Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 říj 2021 04:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kreditní karty
PříspěvekNapsal: 23 zář 2021 19:10 
Diskutér

cestovatelm píše:
Citace:
A na co se můžete se Zlatou kartou těšit?

Budete mít pojištěnou kartu a osobní věci až do výše 35 000 Kč.

Při cestování se Vám bude hodit Celoroční cestovní pojištění pro Vás a Vaši rodinu po celé Evropě.
Můžete pravidelně investovat bez vstupního poplatku.
V Praze, Vídni a Bratislavě si na letišti užijete zdarma pohodlí letištního salónku.
Máte slevy až 30 % ihned při nákupu ve více než 10 000 obchodech např. v Knihy Dobrovský, Fann Parfumerii a Adidasu.

+ mám potvrzeno i mailem. A co je psáno, to je dáno. Ať to zkusí naúčtovat :D

Zdarma vstup je bohužel asi vážně zrušen pro karty Gold a World, respektive s kreditkou world od RB jsem chodil do Jet lounge dlouhé roky, teď v létě mě neopustili, že prý jím systém kartu odmítl. Letím opět příští týden z VIE tak jsem si u RB zjišťoval jestli tedy mám volný vstup nebo ne a bylo mi řečeno, že MasterCard měnil podmínky vstupu a v tuto chvíli maji zdarma vstup pouze majitelé karet Platinum a World Elite, což mě dost naštvalo, mám Gold i World a zrovna teď 3.5h čekačku na letišti před odletem a prý držitelé těchto karet teď hradí 24.2 EUR :/

PříspěvekNapsal: 23 zář 2021 19:14 
VIP

a nevíte jestli na World Elite jdou ještě brát hosté? (dříve to bylo 1+4 hosté zdarma)..?

PříspěvekNapsal: 23 zář 2021 21:00 
Diskutér

goro píše:
a nevíte jestli na World Elite jdou ještě brát hosté? (dříve to bylo 1+4 hosté zdarma)..?

Doprovod držitelů karet Platinum a World Elite hradí 450 Kč v PRG a 24.2 EUR ve VIE, takže všechno špatně

PříspěvekNapsal: 24 zář 2021 08:25 
VIP

majkl666 píše:
Zdarma vstup je bohužel asi vážně zrušen pro karty Gold a World, respektive s kreditkou world od RB jsem chodil do Jet lounge dlouhé roky, teď v létě mě neopustili, že prý jím systém kartu odmítl.

Souvisí s bankou, ne typem karty. Zmiňované od Equabank je "podpultovka".

PříspěvekNapsal: 16 říj 2021 09:08 
VIP

Rozhlížím se po kreditce. Využití pouze při cestách a to nejspíš jen u autopůjčoven, neb ne vždy zde zkousnou debetku. Je z pohledu cestovatele vůbec ještě nějaká kreditka vyloženě terno? Tzn. že cpe míle, salonky a výhodné cestovní pojištění horem dolem. Mohl bych poprosit o praktickou zkušenost s kreditkou od Diners? Jde mi hlavně o ty autopůjčovny, zda jí berou či neberou. Zároveň se chci zeptat, jak moc výhodné je to cestovní pojištění u vyšší varianty Pure+? Má to smysl? Nějaké praktické zkušenosti s plněním? Předem díky za rady.

PS: Poplatek za vedení jsem ochoten platit jen s ohledem na to, že mi to i něco přinese ;-)

PříspěvekNapsal: 16 říj 2021 10:16 
VIP

na mile - Unicredit Miles&More
na saloniky - CSOB Premium

poistenie u oboch, obe zdarma pri otoceni 50k na ucte

PříspěvekNapsal: 16 říj 2021 16:53 
Diskutér

Za mě UniCredit miles and more - má dobré směnné kurzy i pojištění
Pure+ mám taky (ještě ex Hervis za 690 / rok)... jako další pojištění. Ale vůbec s ní neplatím. Používám ji na depozity v půjčovnách (když ji berou)

PříspěvekNapsal: 16 říj 2021 19:40 
VIP

Já jsem docela spokojený s O2 od RB (bývalá Citi). Dává 5% slevu na fakturu od O2, max. 500 Kč/měs. Poplatek 89 Kč/měs.

PříspěvekNapsal: včera, 18:44 
VIP

89/měs. a 5% znamená, že bys musel u O2 nechat 1780/měs., abys byl na nule. Slušnej masochismus.

PříspěvekNapsal: včera, 22:31 
VIP

Překlep - sleva samozřejmě 25%. Od vzniku smlouvy ušetřeno 48.638,- Kč mínus poplatky za vedení.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina