Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 08 dub 2020 06:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: POMOC visa do australie
PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 20:25 
Tazatel

zdravim vedel by mi niekto pomoct mam taky problem 6.2 sme zaziadali o e viza do australie cez stranku http://www.australia.gov.au/ poslali nam mail ze mame dokladovat urcite veci ako vypis z uctu adresu detaily spolucestujucich a dovod preco chceme ist do australie nevedel som som ako to tam dokladovat nakoniec som to tam nasiel nieco sme tam vlozili ale nevieme ako mame vlozit Details of your reason for visiting Australia lebo tam ziadaju nejake oficialne papiere cakame uz vyse tyzdna a stale je nas status in proces neviete ako dlho to trva kym to vsetko preveria o dva tyzdne by sme mali letiet a uz stracam nadej dakujem za kazdu pomoc a odpoved

Předmět příspěvku: Re: POMOC visa do australie
PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 20:35 
Návštěvník

Poprve to trvalo 2 a podruhe 4 dny. Nic jsem nedokladal. To tam jedes makat?

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 21:14 
VIP

A to o aké vízia žiadaš?
Tie bežné turistické? To som robil pred pár dňami a dokonca to nechcelo ani peniaze. Potvrdenie o udelení povolenia k vstupu prišlo obratom na mail.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 21:20 
Tazatel

prave ze klasicke turisticke evisa 651ci co tam pise chceme tam ist s priatelkou na dva tyzdne ziadne makanie nechapem mozno sme my urobili niekde chybu nechapem

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 13:29 
Diskutér

Bohuzial, neviem ti poradit, ale pred tyzdnom som robil viza do australie pre braska a jeho rodinu - eVisitor (subclass 651) a viza pre kazdeho jednotlivo prisli obratom ( Len jeho manzelke to trvalo asi 2 minuty). Nic navyse sa nedokladovalo, len sa vyplnil dotaznik a bolo.

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 16:59 
Tazatel

a cez ktoru stranku ste to vypisovali ja uz neviem co sa tam deje stale mi to tam pise Assessment in progress

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 17:28 
VIP

domino píše:
a cez ktoru stranku ste to vypisovali ja uz neviem co sa tam deje stale mi to tam pise Assessment in progress

https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/651-#

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 19:03 
Diskutér

Když jsem kdysi žádal o první víza, tak se mi to taky nějak zaseklo a nic se nedělo. Jeden mail úředníkovi, který to měl na starosti (byl tam na něj kontakt), odseknul to a bylo vyřešeno.
Když jsem žádal o další (aktuální systém), tak mi to pouze vypsalo, že mám ještě platná stará víza, to jsem potvrdil a během chvíle hotovo.
Asi vás systém vyhodnotil jako podezřelé a proto chce víc podkladů, které někdo hodnotí. Není tam kontakt?

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 19:07 
Moderátor

domino píše:
prave ze klasicke turisticke evisa 651ci co tam pise chceme tam ist s priatelkou na dva tyzdne ziadne makanie nechapem mozno sme my urobili niekde chybu nechapem

pokud chces klasicke turisticke na 3mes. tak podle me jsi zazadal ve spatne kolonce,ja se prvne taky seknul...jinak viza prisly hned do par minut.Jinak by nechteli nic dokladat.

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 20:10 
Tazatel

co myslite ze mam zaziadat este raz vobec tomu nechapem a prave ze neviem najst ani ziaden kontakt na koho sa obratit ze kde je problem a den odletu sa uz pomaly blizi :cry: :cry: :cry:

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 20:10 
VIP

Možná bys dostal lepší odpovědi, kdybys sis dal trochu práce a ten příspěvek napsal tak, aby byl alespoň trochu čitelný a nebyla to jedna dlouhá "věta", co nemá hlavu ani patu...

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 20:33 
Tazatel

zennie píše:
Možná bys dostal lepší odpovědi, kdybys sis dal trochu práce a ten příspěvek napsal tak, aby byl alespoň trochu čitelný a nebyla to jedna dlouhá "věta", co nemá hlavu ani patu...

nechapem co riesis ako som to napisal slusne som sa snazil opisat moj problem. mozno mas ty problem citat po slovensky ostatny to asi pochopili ked nie tak sa ospravedlnujem ze som obtazoval

PříspěvekNapsal: 23 úno 2017 01:29 
VIP

Myslím tím přesně to, co jsem napsal. Se slovenštinou nemám nejmenší problém, problém mám s tím, když někdo neumí používat interpunkci a neumí napsat větu, která dává smysl. Nemyslím to jako žádné rýpaní, prostě jsem přesvědčen o tom, že pokud by se to dalo číst, dostal bys více relevantních odpovědí, protože s takovýmto písemným projevem to většina lidí vzdá dřív, než v té šestiřádkové "větě" dočte do konce, co se snažíš říct. Ber to jako dobře míněnou radu. To je vše, co zde chci říct.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2017 08:39 
Moderátor

zennie +1

PříspěvekNapsal: 23 úno 2017 08:54 
Moderátor

Schválně si to srovnej:

Hotentotsky se píše:
zdravim vedel by mi niekto pomoct mam taky problem 6.2 sme zaziadali o e viza do australie cez stranku http://www.australia.gov.au/ poslali nam mail ze mame dokladovat urcite veci ako vypis z uctu adresu detaily spolucestujucich a dovod preco chceme ist do australie nevedel som som ako to tam dokladovat nakoniec som to tam nasiel nieco sme tam vlozili ale nevieme ako mame vlozit Details of your reason for visiting Australia lebo tam ziadaju nejake oficialne papiere cakame uz vyse tyzdna a stale je nas status in proces neviete ako dlho to trva kym to vsetko preveria o dva tyzdne by sme mali letiet a uz stracam nadej dakujem za kazdu pomoc a odpoved

Slovensky se píše:
Zdravím,

vedel by mi niekto pomôcť? Mám taký problém: 6.2. sme zažiadali o e-viza do Austrálie cez stránku http://www.australia.gov.au/. Poslali nám mail, že máme dokladovať určité veci ako výpis z účtu, adresu, detaily spolucestujúcich a dôvod, prečo chceme ísť do Austrálie. Nevedel som, ako to tam dokladovať.

Nakoniec som to tam našiel, niečo sme tam vložili, ale nevieme, ako máme vložiť "Details of your reason for visiting Australia", lebo tam žiadajú nejaké oficiálne papiere. Čakáme už vyše týždňa a stále je náš status "in proces". Neviete, ako dlho to trvá, kým to všetko preveria? O dva týždne by sme mali letieť a už strácam nádej.

Ďakujem za každú pomoc a odpoveď.

Osočuješ tady jiné, že mají problém se slovenštinou, ale to, co jsi sám napsal, není slovensky ani podle Wordu :-)

Příloha:
notslovak.png
notslovak.png [ 22.73 KiB | Zobrazeno 2540 krát ]

Přesně jak píše zennie - většina lidí (a je jedno, jestli je to Čech, Slovák nebo Hotentot) to nedočte do konce - já to taky napoprvé nedočetl do konce. Není to o jazyce, kdyby sem někdo napsal slušný dotaz spisovně anglicky, tak ho do patřičných mezí nikdo nepošle.

IMHO jestli takhle komunikuješ i s těma imigračníma úředníkama v Austrálii, tak se jim ani nedivím.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina