Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 09 črc 2020 22:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Erste Premier se zbavuje "neperspektivních" klientů
PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 08:47 
Diskutér

patrikchrz píše:
No, já doufám, že se kauza rozjede, hodlám to postupně eskalovat, třeba z toho bude zajímavý článek :D

Super, těším se na pokračování a držím palce. Mě zajímá jakou má jedinec proti takové korporaci šanci, ale fandím ti.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 09:11 
VIP

Ma by spis zajimalo, jakym smerem to chces rozjet. Bo kdyz je ve smlouve moznost vypovedi bez udani duvodu zanesena a oni ju uziju, neni jakkoliv moznost se proti tomu branit. Ale pravnik nejsu, to je zas pravda.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 09:22 
Moderátor

Add korespondence... Je opravdu dobrý nápad vystavovat veřejně nějaké osobní údaje?
P.S. Kdyby to byla jen čísla účtů, platebních karet a dynamické platební transakce mezi nimi, tak o nic nejde, ale adresa bydliště :) :o ?

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 09:29 
Diskutér

jak říkáme s kamarády, když se nám po cestách stane něco zajímavého i když nepříjemného "do článku dobrý".

Banka u služby, kde se honosí "dlouhodobou spoluprací" a "vzájemnou důvěrou" během 3 let má troje podmínky a čtvrtý rok k nim přidá další "neveřejné", kdy klientům, kteří sice splňují ty oficiální, ale nejsou pro banku dostatečným zdrojem zisku, účty vypovídá. Takhle si tedy prémiovou službu nepředstavuji, tak je dobré, když o tom informuji.

Erste Premier je srovnatelná s ČSOB Premium, kde takové podrazy nedělají, u Erste Premier mám v mém okolí více informací o nátlaku na uzavření investic nebo životního pojištění, případně vypovídání smluv (a vím o minimálně jednom případu, kdy ani nebyla dodržena 2 měsíční výpovědní lhůta a služby byly zrušeny klientovi, který se zrovna nacházel v zahraničí), pokud tyto informace budou jazýčkem na vahách pro ty, kteří se budou mezi těmito dvěma službami rozhodovat, tak moje práce nebude marná.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 09:30 
Diskutér

burito píše:
Add korespondence... Je opravdu dobrý nápad vystavovat veřejně nějaké osobní údaje?
P.S. Kdyby to byla jen čísla účtů, platebních karet a dynamické platební transakce mezi nimi, tak o nic nejde, ale adresa bydliště :) :o ?

Vzhledem k tomu, že jsem v obchodním rejstříku, tak zjistit moji adresu je to nejjednodušší.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 11:13 
VIP

patrikchrz píše:
No, já doufám, že se kauza rozjede, hodlám to postupně eskalovat, třeba z toho bude zajímavý článek :D
patrikchrz píše:
jak říkáme s kamarády, když se nám po cestách stane něco zajímavého i když nepříjemného "do článku dobrý".

Banka u služby, kde se honosí "dlouhodobou spoluprací" a "vzájemnou důvěrou" během 3 let má troje podmínky a čtvrtý rok k nim přidá další "neveřejné", kdy klientům, kteří sice splňují ty oficiální, ale nejsou pro banku dostatečným zdrojem zisku, účty vypovídá. Takhle si tedy prémiovou službu nepředstavuji, tak je dobré, když o tom informuji.
Zase neodolám... :P

S ohledem na můj osobní vztah k Erste a negativní zkušenosti (viz. výše) bych rád napsal "nakopej jim p*del Páťo!", ale ten logický rozpor mi ftom brání: ty si takhle prémiové služby nepředstavuješ, ale nevzdáš se jich, naopak to eskaluješ, abys je mohl přijímat co nejdéle?
A úvodní větě můžu rozumět jak? Článek "Erste musela stáhnout výpověď" bude triumfální, ale článek "Jak jsem prohrál s Erste" taky dobrej?

(ono teda z čistě právního hlediska ty argumentace a odůvodnění rozsudku zajímavý budou, přiznávám, že by mě to hodně zajímalo, to jo, ale ten rozpor alá "tahle restaurace je předražená a vařej´ tam zkažený jídlo, ale chci mít právo tady sedět u prázdnýho stolu a nic si neobjednat" mi vážně fascinuje)

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 11:37 
Diskutér

Tak zveřejnění mého problému nese první ovoce. Jednak mi lidi radí další postup (některé poměrně hodně zajímavé) a pak si začali kontrolovat svoji vlastní službu a výpisy a řada z nich z výpisu zjistila, že "salonky máte vyčerpány", přestože letos třeba ještě v salonku nebyli. Tak doporučuji mrknout do posledního výpisu.

babička Lála: ano, i článek "jak jsem prohrál s Erste" nebude k zahození. Samozřejmě ideálně kdyby vyšel na Měšci, to ovšem nezáleží na mne - Dalich by ho musel chtít vydat. Nicméně o vývoji situace budu informovat, ať už dopadne tak nebo onak :).

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 13:57 
Moderátor

patrikchrz píše:
... zjistila, že "salonky máte vyčerpány", přestože letos třeba ještě v salonku nebyli. Tak doporučuji mrknout do posledního výpisu.

Tohle mě zajímá, koukám že žádný výpis mi nechodí (resp. nic jsem nenašel) a v IB (George) jsem taky žádné výpisy nenašel. Ta informace o počtu vyčerpaných salónků by se docela hodila.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:11 
Diskutér

alexx píše:
patrikchrz píše:
... zjistila, že "salonky máte vyčerpány", přestože letos třeba ještě v salonku nebyli. Tak doporučuji mrknout do posledního výpisu.

Tohle mě zajímá, koukám že žádný výpis mi nechodí (resp. nic jsem nenašel) a v IB (George) jsem taky žádné výpisy nenašel. Ta informace o počtu vyčerpaných salónků by se docela hodila.

Někde v IB by měly být, aspoň jak píší ostatní. Nicméně to vypadá, že to tak (špatně) mají všichni, všichni mají "vyčerpáno". Třeba je to geniální tah ze strany České spořitelny. Nerozporuješ výpis - odsouhlasil jsi ho a další salonky si platíš :D

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:30 
VIP

To bude nějaký bug v automaticky generovaném výpise.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:35 
VIP

Potvrzuji výše uvedené. Vyčerpané vstupy nemám.
Příloha:
Erste.jpg
Erste.jpg [ 30.02 KiB | Zobrazeno 446 krát ]

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:45 
Moderátor

Sau píše:
To bude nějaký bug v automaticky generovaném výpise.

Vypadá to, že tou automaticky generovanou vší systému jsou salónkoví uživatelé Erste...

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:46 
VIP

Jn, otevřeli si banku, ale začli jim tam chodit vši, teda lidi, že jo... :D

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:50 
Moderátor

To právě neměli dělat. Jakoby nestačilo otevřít jen ty salónky pro všechny.... :)

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 14:52 
VIP

Tak. Čteš mi to ze rtů :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina