Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 05:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Trenitalia
PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 09:09 
Diskutér

Nemáte někdo zkušenost, jestli se dá na vláček v Itálii koupit zpáteční lístek a pak vystupovat a po prohlídce místa pokračovat v cestě ? Vím, že u jednosměrného regionálního je platnost 4 hodiny a to by mohl být problém a už vůbec si nevzpomínám, jestli tam mají elektronické brány, myslím, že se to jenom oráželo ve žlutém kaslíku...dík

Předmět příspěvku: Re: Trenitalia
PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 11:31 
VIP

platnost lístku je 6hod takže možné to je...zpáteční lístky nevedou stojej jako 2x OW

PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 12:10 
VIP

teoreticky ano...listek si musis bohuzel pri vstupu do vlaku oznacit... pak uz zalezi na tobe kolik toho stihnes...

PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 16:07 
VIP

a nevíte jestli jsou u trenaitalia na regionálních vlacích nějaký slevy? skupinové, studentské, apod? Díky

PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 07:24 
Diskutér

goro píše:
a nevíte jestli jsou u trenaitalia na regionálních vlacích nějaký slevy? skupinové, studentské, apod? Díky
No je tam sice skupinová sleva 10%, ale platí od 10-ti lidí výše a ještě to nemusí platit na všech spojích. Studentské jízdné asi jen s nějakou jejich kartou, takže nic moc, na druhou stranu jsou tam tyhle vlaky za přijatelný peníz.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 13:41 
Diskutér

Nemáte někdo zkušenost s nákupem lístků přes web Trenitalia.com?Mají tam akci za 9 euro na různá místa v Itálii.Např. Rome - Venice,Rome - Firenze atd. Název lístků je MINI.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:01 
Diskutér

jana píše:
Nemáte někdo zkušenost s nákupem lístků přes web Trenitalia.com?Mají tam akci za 9 euro na různá místa v Itálii.Např. Rome - Venice,Rome - Firenze atd. Název lístků je MINI.

Jen mi přijde, že v reálu tam žádný 9 Eurovky nejsou. :( Koukal jsem zběžně na Řím-Florencie/Neapol a nikde nic. Od 19 výš.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:11 
VIP

Chce to hledat...

FRECCIARGENTO FA 9440 16:20
Roma Termini 20:03
Venezia S. Lucia Pondělí
09/07/2012 Service : 2° Classe Coach : 7 Seats : 6D
Service : 2° Classe Coach : 7 Seats : 6C
18.00 € Delete

Add Return

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:13 
Diskutér

já zas našla různé možnosti,musíš projet celý den a vždy se něco ukáže,dávala jsem teda termíny až na červenec,ale spíš mě zajímá,zda se to dá on-line koupit?V návaznosti na dnešní akci Wizz - Brno - Rome,kdy jsou zpáteční i na červenec do 1000,- kč,tak to není špatný výlet po Itálii....

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:20 
VIP

Marr3wk píše:
Jen mi přijde, že v reálu tam žádný 9 Eurovky nejsou. :( Koukal jsem zběžně na Řím-Florencie/Neapol a nikde nic. Od 19 výš.

V reálu jsou dostupné 9 eurovky třeba z Milána do Benátek. Sotva jich ovšem můžete čekat kvanta v rozpukající sezóně na relaci napříč Itálií :)
K pádu cen ovšem může dojít v okamžiku, kdy od 15.4. nasadí první prodeje NTV (http://www.italotreno.it), vcelku ambiciózní konkurence Trenitalie. Asi jako začaly zlevňovat České dráhy proti Regiojetu :)

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:23 
Diskutér

jana píše:
já zas našla různé možnosti,musíš projet celý den a vždy se něco ukáže,dávala jsem teda termíny až na červenec,ale spíš mě zajímá,zda se to dá on-line koupit?V návaznosti na dnešní akci Wizz - Brno - Rome,kdy jsou zpáteční i na červenec do 1000,- kč,tak to není špatný výlet po Itálii....

Musí to jít, vždyť od toho ta stránka je! :) Je tam zdá se potřeba registrace.

Jinak já hledal hlavně květen, tak to už jsou teda asi 9E vyžraný.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:29 
Diskutér

Citace:
K pádu cen ovšem může dojít v okamžiku, kdy od 15.4. nasadí první prodeje NTV (http://www.italotreno.it), vcelku ambiciózní konkurence Trenitalie. Asi jako začaly zlevňovat České dráhy proti Regiojetu :)

Perfektní tip! :shock: Taky by možná nebylo špatné se tím vůbec projet a otestovat. Mezi Římem a Flo/Nap udávají nejlevnější ceny 20E, což taky není úplně špatné. Jen jsem teda nenašel, jak moc jsou rychlí - s jakou kategorií vlaku od Trenitalia tedy srovnávat.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 14:38 
VIP

jana píše:
zajímá,zda se to dá on-line koupit?

Jasněže dá, stačí sledovat stránku - ve třech krocích jsem se i jako neregistrovaný proklikal právě teď až k platbě kartou nějaké jízdenky na IC Roma - Napoli na 6. června :)

Marr3wk píše:
s jakou kategorií vlaku od Trenitalia tedy srovnávat

S Rudou střelou - Frecciarossa (tedy pendolíny, neboli Eurostary). NTV míří vysoko a koupila u Alstomu 25 jednotek AGV, tj. nových "téžévéček", s maximálkou 300 km/h. Jinak na relaci Roma - Napoli má nástřel "low-cost" ceny 20 EUR, Napoli - Milano 55 EUR. Pozor, v Římě nezajíždí na Termini, ale zastavuje jen na Tiburtině (což není proti ničemu, je tam solidní dostupnost metrem).

PříspěvekNapsal: 13 dub 2012 16:47 
Tazatel

jana píše:

Loni jsem na jejich webu za 9EUR kupoval na červenec z Neapole do Říma. Po zaplacení přišly místenky do mailu. Vše bez problémů.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2012 12:04 
VIP

Chci se zeptat na platnost jizdenky v regionalnim vklaku, nikde nemuzu najit, jak dlouho se na ni da jet... Jde vystoupit a za hodinu nastoupit do jinyho vlaku?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina