Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 bře 2019 21:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cestovani s detmi 0+
PříspěvekNapsal: 20 led 2019 18:53 
VIP

adam píše:
Snažím se svým potomkům předávat to co si myslím, že je dobré a co mne zajímá a baví, podobně jako to dělal můj otec a generace před ním. U mě je jedna z věcí cestování. Čekat na první cestu letadlem do 12ti let, abych mohl do nokids zony, ale nebudu. Nicméně se snažím, abychom nijak přes míru nikoho neobtěžovali a nemusel jsem se za nás stydět (subjektivně si myslím, že se to daří).

Nelze než podepsat.

PříspěvekNapsal: 20 led 2019 18:56 
VIP

Baruska007 píše:
pani, kdybych vedela, co jeden dotaz zpusobi... tak si zavolam primo na Singapore Airlines, za kolik jsou rady u detskych lehatek.

Baruško, buď v klídku. Tohle je tradiční konfliktní téma, vracející se jako bumerang, už se nejméně jednou válčilo i tady na AL.

Největší kreatury nejsou impotenti nebo bezdětní, ale ti, co vlastní dítě mají, létali s ním od nejmenšího věku, teď je mají odrostlé, a drze cestování ostatních s dětmi kritizují. Otevřeně se mezi ně hlásím.

Nicméně to dítě do cca 3 let vlastně pořádně neví kde je, a dítě do cca 6 let nemá moc zodpovědnost za vlastní jednání. Za utišení jsou zodpovědní rodiče. A pokud harant v řadě přede mnou skáče po sedačce nebo mi hyperaktivní jedinec kope ze řady za mnou, naštvenej jsem na ty neempatický rodiče, který nenapadne říct tomu svýmu zlatíčku "nekopej". Profackoval bych rodiče, ne to dítě.

S naším dítětem 0+ jsme letěli a v našem případě to bylo opravdu peklo pro fšechny: dítě, nás i zbytek letadla. Ale lítali jsme jen jednou ročně max dvouhodinový let, a problém s vyrovnáním tlaku při startu nebo přistání se vytratil někde okolo - už nevim - čtvrtého roku vysvětlením principu žvýkání a vymluvením podvědomého strachu dítěti.

PříspěvekNapsal: 20 led 2019 20:04 
VIP

Babčo letí s námi nějaký tvý vnouče na SQ22? :shock: 8-)

Btw...mám předehru na Indii...za dvě a půl hodiny letím do DEL.... ;)

PříspěvekNapsal: 20 led 2019 21:45 
VIP

marecek97 píše:
Babčo letí s námi nějaký tvý vnouče na SQ22? :shock: 8-)

Btw...mám předehru na Indii...za dvě a půl hodiny letím do DEL.... ;)

To je hodně dobrá otázka :!:

Jestli bych teda já, po fšech těch řečech, letěl za pár let na dovolenou s vlastním vnoučetem 0+ :?:
Ošemetná otázka ...

Btw...Inspekce salónků? V pořádku!

PříspěvekNapsal: 21 led 2019 17:45 
VIP

marecek97 píše:
Nemam nic proti detem, jen proti rodicum, ktere ty fagany nedokazi v letadle ukocirovat, ...
babička Lála píše:
A pokud harant v řadě přede mnou skáče po sedačce nebo mi hyperaktivní jedinec kope ze řady za mnou, naštvenej jsem na ty neempatický rodiče, který nenapadne říct tomu svýmu zlatíčku "nekopej". Profackoval bych rodiče, ne to dítě.

A tohle je přesně ten případ malýho smrada a jeho debilních rodičů, proč je téma cestování s dětmi neustále výbušné téma. ;)
Doporučuju i tu část od 3:52...

PříspěvekNapsal: 21 led 2019 19:23 
VIP

Babičko Lálo, to je děsné video. Ten malý parchant by zasloužil. Je typické, že se neozve žádný dospělý, jen všichni koulejí očima. Neuznávám teorii absolutní volnosti ve výchově, z děcka bez mantinelů vyroste akorát gauner. Blbý je, že se dospělí bojí ozvat, aby nedostali kouř od rodičů, kteří toho svého hajzlíka považují za totálně roztomilého andílka. Stalo se mi, že jsem naše malé kluky nechal chviličku bez dozoru v salonku v TLV, skočil jsem jim totiž nabrat jídlo, čehož využili a začali povykovat. Když jsem se vrátil, tak jsem je ihned ztišil, za což mi paní odvedle významně poděkovala a věnovala milý úsměv. Nikdo si nedovolil jim třeba mile naznačit prstem před ústy pssst, prostě ty dvě tři minuty to všichni trpěli.

PříspěvekNapsal: 21 led 2019 22:52 
Diskutér

Joshuaboy píše:
Blbý je, že se dospělí bojí ozvat, aby nedostali kouř od rodičů, kteří toho svého hajzlíka považují za totálně roztomilého andílka.

no ja som uz nieco podobne skusila a hadajte kto z toho vysiel ako pi.a. :lol:

PříspěvekNapsal: 22 led 2019 09:06 
VIP

Ono je fakt problem v chovani dospelych jedincu, ty deti delaji co je jim dovoleno, viz pristani v Delhi, kdy cesi vedle me prohlasili "Vstavej ty buzerante s maskou, pristavame"....moje odpoved ho ponekud zaskocila :D

PříspěvekNapsal: 22 led 2019 15:00 
VIP

Chápu správně, že příští nebo spíše řekněme letní sraz AL je za účasti našich ratolestí?

PříspěvekNapsal: 22 led 2019 18:51 
VIP

Na srazu už jsem nějakou dobu nebyl, ale to bych možná i zvážil :) Akorát, to by asi musel být začátek dřív :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina