Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2019 12:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Erste Premier se zbavuje "neperspektivních" klientů
PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 09:24 
Moderátor

alexx píše:
... a zapít to Rémy Martin XO s colou je taky fajn ...
Vse popsane je fajn, ale to je tedy "uff" kombinace. Nepokazi to tu jiste dobre vychlazenou chutnou colu :D ?

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 09:28 
VIP

Za me rozhodne pokazi.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 09:29 
Diskutér

alexx píše:
Pro mě je mnohem větším benefitem než jídlo třeba sprcha. Po celém dni v práci, cestě na letiště v horku s dvacetikilovým báglem, je rozdíl sprcha/nesprcha před desetihodinovým letem k nezaplacení.

Ale co si budeme nalhávat, dát si gáblík před nějakým hladoletem a zapít to Rémy Martin XO s colou je taky fajn.

Další benefit je, že nerad čekám. Takhle čas příjemně ubíhá, hledáš salónek, moc se ti tam nelíbí nebo je tam moc kartičkářů ;-), najdeš jiný, usídlíš se, dáš si gáblík, dáš si sprchu, dáš si nějaký dezertík, Récolu, ... a je pomalu čas se odebrat k bráně - když máš štěstí, tak tě k ní odvedou prioritním vchodem.

Takhle jak to píšeš se mi to moc líbí. Teď poletím z Brna, tak jsem zvědav.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 11:17 
Moderátor

Jestli mají sprchu a Récolu i na vesnických odletových plochách fakt netuším, tak mě pak neber úplně za slovo.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 21:05 
Tazatel

maximus píše:
Takhle jak to píšeš se mi to moc líbí. Teď poletím z Brna, tak jsem zvědav.

Na brněnskej salonek jsem tuhle koukal v LK app, vypadalo to zajímavě :D Z Brna jsem letěl několikrát a ani jsem nevěděl, že tam něco takovýho je :)

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 21:28 
VIP

Je to místnost s pár křesly, to je vše. Není recepce, hlásíš se v bufáči vedle a dají ti tam snad nějakou bagetu a pití. Přesně nevím, na bmi pod kódem LH mě tam na *G nepustili, že tuhle kartičku tam na skle nalepenou nemá :D

PříspěvekNapsal: 07 srp 2019 21:52 
Tazatel

Díky za info :-)

Chci naplánovat během září ještě nějaký Řecko ideálně právě s odletem z Brna a ten salonek jsem chtěl prubnout :-D Snad je případně moc nenasere, že kvůli mně budou muset hledat klíče... :-)

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 05:48 
Diskutér

Neleťel jsem z Brna, ale půjčoval jsem kolegovi PP, protože po příjezdu, na letiště, to ukazovalo zpoždění letadla. Jak se tu píše, tak je to jen místnost s pár křesly. Objednat si chodíš na bar, kde dostaneš bagetu/rohlík, nealko a pivo. Tvrdý alkohol za poplatek. A samozřejmě si to hlídají, ať jim nepřekročíš limit. Kolegovi po jedné bagetě, jedné kole a dvou pivech řekli, že už stačilo. Pak prý nic nevydělají a ať jim dá kartu, že mu naúčtují druhý vstup. Po nějakých hádkách dostal ještě 2 piva myslím. Každopádně tam byl cca 3 hodiny. Za 350Kč, protože volné vstupy už byly vyčerpány nic moc poměr. :D

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 09:52 
Návštěvník

Vypadá to, že dalším kandidátem na PP kartu bude Moneta. Gold účet je zdarma při objemu prostředků u banky ve výši 1 milion, což přesně odpovídá spořáku s 2 % p.a., který tam stejně mám, je k tomu i nějaké cestovní pojištění, co dál jsem požádal ať mi zjistí.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 11:27 
Tazatel

s0ny:
To vypadá čím dál tím zajímavěji :-) Snad ten odlet z Brna klapne, volnejch vstupů na LK mám dost, takže proč ne...

patrikchrz:
Na účet v Monetě jsem si rovněž uklidil necelej milion po zvýšení úroku na 2%... Taky jsem koukal na tu jejich zlatou kartu, resp. Gold účet...

Limit pojištění nic moc, podle všeho 1.7 mil.:
https://www.moneta.cz/pojisteni/cestovn ... ni-komfort

Jejich PP program zahrnuje nějaký volný vstupy ?
V tomhle dokumentu jsem o tom nenašel žádnou zmínku...
https://www.moneta.cz/documents/cz/kart ... -letak.pdf

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 12:33 
Diskutér

prečítala som si celé vlákno ale stále mi nie je úplne zrejmé, akým smerom chceš "spor" s Erste viesť. Lebo zatiaľ mi to príde ako taká common law partizánčina.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 13:17 
Návštěvník

Bong: tvrdili mi to na pobočce, nechal jsem tam na sebe mail, ať mi to pošlou písemně, zatím 2 dny čekám. Uvidíme, jestli jo, určitě zřídím.

katkarika: chci to postupně eskalovat nejdříve v rámci ČS, následně na různé orgány, kterých se to může dotýkat. Dle mého názoru tam lze spatřovat prvek podvodu a vydírání.
S Unicredit jsem válčil půl roku kvůli tisícovce, tak přece tady "nesklapnu kufry" hned na začátku, ne? :D. V nejhorším případě budu mít zrušený účet, což je to, co se stane, když neudělám nic. Tak zkusím udělat něco. A jak se říká "do článku dobrý" :)

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 13:37 
Diskutér

patrikchrz píše:
katkarika: chci to postupně eskalovat nejdříve v rámci ČS, následně na různé orgány, kterých se to může dotýkat. Dle mého názoru tam lze spatřovat prvek podvodu a vydírání.
S Unicredit jsem válčil půl roku kvůli tisícovce, tak přece tady "nesklapnu kufry" hned na začátku, ne? :D. V nejhorším případě budu mít zrušený účet, což je to, co se stane, když neudělám nic. Tak zkusím udělat něco. A jak se říká "do článku dobrý" :)

no to ma zaujímalo, na čom to chceš postaviť, alebo len povedať že oni boli bakaní. teraz vidím, že podvod a vydieranie. tak veľa šťastia teda

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 14:27 
Návštěvník

uvidíme, mám jednu výhodu - já na to, na rozdíl od nich, mám čas. Kamarád mi dal kontakt i na jednoho redaktora z České televize, třeba z toho bude ještě "zajímavý příběh" :D

PříspěvekNapsal: 08 srp 2019 15:00 
VIP

patrikchrz píše:
uvidíme, mám jednu výhodu - já na to, na rozdíl od nich, mám čas. Kamarád mi dal kontakt i na jednoho redaktora z České televize, třeba z toho bude ještě "zajímavý příběh" :D

mám podobnej příběh z pracáku. Zfilmujem to dohromady?:D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina