Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 kvě 2020 05:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podoba diskuzního fóra
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 15:12 
VIP

Posheidon píše:
babička Lála píše:
brumbrum moderátorem!
A Tomio premiérem!
I prestoze uz te trosku "znam", tak musim priznat, ze mi chvilku trvalo, nez jsem pochopil, ze se jedna o tvuj klasicky Ftip a ne o provokaci ;) ...mozna kdyby mezi tema dvema vyrokama bylo dano hned na zacatku rovnitko, tak by mi to docvaklo okamzite. Nicmene ted po tom editu, uz opravovat netreba, neb ted uz to musi byt zcela zrejme kazdemu.
Můj soukromý dialog s Posheidonem:
Sůl nad zlato...

Hele já jsem taky kurwa hodně politicky nekorektní. A uznávám, že ten brumbrum je evidentně chytrej chlap, žádnej debil. Jenom nezná míru. A to nejenom míru vychlastávání si svojí hlavy, ale taky produkce těch svejch ftipů.
Jasněže jsem si z mého přítele ze Slovenska udělal rejpavou srandu, že je latentní Maďar. A von se rozčiloval. Ale za 15 let jsem mu to řek´ 2x, páč vyčpělej ftip už není ftipem.
Chci jet do země X, otevřu si vlákno, a musim se prokousávat příspěfkama že Slováci prcaj barany. Chci jet do země Y a na co nenarazím: Slováci jsou součástí Balkánu a prcaj barany. Hahaha. Hledám informace o zemi Z a co tam nenajdu? Barany, předkožky, prdění, zvracení...
Ach jo.

Předmět příspěvku: Re: Konverzační cvičení
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 15:17 
VIP

neviem ako v CR ale pracak v SR vyplaca iba prvych 6 mesiacov, potom uz len zivotne minimum pokial sa nemylim. a navyse to nie je ziadne terno. je ale pravda, ze cesta do lacnych krajin a pobyvanie v nich, vychadza narovnako ako zivot doma a najom

PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 15:18 
Diskutér

BL: +1

Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 16:47 
VIP

beardie píše:
Ešte by si nam mohol povedať, kde berieš financie na cesty, keďže nikde nepracujes, to by ma celkom zaujimalo

Úplně jednoduše jsem si nasyslil, když jsem pracoval.

Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 16:49 
VIP

floodland píše:
beardie píše:
Ešte by si nam mohol povedať, kde berieš financie na cesty, keďže nikde nepracujes, to by ma celkom zaujimalo

na pracaku, kde jinde....

Jasný, už jste dva. Těsně vedle, pozitivně laděná hlavičko.

PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 17:02 
VIP

babička Lála píše:
Posheidon píše:
babička Lála píše:
brumbrum moderátorem!
A Tomio premiérem!
I prestoze uz te trosku "znam", tak musim priznat, ze mi chvilku trvalo, nez jsem pochopil, ze se jedna o tvuj klasicky Ftip a ne o provokaci ;) ...mozna kdyby mezi tema dvema vyrokama bylo dano hned na zacatku rovnitko, tak by mi to docvaklo okamzite. Nicmene ted po tom editu, uz opravovat netreba, neb ted uz to musi byt zcela zrejme kazdemu.
Můj soukromý dialog s Posheidonem:
Sůl nad zlato...

Hele já jsem taky kurwa hodně politicky nekorektní. A uznávám, že ten brumbrum je evidentně chytrej chlap, žádnej debil. Jenom nezná míru. A to nejenom míru vychlastávání si svojí hlavy, ale taky produkce těch svejch ftipů.
Jasněže jsem si z mého přítele ze Slovenska udělal rejpavou srandu, že je latentní Maďar. A von se rozčiloval. Ale za 15 let jsem mu to řek´ 2x, páč vyčpělej ftip už není ftipem.
Chci jet do země X, otevřu si vlákno, a musim se prokousávat příspěfkama že Slováci prcaj barany. Chci jet do země Y a na co nenarazím: Slováci jsou součástí Balkánu a prcaj barany. Hahaha. Hledám informace o zemi Z a co tam nenajdu? Barany, předkožky, prdění, zvracení...
Ach jo.

1. Jseš vulgární, už tě někdo nahlásil? :-D
2. Takže to je pravda, že Slováci prcaj barany? :-)
3. Barany, předkožky, prdění, zvracení...skutečně najdeš v podstatě v každé zemi, v tomto ohledu to zní jako pravdivá informace ;-)
4. Dobře, zkusím psát méně informací o našich východních sousedech. Problém je, že se stoupající hladinkou mě to většinou baví (až se občas ráno, když to čtu, divím, jak moc).

PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 17:29 
Diskutér

3. Barany, předkožky, prdění, zvracení...skutečně najdeš v podstatě v každé zemi, v tomto ohledu to zní jako pravdivá informace ;-)
4. Dobře, zkusím psát méně informací o našich východních sousedech. Problém je, že se stoupající hladinkou mě to většinou baví (až se občas ráno, když to čtu, divím, jak moc).[/quote]

bod 2. me rozsekal :lol: :lol: :lol: :lol:

ale konkretne, cenzura zabiji vse, sorry..
ze je Brum a nejen on obcas vtipnej, obcas na palici nebo za carou.. kdo neni..
jednou se zasmeju - jako ted, podruhe si reknu, ze je debil, ale tak jsme soudny lidi..
a kdyz se me to nelibi, tak se bud vyjadrim nebo ho/priuspevek nectu

chtel jsem rici, ze soucasna podoba fora me vyhovuje :D
pro korektnost dodavam, ze bruma neznam xDD

Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 18:04 
VIP

brumbrum píše:
Úplně jednoduše jsem si nasyslil, když jsem pracoval.
to dava zmysel

kolko mesiacov az rokov este planujes cestovat?

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 00:25 
VIP

m1p2c3 píše:
brumbrum píše:
4. Dobře, zkusím psát méně informací o našich východních sousedech. Problém je, že se stoupající hladinkou mě to většinou baví (až se občas ráno, když to čtu, divím, jak moc).

bod 2. me rozsekal :lol: :lol: :lol: :lol:
... je takové rčení: 100x opakovaná lež se stává pravdou.
Nezaujatý nebo náhodný čtenář by tady na fóru mohl nabýt dojmu, že ano, protože tohle (legrační, jezuskote to je taková psina...) tvrzení na něj vyskočí z každého druhého vlákna.

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 07:00 
VIP

Aspoň rok to ještě dá, než si procestuju všechno, co chci vidět. Třeba v tý Asii je pořád co objevovat...

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 08:39 
Moderátor

IMHO brum pak vydá knihu "1000 dní s flaškou rumu 10x kolem světa" a má výdaje za pár dní prodeje zpět. ;-)

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 09:45 
Diskutér

brumbrum píše:
Aspoň rok to ještě dá, než si procestuju všechno, co chci vidět. Třeba v tý Asii je pořád co objevovat...

Vsechno co chci ochutnat by pasovalo vacej :lol:

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 17:14 
Diskutér

Citace:
...

Asi takto?
https://www.dailymale.sk/articles/vrcho ... umoru_4773

PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 21:35 
VIP

Občas až takto:
http://www.foxnews.com/travel/2018/05/2 ... light.html

PříspěvekNapsal: 07 čer 2018 04:56 
Diskutér

Len tak z rozmaru, mam trochu casu v Dohe, tak napisem par viet, prave finishujem svoj prvy RTW, sice to je nalietane na kilometre cca 116000km,co je 2.9 RTW, no trocha som to pretocil... Prave sa vraciam z predlzeneho vikendu v Lime, vraciam sa po trase LIM-JFK-HND, a ako sprosty podezrely (Slovak) mam na BP nejake pismenka SSSS, asi bude v NYC sranda, moc nebola, teda som sa o to pokusil ale oni to nepochopily... No inokedy o tom,

neviem preco JAL lieta z JFK T1, ale nema tam lounge, tak ma poslali do Lufthansa First class lounge,tak som sa po vysluchu osprchoval u Luftwafe.
To je este asi nejaka dohoda z WW2, osa Berlin - Rim - Tokyo na vyuzivanie lounge Luftwafe pre cestujucich s JAL.

Dnesny nocny let HND-DOH bol taky nejaky mimo standart QR, prve jedlo az po 3hodinach, hazalo to s nami z Tokya az nekde do strednej ciny, potom sa snazim zaspat a silena bolest do kolena, jeb, pozeram a nejaka zelena lahev Oxygen sa mi mihla pred xichtom. japonsky dedo, cca 75rokov minimalne, o radu predo mnou skolaboval, nevedeli asi co s nim, tak do neho pumpovali kyslik.

nie som doktor, tak tazko povedat či dostal infarkt alebo mrtvicu, ale mal som obavy, ze urobime divert do Dili a tam ho vylozime.

Nastastie posadka deda nechala tak, tj v kome az do Dohy ostatnych 5hod, hlavne ze sa mi kazdy z posadky chodil kazdych 30Min ospravedlnovat za nerijemnosti, asi ze sa na to musim divat. No mne to je jedno, ale ten dedo si asi moc ten skupinovy zajazd po barcelone asi moc neuzije...

Uz to ukoncim.,za chvilu mi zacina boarding do PRG, a proti ich pravidlam sedim v Al Mourjan lounge na award economy letenku, pricom od februara sem nepustaju ludi, co maju business award letenky..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina