Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 říj 2021 09:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Megabus
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 16:19 
Diskutér

Tak megabus, dneska otevrel dalsi terminy. Az do 13/12/2011. Takze pokud nekdo budete v USA od listopadu do prosince. Muzete "vyzirat" dolarovky.. :)

Předmět příspěvku: Re: Megabus
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 17:41 
Návštěvník

Dik, za info. Uz jsem koupil NY- DC a zpet za 2,5 USD a NY- Philadelphia a zpet take za celkem 2,5 USD. :D :D :D Prepravni podminky jsem necetl, tak doufam ze tam nejsou skryte poplatky.

PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 20:40 
Diskutér

Megabus v pohodě, NYC-DC za 10,-. Mávneš černochovi voucherem před čumákem, ten si tě odškrtne (někdy ani to ne). Naloží bágly, obejde všechny, zeptá se jestli jste všichni OK a frčí.
Jen za jiný čas odjezdu, než na rezervaci, mě zkásli o 10,- babek navíc :evil:

PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 21:05 
Návštěvník

To co jsem koupil ted NY-DC za 1 dolar, DC- NY take za jeden a půl dolaru za rezervaci. To same u Philadelphie.
Za 10 USD to uz by bylo moc! :cry: Protoze ze 20 jezdi bezne Cinani z Chinatownu, jel jsem s nima v kvetnu.

PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 21:27 
Diskutér

Jinak - samozřejmě je to banalita - lze ušetřit při bookování více jízdenek to 50 centoý fíčko, tím, že si to nejdřív všechno naházíš do košíku a pak to zapaltíš komplet.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 13:38 
Diskutér

má někdo vyzkoušeno jak přesně to funguje..vykoupil jsem 5času u sebe na trase NYC-DC ale jestli můžem pak jet ve stejný čas.že by to třeba nekontrolovali a bylo tma dost místa nebo by se to dalo nějak přehodit když napíšu nějakou blbou vymluvu..dík

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 13:48 
Diskutér

tomasnytra píše:
má někdo vyzkoušeno jak přesně to funguje..vykoupil jsem 5času u sebe na trase NYC-DC ale jestli můžem pak jet ve stejný čas.že by to třeba nekontrolovali a bylo tma dost místa nebo by se to dalo nějak přehodit když napíšu nějakou blbou vymluvu..dík

Tento rok v březnu jsem jel NYC-DC v jednom ranním spoji a autobus byl prakticky plný ...

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 15:31 
Návštěvník

Terms, Conditions and Contact Info

1. Please bring a valid ID and this e-ticket with your signature to board this bus.
2. Please arrive 15 minutes before departure, or you lose reservation priority.
3. Tickets are not refundable or exchangeable, cancellation incurs 100% penalty. :D :D :D :D :D :D :o :D :D :P :D :) :lol: :lol: :D

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 15:56 
Diskutér

Narayen píše:
Děkuji všem co si nakoupí deset časů.... Potom nezbydou tarify pro normální lidi, co potřebují lístek na konkrétní čas.

Koupil jsem si 13 prosince tak nevim jestli to datum zerovna potrebujes ale my ty jizdenky vyuzijem bud se natlacime do jineho casu nebo pojedem v ty koupene..a kazdy ma stejnou sanci si to koupit.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 17:06 
Diskutér

danr píše:
Terms, Conditions and Contact Info

1. Please bring a valid ID and this e-ticket with your signature to board this bus.
2. Please arrive 15 minutes before departure, or you lose reservation priority.
3. Tickets are not refundable or exchangeable, cancellation incurs 100% penalty. :D :D :D :D :D :D :o :D :D :P :D :) :lol: :lol: :D

Nevim, co je na tom tak pozoruhodneho ?

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 17:28 
Návštěvník

Mas pravdu, v tomto pripade - nic !
Ale u gotobus.com jsou rezervace na jmeno (i kdyz to nikdo nekontroluje). Ted jsem se dival na listek megabus a ty jsou beze jmena ( jmeno jsem zadal pouze pro platbu kartou). Takze muzete jet cela parta na "jedno jmeno"... 8-) ( samozrejme nikoliv na jeden listek)

PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 21:49 
Návštěvník

Když na to podivame jinak, tak se nemoralne chová predevsím provozovatel autobusu, protoze dumpingem ( coz je svinárna) se snazi skodit slabsi konkurenci. Skupovanim akcnich listku vlastne
nahrazujes US Urad na ochranu hospodárske souteze. JSI PROSTE FRAJER 8-)

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 09:10 
Diskutér

yellow píše:
Narayen píše:
Děkuji všem co si nakoupí deset časů.... Potom nezbydou tarify pro normální lidi, co potřebují lístek na konkrétní čas.

Další nekonečná pohádka o morálce,chjo... Lístků si každý může koupit kolik chce. Já si jednu dobu centovky Ryanu kupoval po desítkách. U akce Sky za 1 EUR jsem koupil voucher 100 EUR a na to 100 letenek a taky si nepřipadám, že by se kvůli mě někdo nedostal do letadla :lol:

Tady přece vůbec nejde o to, že si to může koupit každý. Tady jste o to, že jste bezohledný k ostatním. Promo akce se dělají pro nalákání zákazníka. Když se bude každý chovat jako vy, firma zjistí že s takovým přístupem lidí se jí to nevyplatí a vykašle se na to. Vůbec bych se nedivil, kdyby ultralevné letenky od FR skončily právě kvůli tomuhle.

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 09:12 
Diskutér

Narayen píše:

když je všechny projede, proč ne? Nepíše, že je má pro sebe a ostatní vyhodí

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 09:14 
Diskutér

danr píše:
Když na to podivame jinak, tak se nemoralne chová predevsím provozovatel autobusu, protoze dumpingem ( coz je svinárna) se snazi skodit slabsi konkurenci. Skupovanim akcnich listku vlastne
nahrazujes US Urad na ochranu hospodárske souteze. JSI PROSTE FRAJER 8-)

Co je na tom nemorálního? Jsou to jeho peníze, kolik si službu účtuje, nebo ne?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina