Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 čer 2022 04:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 604 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kreditní karty
PříspěvekNapsal: 12 lis 2021 15:36 
VIP

Díky beardie, yks82, schwott, HankaC, xmas13 za rady, tipy a praktické zkušenosti. Šel jsem do ČSOB Premium. O Unicredit MC Miles & More v současnosti nejde požádat, neb to pozastavili. Ověřeno i na infolince. Asi to držitelé moc podojili a pravděpodobně tam teď kují pikle, jak tomu do budoucna zamezit. U Diners Pure+ Měšec mě při srovnání s ČSOB Premium překvapilo, že u cest. pojištění má v řadě případů mnohem lepší krytí a to až tak, že reálně zvažuju, že půjdu i do toho.

PříspěvekNapsal: 12 lis 2021 15:48 
VIP

Posheidon píše:
U Diners Pure+ Měšec mě při srovnání s ČSOB Premium překvapilo, že u cest. pojištění má v řadě případů mnohem lepší krytí a to až tak, že reálně zvažuju, že půjdu i do toho.
A když jí budeš používat , tak nasbíráš tolik bodů, že jí budeš mít další rok jen za body. Já ale šel obráceným směrem, nejdřív Diners Pure+ Měšec a pak Erste Premier. K čemu dvě srovnatelná pojištění? Diners Pure+ pak převedena na Pure zdarma, kterou ale už vůbec nevyužívám.

PříspěvekNapsal: 12 lis 2021 17:01 
VIP

Posheidon píše:
O Unicredit MC Miles & More v současnosti nejde požádat, neb to pozastavili. Ověřeno i na infolince. Asi to držitelé moc podojili a pravděpodobně tam teď kují pikle, jak tomu do budoucna zamezit.
diky za info
odkedy to pred par rokmi osekali na max 3000 za mesiac, uz velmi dojit nejde

snad to nezrusia, je to jedina moznost ako sa dostat k nejakym milam

PříspěvekNapsal: 31 bře 2022 19:27 
VIP

Diners vedle v Polsku končí k 30.6.2022 a snad i naše karty tam mají fungovat do konce září 2022. Naši patří pod Rakousko a byla tam nějaká vnitřní cena, tak snad vydrží déle.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2022 07:43 
VIP

Důležité informace týkající se společnosti Diners Club CS s.r.o.

Rádi bychom poděkovali našim klientům a obchodním partnerům za téměř 25 let spolupráce a projevenou důvěru. Doufáme, že námi nabízené produkty a služby zanechají pozitivní zkušenost u našich klientů a v historii tak výjimečného platebního trhu, jakými se stali Česká republika a Slovensko.

V souladu se strategickým rozhodnutím jediného společníka ukončit činnost na českém a slovenském trhu stáhne brzy společnost Diners Club CS s.r.o. z oběhu všechny vydané platební karty.

Doposud vydané karty budou fungovat až do vypršení platnosti uzavřených smluv, přičemž v tomto období zůstanou zachovány všechny funkce platebních karet Diners Club i přidaná hodnota v oblasti námi nabízených benefitů, cestovního pojištění a věrnostního programu.

Další akceptace karet se značkami Diners Club International, Discover® a PULSE® na českém a slovenském trhu bude i nadále pokračovat a rozvíjet se, a to přímo ve spolupráci s platebními institucemi s globální sítí Discover®.

Podrobné informace o procesu ukončování činnosti budou poskytnuty v rámci individuální komunikace s jednotlivými zúčastněnými stranami.

Děkujeme Vám za využívání našich služeb a jsme rádi, že jsme byli Vaší volbou a mohli Vás doprovázet při Vašich cestách.

Tým Diners Club CS

Vážení klienti,

děkujeme za Vaši věrnost a podporu během uplynulých let. Dovolujeme si Vás informovat, že v důsledku strategického rozhodnutí jediného společníka společnosti Diners Club CS, s.r.o. o ukončení poskytování platebních služeb v České republice a na Slovenku, končí platnost smluv o vydávání karet Diners Club a samotných kreditních karet Diners Club dnem vypršení výpovědní lhůty.

Proto v současnosti již nepřijímáme nové žádosti o vydání Karet Diners Club a ani neschvalujeme navýšení limitů ke Kartám Diners Club.

Níže naleznete často kladené otázky a odpovědi na otázky týkající se Vašich karet a smluv.

BUDOUCNOST DINERS CLUB NA SLOVENSKU A V ČESKÉ REPUBLICE

Proč Diners Club CS ukončuje Smlouvy ke Kartám?

Sledujeme rozhodnutí vlastníka společnosti Diners Club CS ukončit poskytování platebních služeb v České republice a na Slovensku. Našim Držitelům se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Znamená ukončení platnosti karet vydaných společností Diners Club CS, že Karty Diners Club International již nebudou na Slovensku a v České republice akceptovány?

Diners Club CS ve spolupráci s partnery zajistí, že všechny aktivní Karty Diners Club International, včetně karet vydaných na trzích mimo Slovensko a Českou republiku, budou na obou trzích i nadále akceptovány až do konce září 2022. Discover® Global Network - globální platební značka sestávající ze značek Diners Club International, Discover® a PULSE® - ve spolupráci s vybranými platebními institucemi vynakládá maximální úsilí k zajištění nepřerušené akceptace a jejího dalšího rozvoje na obou trzích i po tomto datu, a to na POS terminálech, bankomatech a v prostředí internetu.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2022 10:13 
Diskutér

Tak to je nic moc. Na Slovensku je to bieda s kartami. Pouzival som ju a spolu s predplatnym par nemeckych novin som za 2 roky dal dakych 110 000mil do miles and more. Najviac ma hneva ze u nas nejde ziadat o AMEX. Alebo viete o sposobe ako sa dostat k nemeckej alebo rakuskej AMEX?

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2022 12:30 
VIP

MadLi píše:
Tak to je nic moc. Na Slovensku je to bieda s kartami. Pouzival som ju a spolu s predplatnym par nemeckych novin som za 2 roky dal dakych 110 000mil do miles and more. Najviac ma hneva ze u nas nejde ziadat o AMEX. Alebo viete o sposobe ako sa dostat k nemeckej alebo rakuskej AMEX?

uz davnejsie som cital navod nejakeho madarskeho "travelhackera" ako dostat rakusku AMEX, skusim pohladat, netusim ci to ale este ide resp ako..

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2022 14:09 
VIP

alebo ist treba makat do americkeho korporatu :))

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2022 22:34 
VIP

zrovna amexa...
v tejto casti sveta sa s nou da platit malokde

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2022 14:35 
VIP

beardie píše:
zrovna amexa...
pravda, viem si predstavit, ze ludia maju o nu skor zaujem kvoli statusom/benefitom ktore karta dava

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2022 12:27 
Návštěvník

Jen takový nesmělý dotaz, nevíte o nějaké alternativa k cestovnímu pojištění od Diners? Protože oproti tomuhle jsou nabídky našich pojišťoven dost bída.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2022 08:27 
Diskutér

chlapec10 píše:
beardie píše:
zrovna amexa...
pravda, viem si predstavit, ze ludia maju o nu skor zaujem kvoli statusom/benefitom ktore karta dava

Tak zaujimave to je hlavne pri Platinum, kde clovek dostane 75 000 bodov za co je uz business letenka + Priority pass.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2022 11:20 
Moderátor

kahless píše:
Jen takový nesmělý dotaz, nevíte o nějaké alternativa k cestovnímu pojištění od Diners? Protože oproti tomuhle jsou nabídky našich pojišťoven dost bída.

Též by mě to coby majitele Dinersky (edice Hervis) zajímalo. Držel jsem ji vlastně jen kvůli tomu cestovnímu pojištění. Mám i Revolutku Premium ale na ní jsem se ještě na podmínky CP nedíval. Je tu někdo s Revolutem, kdo na ni spolehá, případně má i zkušenost s případným plněním? Díky

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2022 20:37 
Návštěvník

jardafox píše:
kahless píše:

Též by mě to coby majitele Dinersky (edice Hervis) zajímalo. Držel jsem ji vlastně jen kvůli tomu cestovnímu pojištění. Mám i Revolutku Premium ale na ní jsem se ještě na podmínky CP nedíval. Je tu někdo s Revolutem, kdo na ni spolehá, případně má i zkušenost s případným plněním? Díky

Na Revolut jsem se díval, ale pokud to chápu správně, tak od dubna jsou spolucestující pojištění až ve verzi Metal, co za 300 na měsíc je oproti Diners cena/výkon někde jinde.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2022 20:00 
Diskutér

Také jsem měl Diners kvůli pojištění. Další mám na ERSTE Premier a ke zlaté kreditce UniCredit. Na Diners bylo nejzajímavější pojištění odpovědnosti. Takovéhle limity jinde nenajdeš.
Z toho, co se dneska nabízí, tak za mě nejlépe mít kombinaci alespoň dvou. Slušné je i ČSOB Premium. Vše ostatní, co jsem tak studoval, tak nic moc.
Pojištění z ciziny (tj. od Revolutu) bych nebral. Možnost komunikace v češtině v krizových situacích nebo případných sporech považuji za zcela zásadní...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 604 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina