Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 kvě 2020 05:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fireflies
PříspěvekNapsal: 28 pro 2014 21:09 
Diskutér

Viete niekto o čo sa jedná ? Moja známa dostala ponuku "lacno" cestovať...

Předmět příspěvku: Re: Fireflies
PříspěvekNapsal: 28 pro 2014 22:18 
VIP

Fireflies = Swiss Halley = letadlo (pyramidová hra) = podvod.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2014 00:22 
VIP

helvetica píše:

S tim bych moc nesouhlasil.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2014 06:56 
VIP

pokofi píše:
helvetica píše:

S tim bych moc nesouhlasil.

To samozřejmě můžete. Dokonce i známá pana "petera" může "lacno" cestovat. Ono lze dokonce předpokládat, že se sem teď vrhnou "nadšení zákazníci" (stejně jako na jiné weby v okamžiku, kdy se na nich napsalo o Swiss Halley), jak cestovali (skoro) zadarmo, jak si rychle mezi svými (dnes již většinou bývalými) známými vybudovali úspěšný MLM tým poté, co jim byly otevřeny oči na sérii seminářů a konferencí, a jak jen hlupáci nevydělávají.
Každý svého štěstí strůjcem.

P.S. stačí si např. povšimnout, jak se při zadávání data na web "švýcarské" společnosti Fireflies (zatímco domény po Swiss Halley už jsou mimo provoz, letadlo spadlo) použije u všech jazyků defaultně kalendář v maďarštině.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2014 11:45 
VIP

No, v každém případě, když jsem tam dal hledat to, co jsem před pár dny kupoval, tak to nic zajímavého nenašlo. Většina agregátorů byla lepší. Kalendář v maďarštině, pomalé. Není nejmenší důvod se tím zabývat...

PříspěvekNapsal: 31 pro 2014 11:17 
VIP

No ja som bol tiez na tej prednaske a chceli, aby som vstupil medzi nich. Chalan mi to vysvetluje vysvetluje a ja som pochopil, že im ide len o to aby ziskali clenov. Povedal som mu ze to je zaujimave iba ak to bude lacnejsie ako rezervacia bez clenstva cez iny server a tak som mu navrhol aby sme vyhladali hotel a porovname ceny. On si vybral nieco pri Malage a ja som to iste vyhladal na hotelscombined. Jasneze moja bola lacnejsia. Tak on ze este raz nasiel nieco v Egypte ja som to sice nenasiel lacnejsie len o par € drahsie ale ajtak nemusim platit clensky poplatok za Xsto € alebo dokonca neobmedzene clenstvo je 4000 €. Ja to vidim tak ze tu ide len o to aby zohnali co najviac clenov nie o to aby predali samotny produkt alebo službu.

PříspěvekNapsal: 06 úno 2017 23:10 
Nováček

Fireflies je jeden obrovský podvod. Kúpte si balík a budete moct cestovat len tam, kde budete môcť poziť svoje kupóny, ktoré Vám rozdelia na 2 časti a to Diamant kupóny a Holiday kupóny. Ja som strávil hladaním ponuky ( aby som mohol využiť moje vopred zakúpené kupóny za 1570 USD viac ako mesiac) na tomto portály a zabudnite na to , ze Vám tieto kupóny budú stacit. Vo vacsine pripadov si budete musieť este doplatit v hotovosti. Nezabúdajte, ze si rezervujete LEN Izbu popripade stravu. Cestovné, transfer, poistenie, delegata v cene nemate. Minulý rok som bol cez túto spoločnosť v Bulharsku s rodinou, kde som zažil najhoršiu dovolenku môjho života. Fireflies Hotline samozrejme nefungovala a keď mi po niekoľkých hodinách konečne niekto odpovedal nakoniec to dopadlo tak, že sa musím ubytovať, lebo mi prepadne rezervácia. Fireflies nezodpovedá, za žiaden poskytovaný servis, iba za VYPLATENIE PENAZI hotelu. V praxi to vyzerá tak, źe ak by ste prišli na hotel a Vaša izba by bola obsadená , po prípade by žiadna voľná izba nebola, sú povinný Vám izbu zabezbeciť napríklad v inom hotely. čiže nič čo by Vám mohla ponúknuť bežná online Bookingová stránka Vám Fireflies neponúkne. Nehovoriac o možnosti využitia Holiday kupónou. Ja osobne si myslím , že sú nepoužiteľné. Hľadám aspoň niečo, kde sa z môjho bydliska da prísť autom, čiže hoci čo na Slovensku, Maďarsku, Poľsku, podotýkam hocičo, lebo tam výber v podstate nie je a keď je, tak máte to fest preddefinované, čiže dátum pŕichodu aj odchodu, počet noci, stravu , program. Čiže ... Ja odporúčam pokiaľ by Vám to niekto ponúkal, skúste nech Vám nájde Vašu vysnívanú dovolenku a spočítajte si , čo Vás to bude stáť a čo spravíte so zvyšnými kupónmi. Výhovorky tipu ešte nieje sezóna, alebo podobne neakceptujte - sú to len bludy. Možno sa nejaké schopné ponuky nájdu ALE POZOR!!! Ja pri mojej osobne skúsenosti pokiaľ by som nevedel Anglicky a Nemecky a nevybavil by som si všetko sám, ostal by som s deťmi asi na ulici. Celú komunikáciu mám aj písomne, keďže som s nimi komunikoval už len písomne, viem ju dať k dispozícii. Podobnú skúsenosť mal aj môj kamarát, lenže on mal tú smolu, že nerozprával anglicky a musel akceptovať to, čo mu na mieste dali. Takže iná izba, žiadny servis. Nikdy viac a snažim sa zbaviť mojich holiday kupónov. Pokiaľ by niekto z tých vášnivých business manov z fireflies chceli moju prax vyvratiť a presvedčiť ma o úžastnosti využitia Holiday kupónov, mám 30 ks na predaj budem len vďačný a hlavne veľmi rád, źe im budem môcť pomôcť.

PříspěvekNapsal: 06 úno 2017 23:15 
VIP

No, tak sis po roce naběhnul, děkujem za imformaci, stejně bysme takovou blbost neudělali :-D

PříspěvekNapsal: 07 úno 2017 09:29 
VIP

helvetica píše:

Jeden můj velmi dobrej kamarád mi překvapil svou žádostí "Prosimtě nic mi k tomu neříkej, jsem idiot, prostě mi ukecali a jsem idiot, mám několik pos*anej diamantovejch kupónů a potřebuju se toho co nejlíp zbavit."
Takže jsem na tom jejich "portále" strávil tento víkend asi 3 hodiny.

A naprostej souhlas s helveticou.

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 15:44 
Nováček

Max649, mohol by si mi preposlať prosím Ťa tú komunikáciu na mail myreal@post.sk? Fireflies sa mi totižto celkom pozdáva a chcem si ich naozaj preklepnúť, chápeš... Netreba všetko rad radom hltať tak ako to bolo v prípade sporu Swiss Haley (Fireflies) jednou nespokojnou pani a TA3, čo nakoniec výustilo v súdny spor, kedy TA3 muselo odškodniť spomínanú spoločnosť a TA3 potom podala žalobu na pani...

PříspěvekNapsal: 22 úno 2017 16:09 
VIP

dobra pyramida nie je nikdy zla...alebo to fakt sa niekto chce na to dobrovolne nachytat a uzivat si diamantove poukazy? jedine ze mas vo svojom okoli dost blbcov a naivnych + mas obchodnicky talent.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2017 08:59 
Diskutér

cestovatelske OVB :lol:

PříspěvekNapsal: 08 dub 2017 21:00 
Nováček

S Fireflies portálem cestuji 2 roky, poskládám si dovolenou, tak jak mi vyhovuje a za zlomek ceny, než co bych dala přes cestovky, s kterými jsme před tím také jezdili. Nemohu říct, že bych byla nespokojená s CK, ale nikdy se mi nestalo, že bych dostala od nějaké CK podíl za to, že jsem ji přátelům doporučila a vím, že oni s ní vycestovali.
Jsem zvyklá si plánovat svoji dovolenou dopředu a sama, takže vždy jsem vyhledáváním dovolené strávila i několik dní. Také mi chvilku trvalo než jsem se s portálem Fireflies naučila pracovat a vyhledávat, ale musím říct, že nyní, když vím jak pracovat s kupony, diamant vouchery a best price jsem více než nadšená. Svoje dovolené si ponížím tímto na zlomkové ceny a už si nedovedu představit cestovat jinak než s Fireflies, s kterým jsem procestovala za posledního půl roku 4 kontinenty. Škoda, že někdo díky nevědomosti, nevyužije tohoto skvělého portálu, s kterým v budoucnu bude cestovat dle mého názoru mnoho lidí.

PříspěvekNapsal: 08 dub 2017 21:25 
VIP

.

Přílohy:
meme_f.jpeg
meme_f.jpeg [ 67.67 KiB | Zobrazeno 9096 krát ]

PříspěvekNapsal: 08 dub 2017 21:32 
VIP

Marika1 píše:
S Fireflies portálem cestuji 2 roky, poskládám si dovolenou, tak jak mi vyhovuje a za zlomek ceny, než co bych dala přes cestovky, s kterými jsme před tím také jezdili. Nemohu říct, že bych byla nespokojená s CK, ale nikdy se mi nestalo, že bych dostala od nějaké CK podíl za to, že jsem ji přátelům doporučila a vím, že oni s ní vycestovali.
Jsem zvyklá si plánovat svoji dovolenou dopředu a sama, takže vždy jsem vyhledáváním dovolené strávila i několik dní. Také mi chvilku trvalo než jsem se s portálem Fireflies naučila pracovat a vyhledávat, ale musím říct, že nyní, když vím jak pracovat s kupony, diamant vouchery a best price jsem více než nadšená. Svoje dovolené si ponížím tímto na zlomkové ceny a už si nedovedu představit cestovat jinak než s Fireflies, s kterým jsem procestovala za posledního půl roku 4 kontinenty. Škoda, že někdo díky nevědomosti, nevyužije tohoto skvělého portálu, s kterým v budoucnu bude cestovat dle mého názoru mnoho lidí.

Nějaká slečna nebo paní si musela založit účet aby nám všem sdělila, že za půl roku s podvodníkama procestovala 4kontinenty.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina