Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 kvě 2019 17:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Twisto
PříspěvekNapsal: 09 lis 2018 22:57 
Diskutér

Tak nějak tu medituju o Twisto kartě, kterou jsem si pořídil v červnu, v rámci akce "bonus 250Kč+500Kč na Slevomat" a na půl roku zdarma. Snažím se najít odpověď, proč ji mít, proč tolik oslavných recenzí a stále nic:-)
Začnu - 750Kč na začátku je fajn. Dobrá. Cestovní pojištění na půl roku - fajn - zase nějaká desetikoruna k dobru. Pár nákupů za dobrý kurz - fajn.
A dál? - mám platit 99Kč měsíčně ? Za co?!... Úspora na kurzu - tolik neutratím. Cestovní pojištění ? - mám jiné a levněji a nejsem v zahraničí každý měsíc. Úvěrový rámec kreditky - to snad může mít každý - k čemu vlastně ?- nakupuj dnes, žij na dluh ? A jaký ? I kdyby 25000 - to jsme hnědočeši - peníze jsou a je oslava, když nejsou, tak se žebrá ? A že je to balík :D Nebo snad luxus, že máte náramek a nemusíte tahat tu obrovskou a těžkou kartu? :D Nebo že vyfotíte fakturu a oni ji proplatí, protože jsme opice, který sice umí ofotit fakturu, přeposlat a zkontrolovat ? Já to rychleji osobně přepíšu do bankovnictví.Nebo snad ty "partnerské weby"? Tak to už snad ani nemůžou myslet vážně.
Jsem snad starej ? Blbej ? Nebo mi něco uniká ? Nebo jsou všechny články nátlak uživatelských referalů ? Holt ji zruším, zůstanu u kreditky a debetky od banky, Diners zdarma (ze setrvačnosti) a Revolut.

Předmět příspěvku: Re: Twisto
PříspěvekNapsal: 10 lis 2018 09:34 
Diskutér

https://www.twisto.cz/registrace/?promo=TOMASV52

Při registraci přes tento odkaz po schválení oba obdržíme 300 Kč a zároveň 3 měsíce tarifu prémium zdarma.

Plně s tebou souhlasím, twisto mám také díky slevomat akci a jako doplňková karta fajn,
* má nejlepší kurzy co znám, díky jejich trochu nepřesné terminologii by měl být kurz těsně lepší než MC = 0,9991 z MC kurzu
* Další výhoda je Snap - zaslání faktur k proplacení (může se hodit, tam kde nelze platit kartou).
* Pak mi taky vyhovuje, že karta nevyžaduje při placení na internetu 3D secure, takže třeba jízdenky na vlak (kolem 15 kč) platím právě twistem, protože to většinou kupuju v mobilu cestou na nádraží a 3D secure mě v tomto případě spíš otravovalo. (samozřejmě při větších platbách je to zas na škodu).
* Optimalizace cash flow - díky tomu, že twisto má vlastní bezúročné období + poté je to možné splatit kreditnou kartou - kde opět běží bezúročné období, tak můžete mít na 1 platbu bezúročné období třeba i přes 3 měsíce, ale toto samozřejmě může v konečném výsledku spíš způsobit komplikace a přínos je v řádu pár korun i pokud se vše povede.
* ochotná a rychlá podpora

Bonusový program nestojí za řeč, to je jen osekaná PlnáPeněženka.

Takže kartu si hodlám nechat na celé období zdarma, ale platit za ní 99 Kč měsíčně nevidím jako výhodné

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina