Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 07 říj 2022 10:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 848 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídky neletecké dopravy
PříspěvekNapsal: 03 srp 2022 21:00 
VIP

ešte k 9€ lístku: Dnes som náhodne zistil, že 9€ lístok platí v úseku Furth im Wald - Mníchov aj v priamych vlakoch Praha - Mníchov. Škoda, že som na to neprišiel skôr. Pre istotu si cenu skontrolujte na www.bahn.de

Z Mníchova sa dá spraviť výlet do rakúskej spolkovej krajiny Salzburg, v ktorej každý piatok až do 9.9.2022 je všetka doprava (MHD, vlaky, autobusy), regionálna aj diaľková v rámci spolkovej krajiny Salzburg zadarmo: https://salzburg-verkehr.at/benzinfreitage/

V Rakúsku je zadarmo doprava len po poslednú zastávku pred hranicou.

Či v Nemecku platí 9€ lístok až po hranicu, sa mi nepodarilo získať oficiálnu informáciu.

PříspěvekNapsal: 03 srp 2022 22:21 
VIP

Pozor, ten Salzburg plati len v piatky. V Nemecku rovnako plati 9e listok len po poslednu stanicu. Vynimkou je prave spominany Salzburg.

PříspěvekNapsal: 12 srp 2022 09:18 
VIP

Kod na db, jazdy do 16.9.22, min. Cena listka 29,9€ bez miestenky
Viac info na haribo.com

SVRP8PG7

PříspěvekNapsal: 17 srp 2022 15:40 
VIP

Nechcem zakladať nové vlákno, tak príspevok dám sem.
Dnes som chcel v pokladni vrátiť lehátkový lístok na vlak z Prahy do Bratislavy zakúpený v pokladni Železničnej spoločnosti Slovensko, a neišlo to, lebo som nemal potvrdenie o platení kartou. Naproti tomu miestenky kúpené cez net ČD na vlaky Praha - Mníchov - Praha išli vrátiť cez net bez problémov. Z toho plynie poučenie: vykašlať sa na Žel. spoločnosť a lístky kupovať prostredníctvom netu ČD.

PříspěvekNapsal: 17 srp 2022 20:36 
VIP

Rezervacie vies kupit aj na webe slovakrail, kedze maju kontigent podeleny pol na pol, tak nie vzdy je moznost kupit u CD. Inak to myslim ide aj cez internet a urcite by som reklamoval, urcite k tomu nepotrebujes uctenku.

PříspěvekNapsal: 17 srp 2022 21:05 
VIP

Nechce sa mi baviť s bandou retardov a podrobne študovať ich imbecilný prepravný poriadok, v ktorom majú veľa chýb (napr. od 1.7.2022 zmenili výšku niektorých poplatkov, ale v prepravnom poriadku majú ešte staré ceny). Vyšší a strední manažéri ZSSK majú všetci do jedného v hlave nasraté, medzi nižším manažmentom sa občas nájde niekto, komu to ako tak myslí, a radoví zamestnanci pracujúci za mizerný plat sú takí akí sú. Niektorí rozumní iní retardovaní. Pokladník, u ktorého som vracal lístok je známy, dohodli sme sa, že ak bude mať problémy, spravím "cirkus" na ZSSK.
U ZSSK som lístok kupoval po niekoľkých rokoch a aj to len preto, že som ho kupoval pre známeho. Cez internet kupujem lístky u českých, nemeckých a rakúskych železníc.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2022 19:04 
Diskutér

Ve Španělsku budou do konce roku cesty vlakem na kratší vzdálenosti zdarma
https://www.novinky.cz/clanek/cestovani ... a-40407576

PříspěvekNapsal: 13 zář 2022 18:08 
VIP

Nevim, jak to funguje, ale třeba nějakej úchyl do mašimek využije:-)
TIP: Vlakem na Den železnice se slevou 33 %
zadejte kód G4WI-N3PW-AJXQ na našem e-shopu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 848 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina