Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 09 črc 2020 06:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Erste Premier se zbavuje "neperspektivních" klientů
PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 10:25 
Diskutér

Padre píše:
Dlouho jsem váhal zda se zapojit do této diskuze, ale musím. Nechci nikoho soudit, jen pochopit.

Najednou jsou tu někteří z nás „svatoušci“. Vzpomenete si, proč toto fórum vzniklo? Jak levně a nejlépe zadarmo získat službu kolem cestování. V některých případech i trochu ne zrovna čistou formou.

Já tahle nikdy necestoval. To se mi právě nelíbí, jakým seměrem se ubírá tohle fórum od narozdíl třeba cestujlevne.com . Dost lidí tlačí hodně na pilu, a pak se ještě vztekají.

Padre píše:
Já osobně jsem díky Patrikovi získal několik desítek tisíc korun, které jsem pak použil k nákupu letenek nebo ubytování. Jsem mu za to vděčný. Kdo ho osobně zná, ví, že je to fajn kluk, který komukoliv rád poradí a pomůže. Banky a finanční služby jsou jeho „velký koníček“. Kdo ho nezná, nepochopí.

Přístup klienta a banky není vždy rovnocenné partnerství. Když banka klienta odírá, je to OK. Ale když nedejbože je to vyjímečně naopak, je to neetické? :)
Přiznám se, několik let jsem „ždímal“ bonusy z mnoha kreditek. Nemám to zapotřebí, můj životní standard se tím nezvýšil, ale bral jsem to jako koníček. Když to banky umožňují, proč toho nevyužít.

Kolik z nás zde na fóru využilo akci CitiBank a letělo na Havaj? Kolikrát za život se dostaneš na Havaj za cca. 2.000 Kč? Ano bylo to neetické vůči zahraničním majitelům bank a do teď z toho mám špatné spaní. :)

Obdobně to bylo s Premium účtem u ČSOB. Tento účet jsem měl od počátku. Mohl bych hravě plnit jejich podmínky, ale ze zásady jsem nechtěl. ČSOB je pro mě nejméně oblíbená banka v ČR. A to díky zkušenostem z minulosti. To co jsem s nimi zažil by dalo na pár stránek textu. Psal jsem „měl“. Ano už nemám. V minulém měsíci mi účet písemně vypověděli. Když mi výpověď přišla, vůbec jsem se nerozčiloval, věděl jsem, že se to časem stane. A v duchu jim děkoval, že jim to trvalo tak dlouho. :) Jen doplňuji, že výpověď jsem zřejmě dostal díky zrušeným Cool kartám.

Díky tomuto fóru jsem poznal fajn lidi. Z mnoha z Vás procestoval „svět“. Mám nespočet zážitků, které by daly na celou knihu. Díky!!!

PS: pokud Patriku náhodou zjistíš, že je možnost „podojit“ nějakou banku, dej mi prosím vědět, JDU DO TOHO!!! ;)

Problém původního autora je ten, že s tou výpovědí smířený není. Když to bereš takhle, tak asi žádný problém není, né?

PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 11:42 
Návštěvník

Víte co bude výsledkem všeho tohoto? Že se nakonec zpřísní úplně všechno... Efekt? Vlastně OK. Konečně nebudou mít do salonků přístup všichni kdo dokáží spočítat 2+3, uvolní se kapacity, zvýší se standart - míň lidí může mít méně ale o to kvalitnější jídlo, atd, atd... takže prosím jen pokračujte... některým to pomůže :-)

PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 12:46 
VIP

misakr píše:
Víte co bude výsledkem všeho tohoto? Že se nakonec zpřísní úplně všechno... Efekt? Vlastně OK. Konečně nebudou mít do salonků přístup všichni kdo dokáží spočítat 2+3, uvolní se kapacity, zvýší se standart - míň lidí může mít méně ale o to kvalitnější jídlo, atd, atd... takže prosím jen pokračujte... některým to pomůže :-)

Tady si dovolím nesouhlasit - na naplnění salónku např. v Hong Kongu nemá žádný vliv, kolik tisíc Čechů točí peníze na účtu a má priority pass, který si de facto nezaslouží, protože jsme velmi malý trh.

PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 12:52 
VIP

mandrinka píše:
To se mi právě nelíbí, jakým směrem se ubírá tohle fórum od narozdíl třeba cestujlevne.com . Dost lidí tlačí hodně na pilu, a pak se ještě vztekají.

Nesouhlasím. Směr fóra je stále stejný. Pokud ti nevyhovuje, věnuj se více CL.com. Každý má svobodnou volbu.

mandrinka píše:
......Když to bereš takhle, tak asi žádný problém není, né?

U mě vůbec. Jak jsem již psal, bral jsem to jako koníček. Věděl jsem, že tato éra časem skončí. ;)

Naposledy upravil Padre dne 21 črc 2019 17:09, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 15:24 
VIP

To tady vzalo vobrat. Dokud to tu v cz bude fungovat tak, že nejlíp se má ten nejvychcanější, misto toho, kdo poskytuje nejlepší služby, budu s nima moc rád vychcávat taky a Páťovi to schvaluju. Naprosto nezávisle na tom, jestli mi nějaká samozvaná morální autorita (nebo dvě) budou tvrdit, že to neni hezký :-)
A k těm stránkám, samo, že u hajzlta se o tom nepíše, když z toho nemá provizi.

PříspěvekNapsal: 21 črc 2019 21:54 
VIP

Jako Patrikovi fandím a jeho postřehy si rád přečtu, ale souhlasím teď více s babičkou Lálou, byl to nějaký vztah na dobu neurčitou, můžou si jej vypovědět obě strany, na srovnání s touto skutečností jim slouží výpovědní lhůta...konec....o nic vlastně nejde.

Pokud by nerespektovali výpovědní lhůtu, případně by mu to ukončili okamžitě, přestože dodržoval podmínky, to by byla věc jiná.

PříspěvekNapsal: 23 črc 2019 08:31 
VIP

Padre píše:
Dlouho jsem váhal zda se zapojit do této diskuze, ale musím. Nechci nikoho soudit, jen pochopit.

Já osobně jsem díky Patrikovi získal několik desítek tisíc korun, které jsem pak použil k nákupu letenek nebo ubytování. Jsem mu za to vděčný. Kdo ho osobně zná, ví, že je to fajn kluk, který komukoliv rád poradí a pomůže. Banky a finanční služby jsou jeho „velký koníček“. Kdo ho nezná, nepochopí.

Přístup klienta a banky není vždy rovnocenné partnerství. Když banka klienta odírá, je to OK. Ale když nedejbože je to vyjímečně naopak, je to neetické? :)
Přiznám se, několik let jsem „ždímal“ bonusy z mnoha kreditek. Nemám to zapotřebí, můj životní standard se tím nezvýšil, ale bral jsem to jako koníček. Když to banky umožňují, proč toho nevyužít.

Díky tomuto fóru jsem poznal fajn lidi.

PS: pokud Patriku náhodou zjistíš, že je možnost „podojit“ nějakou banku, dej mi prosím vědět, JDU DO TOHO!!! ;)

V mnohém se s Padrem shodnu. Neznám většího odborníka na bankovní produkty, než je Patrik. Bonusem pro mnohé z nás pak je, že se nezištně a rád o získané znalosti podělí.
Také jsem několik tipů využila a výčitky svědomí z toho rozhodně nemám. Zároveň si uvědomuji, že mi banka může zítra kartu zablokovat a pozítří ji vypovědět. Nebo můžu přijít a jinou službu, když mě banka vyhodnotí, jako neperspektivního klienta. Stále jsem na straně, která tahá za kratší konec a bojovat s institucemi je pro mě mnohdy neefektivní. Jsem ale ráda, že např.Patrik to má jinak a všemi dostupnými prostředky svá práva hájí.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2019 07:51 
VIP

babička Lála píše:
A tvůj velkej vzor na hradě

Ty vole toto odvoláš nebo u ma skončils :!:

PříspěvekNapsal: 24 črc 2019 08:48 
VIP

Sau píše:
babička Lála píše:
A tvůj velkej vzor na hradě

Ty vole toto odvoláš nebo u ma skončils :!:

:lol: :lol: :lol:
Testík. Ale reakci máš v pořádku, prošel jsi.
Samozřejmě odvolávám, a omlouvám se. :P

PříspěvekNapsal: 24 črc 2019 08:51 
VIP

No dobra ;)

PříspěvekNapsal: 24 črc 2019 09:11 
Moderátor

Sau na HRAD!

PříspěvekNapsal: 24 črc 2019 09:34 
VIP

Sau na hrad NIKDY!

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 07:03 
Diskutér

tak už je to zde :)

Přílohy:
pokus3.jpg
pokus3.jpg [ 237.95 KiB | Zobrazeno 493 krát ]

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 07:17 
Moderátor

Patriku, nechceš zůstat u zveřejnění jen jedné soukromé korespondence, že ne... :) ?

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 08:09 
Diskutér

No, já doufám, že se kauza rozjede, hodlám to postupně eskalovat, třeba z toho bude zajímavý článek :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina