cestující, a pak jim tam přijdou lidi tipu pan Patrik.

Was? Tady si hraješ na co? Kdyby ty salónky chtěly žít jenom z bussinessu a first, tak můžou (viz Lufthansa), pokud přijímají kartičky LoungeKey, tak asi chtějí i ty, kteří lítají v economy a ty kartičky mají.

mandrinka píše:
Doufám, že i přes negativní publicitu, o kterou se pan Patrik snaží, bude Erste usilovat o to, aby prémiové služby byly skutečně prémiové, určeny pro prémiové zákazníky a ne plebs a že se takových zákazníků zbaví.

Tak sakra ať změní podmínky :-)

mandrinka píše:
Nechci žádné šmudly v saloncích.

Já tam nechci mandarinky. S tímhle přístupem běž na Facebook SPD, tam budeš mezi svými.

Jsem rád, že ten zelený, stydlivý chlapec z Karviné, umí být inteligentnější než ovce...

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 11:07 
Moderátor

brumbrum píše:
Jinak teda nechápu tuhle změnu, bo tvoje "vlamování se" do salónků bylo svou dobou celkem legendární...stárneš, vole? :-)

Stárnu určitě, ale nikdy jsem se nevlamoval. Chodím tam často a velmi rád. Na status, na kartu, placeně. A nikdy jsem neměl "prémiovou kartu" kvůli mílím a salónkům, kam bych přeléval prostředky a obcházel smysl prémiových podmínek. Pokud využije někdo špatně formulovaných podmínek, chápu to, ač některé způsoby jsou mi proti srsti. Dávat to však veřejně na odiv a dělat ze sebe při tom spasitele či bijce za benefitní spravedlnost mi přijde zapáchající...

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 11:48 
Diskutér

alexx píše:
Já tam nechci mandarinky. S tímhle přístupem běž na Facebook SPD, tam budeš mezi svými.

Jeho nick je Mandrinka ;)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 12:17 
Diskutér

............. Pokud chci prémiovou službu, zaplatím si ji a čekám prémiový servis, nebo na ni nemám a jsem bez ní. Nejsem ani povýšený ani ponížený...............
.............Tak sakra ať změní podmínky :-) ................

a právě přesně o tom to celý je. Jasný jako facka, kterou by si všichni v bance a saloncích měli dát navzájem, aby si uvědomili, co vlastně chtějí, kam to směrovat, co a jak nabízet. Protože my jako "zákazníci" jsme vyslyšeli JEJICH volání s výhodnou službou a nabídkama.
(a mimochodem-to o tom taky vypovídá-dát dohromady ten informační bordel, kdy vám každý řekne něco jiného, nikdo nic pořádně neví a a končí to příchodem na lounge, ptaním, úsměvy a krčením ramen)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 12:39 
Diskutér

Vyjádření mojí bankéřky k vyčerpání všech vstupů:
"Zjistili jsme, že na klienty ve výpisech z účtu Erste Premier k 31.7.2019 odešla chybná informace a to - že vyčerpali vstupy do salónků i to i přesto, že ještě v salónku nebyli, nebo vstupy nevyčerpali.
Bohužel stávající výpisy není možné přehrát za nové, opravené. Aktuálně kolegové řeší, jakým způsobem klienty o této nepřesné informaci informovat.
Chyba bude napravena v dalším reportovacím období (tj. na konci srpna).
Omlouváme se za způsobené komplikace."

Tudíž jak již psal Alexx, porodní systémové bolesti.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 14:19 
Kolemjdoucí

alexx píše:
mandrinka píše:
Doufám, že i přes negativní publicitu, o kterou se pan Patrik snaží, bude Erste usilovat o to, aby prémiové služby byly skutečně prémiové, určeny pro prémiové zákazníky a ne plebs a že se takových zákazníků zbaví.

Tak sakra ať změní podmínky :-)

Podmienky meniť nemusia, preto majú v podmienkach možnosť zrušenia účtu bez udania dôvodu. Mám kamaráta ktorému čo iba ja viem pri 3 rôznych akciách banky zrušili účet a možno tých zrušení bolo viac ale berie to športovo, nevyplakáva a je rád že ich využil

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 15:01 
VIP

Chlapi, neházejte fšechny mandarinky do jednoho košíku, jó!

P.S. jinak souhlasím s nickcartrem, že využitelnost salónků zmršily banky. Ten příklad se salónkem za pojištění domácnosti považuju za velmi trefný. Ono se to dá trochu propojit s názorem jedné té mandarinky, té “zlé”, že pak nastávají situace, kdy na omezený počet křesel v salónku má stejný nárok jak cestující v Cé s letenkou za desítky tisíc, tak cestující s Ryanair s letenkou za desítky korun, kterej si právě pojistil chatu. Tu inflaci využitelnosti spustila a zavinila banka. IMHO.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 16:54 
Moderátor

Bohužel. Solidní aerolinky do svých salónků kartičkáře nepouštějí, na velkých letištích je to pak v pohodě, na malých letištích typu Wroclaw by byl zase salónek v podstatě zbytečný, kdyby ho nedrželi kartičkáři. Je třeba na situaci reagovat a pokud se opravdu někde stává popsaná situace, že si C nemá kam sednout, ji řešit.

Všeobecně však vidím opačný trend, seznamy kartiček, které ten který salónek přijímá, se dramaticky rozrůstají. Není to imho ani vina moje, ani Patrika, ani Spořky, ani priority passu, ani dragon passu... může za to chamtivost provozovatelů salónků. Nutí je někdo tam kartičkáře pouštět?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 17:36 
VIP

babička Lála píše:
pak nastávají situace, kdy na omezený počet křesel v salónku má stejný nárok jak cestující v Cé s letenkou za desítky tisíc, tak cestující s Ryanair s letenkou za desítky korun, kterej si právě pojistil chatu

Rekl bych ze moc dobre vis, ze ikdyz nejaky salonek kartickare bere, je to bud druhorady salonek ktery je rad za jakykoliv prijem a kde moc Ceckaru nepotkas, nebo kdyz je to jeden z tech lepsich salonku, primarne zamerenych na Cestujici, miva v urcite exponovane casy pro kartickare zakaz vstupu. Prave aby meli ceckari pohodli.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 17:56 
VIP

Sau píše:
babička Lála píše:
pak nastávají situace, kdy na omezený počet křesel v salónku má stejný nárok jak cestující v Cé s letenkou za desítky tisíc, tak cestující s Ryanair s letenkou za desítky korun, kterej si právě pojistil chatu

Rekl bych ze moc dobre vis, ze ikdyz nejaky salonek kartickare bere, je to bud druhorady salonek ktery je rad za jakykoliv prijem a kde moc Ceckaru nepotkas, nebo kdyz je to jeden z tech lepsich salonku, primarne zamerenych na Cestujici, miva v urcite exponovane casy pro kartickare zakaz vstupu. Prave aby meli ceckari pohodli.

Nevim. To vůbec netušim. Priority Pass jsem nikdy neměl, Diners jsem nikdy neměl, status jsem měl jednou jedinkrát trapnej stříbrnej u ČSA, zlatou bankovní kartu mám první rok a nárok na vstup do salonku se k ní neváže, zlatej status u AS mám tři měsíce. Takže to naopak moc dobře nevim.
Ode mne moc článků ve vlákně o saloncích nenajdeš, já jsem socka... :P

Do salonku jsem se podíval jenom s Cé letenkami, na pozvání spolucestujícího, a kdysi v Praze asi 2x s MC WorldElite. A pak je tu ještě můj sehraný hysterický záchvat při cestě do Ushuaia, kdy jsem si vynutil vstup na tu černou bezcennou kartičku WorldElite... ;) Taky občas parazituju. :P

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 18:13 
VIP

Tak nekritizuj 8-)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 18:43 
VIP

babička Lála píše:
Taky občas parazituju. :P
Sau píše:
Tak nekritizuj 8-)
Taky občas kritizuju. :P

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 19:31 
VIP

Chtěl bych mít vaše problémy, děcka...
Jako by byl problém si to žrádlo a pití na cestu pořídit...ušetřilo by vás to pozdějších nedorozumění typu že tam, kde žeru, jsou untermenschen :-)

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 07:33 
Moderátor

Pro mě je mnohem větším benefitem než jídlo třeba sprcha. Po celém dni v práci, cestě na letiště v horku s dvacetikilovým báglem, je rozdíl sprcha/nesprcha před desetihodinovým letem k nezaplacení.

Ale co si budeme nalhávat, dát si gáblík před nějakým hladoletem a zapít to Rémy Martin XO s colou je taky fajn.

Další benefit je, že nerad čekám. Takhle čas příjemně ubíhá, hledáš salónek, moc se ti tam nelíbí nebo je tam moc kartičkářů ;-), najdeš jiný, usídlíš se, dáš si gáblík, dáš si sprchu, dáš si nějaký dezertík, Récolu, ... a je pomalu čas se odebrat k bráně - když máš štěstí, tak tě k ní odvedou prioritním vchodem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 122 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina