Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 04 pro 2020 13:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Double booking
PříspěvekNapsal: 26 bře 2016 16:08 
VIP

Ahoj, prosím o radu, stala se mi nepříjemná věc. Předevčírem jsem v jižní americe kupoval letenky IST-MUC. Nejlepší cena byla na tripstě, ale během rezervace prohlížeč spadnul, nepříšel ani sms kód (3d secure, karta od citi) pro potvrzení - rezervaci jsem považoval za nedokončenou. O cca 12 hodin později jsem pro jistotu zkontroloval email, jestli náhodou letenky nedorazily, letenky stále v nedohlednu. Zkoušel jsem zkontaktovat jak tripstu (ve svátek na lince nikdo není), tak i citibank jestli nedošlo k pohybu na kartě, ale bohužel ve svátcích nemají na lince ani živáčka!!! což považuju za skandální, ale hlasový automat žádnou novou platbu neevidoval. Rozhodl jsem se tedy letenky koupit u pelikána, kde se to bez problému provedlo. Jaké ale bylo nemilé překvapení, když po letenkách od pelikána dorazily i letenky od tripsty. Let už proběhl a použil jsem letenky od pelikána a letenky druhé zkusím reklamovat u banky, jelikož se dle mého jedná o neoprávněnou platbu (neproběhlo potvrzení). Případně bych zkusil zavolat TK, jestli by mi v tomto případě jedny letenky nerefundovali. Povedlo se někomu něco podobného a poradil by? Tuším, že o něčem podobném psal burito, ale jednalo se o řešení, kdy se vše vyřešilo před tím konkrétním letem, ale na to už je u mě pozdě, i když jsem zkoušel kontaktovat jak tripstu, citi i zastoupení TK. Díky

Předmět příspěvku: Re: Double booking
PříspěvekNapsal: 26 bře 2016 18:20 
VIP

Mno, urcite se obrat na banku... Treba ti pomuze podobny muj pripad (Unicredit) - zafungovalo zrejme to, ze nedoslo k autorizaci. A mozna i hrozba arbitrem. Nebo maji trochu privetivy pristup. Kdo vi.

viewtopic.php?f=36&t=5274

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina