Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 kvě 2020 04:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fireflies
PříspěvekNapsal: 08 dub 2017 21:34 
VIP

Třeba nás jen míjí ty její zlomkové ceny, jitrnice jakou svět neviděl :)

PříspěvekNapsal: 08 dub 2017 22:37 
Diskutér

Marika1 píše:
...tak jak mi vyhovuje a za zlomek ceny... ...když vím jak pracovat s kupony, diamant vouchery a best price jsem více než nadšená. Svoje dovolené si ponížím tímto na zlomkové ceny...

Záhada odhalena - existují i zlomky, kde je čitatel větší než jmenovatel. Ale zase musím říct, že pracovat s kupony mě také baví, a to k tomu ani nepotřebuji diamant vouchery - stačí normální. No nic, ponižování už bylo dost, ať žijí zlomky!

PříspěvekNapsal: 10 dub 2017 17:19 
VIP

Marika1 píše:
S Fireflies portálem cestuji 2 roky, poskládám si dovolenou, tak jak mi vyhovuje a za zlomek ceny, než co bych dala přes cestovky, s kterými jsme před tím také jezdili. Nemohu říct, že bych byla nespokojená s CK, ale nikdy se mi nestalo, že bych dostala od nějaké CK podíl za to, že jsem ji přátelům doporučila a vím, že oni s ní vycestovali.
Jsem zvyklá si plánovat svoji dovolenou dopředu a sama, takže vždy jsem vyhledáváním dovolené strávila i několik dní. Také mi chvilku trvalo než jsem se s portálem Fireflies naučila pracovat a vyhledávat, ale musím říct, že nyní, když vím jak pracovat s kupony, diamant vouchery a best price jsem více než nadšená. Svoje dovolené si ponížím tímto na zlomkové ceny a už si nedovedu představit cestovat jinak než s Fireflies, s kterým jsem procestovala za posledního půl roku 4 kontinenty. Škoda, že někdo díky nevědomosti, nevyužije tohoto skvělého portálu, s kterým v budoucnu bude cestovat dle mého názoru mnoho lidí.

Nezapomnela jsi na referral link? :D

PříspěvekNapsal: 11 dub 2017 14:39 
VIP

babička Lála píše:
helvetica píše:
Fireflies = Swiss Halley = letadlo (pyramidová hra) = podvod.

Jeden můj velmi dobrej kamarád mi překvapil svou žádostí "Prosimtě nic mi k tomu neříkej, jsem idiot, prostě mi ukecali a jsem idiot, mám několik pos*anej diamantovejch kupónů a potřebuju se toho co nejlíp zbavit."
Takže jsem na tom jejich "portále" strávil tento víkend asi 3 hodiny.

A naprostej souhlas s helveticou.

A v hotelu nám řekli, že objednávka na kamarádovo jméno jim přišla z agoda.com.
"Diamantovej :lol: " voucher koupil za 7.000 Kč a uplatnil za necelý 4k Kč.
Odrbán byl o více jak 30k :oops:

PříspěvekNapsal: 11 dub 2017 16:38 
Moderátor

Ze strany moderátora sděluji, že jakékoliv prvopříspěvky sloužící k propagaci nějaké společnosti, získávání dalších zákazníků či referencí sama sebe, automaticky mažu. V případě pravidelných přispívatelů s dohledatelnou historií jen v případě hrubého porušení slušnosti a zvyklostí fóra.

PříspěvekNapsal: 12 dub 2017 07:28 
Moderátor

Poznámka:
Z posledních sedmi nováčků, co se zaregistrovali na AL jich celkem šest pro první příspěvek zvolilo toto téma:
1 Trevl včera, 23:36
2 Bee včera, 23:35
3 boniss včera, 21:15
4 LAFFITTE včera, 16:00
5 holki včera, 15:37 0
6 ... 10 dub 2017 15:40
7 Marika1 08 dub 2017 20:33 1

Všichni s "bohulibým" záměrem podělit se o své dobré zkušenosti. Krásná trollí farma. Nevidím důvod proč tzv. šmejdům umožňovat prostor na platformě tohoto fóra, aby zanechali ve virtuálním prostoru alespoň nějakou stopu k zviditelnění a dohledatelnosti na webu s metodami MLM.
Není potřeba jakkoliv krmit trolly - DNFTT.
Ti, kteří vidí cestovní styl světlušek jako ten správný, nepochybně si k nim svou cestu najdou jinak...

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina