Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 lis 2019 03:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupě kufru - velké cestovní zavazadlo (nejen) do letadla
PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 18:49 
Návštěvník

Nenašel jsem podobné téma, tak zakládám nové a doufám, že někdo nedávno řešil podobný problém. Potřebuji koupit velký cestovní kufr (nemám s tím žádné zkušenosti).

Základní požadavky:
- výškově polohovatelná rukojeť, ideálně s aretací
- 4 kolečka
- neinfantilní vzhled (eifelovka nebo růžová prosím ne-e)
- rozměry vhodně pro 99% letů
- ... (upřímně nevím, co bych měl dále požadovat)

Jakákoli rozumná a přínosná odpověď (doporučená značka, materiál na co si dát při výběru pozor, atp.) vítána.

UPDATE: rád bych se vešel do cca 5 tisíc

Naposledy upravil Bonzaq dne 15 črc 2014 21:15, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: Koupě kufru - velké cestovní zavazadlo (nejen) do letadla
PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 21:11 
VIP

si zapomněl uvést kolik do toho chceš dát...

páč já mám tebou popisované kufry z USA za 80 USD, ale minimálně popisem podobné od samsonite budou o řád dražší...

Předmět příspěvku: Re: Koupě kufru - velké cestovní zavazadlo (nejen) do letadla
PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 21:14 
Návštěvník

adam píše:
si zapomněl uvést kolik do toho chceš dát...

páč já mám tebou popisované kufry z USA za 80 USD, ale minimálně popisem podobné od samsonite budou o řád dražší...

do 5 tisíc bych se rád vešel - čím méně tím lépe, žádný vymakaný high-end to opravdu být nemusí :) ale klidně sem házejte i vyšší relace, pokud by se sem dostal někdo s podobnými dotazy

PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 21:33 
VIP

kup si samsonite.. pokud letis do usa, tak sezenes napr u rosse za cca 80USD v pohode

PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 22:55 
VIP

Přesně tak, v USA je to sranda, v outlet obchodech do 80 USD velký výběr Samsonite a nebo mám výborné zkušenosti s kufry Nautica.

U nás jsem kdysi kupoval kufr Carlton, měli to u Bati. A vydržel neskutečně hodně. Cenově solidní střední třída, takže levnější než Samsonite.

Cokoliv jsem měl neznačkového, vydržel dvě cesty a šel k popelnici.

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 06:43 
VIP

Souhlas, do USA s naprostým minimem, tam pak skoro vždy kupujeme velký kufr na cestu zpět /už jich máme plný sklep.../. Výběr je obrovský /TJMaxx, Ross,Marshalls, outlety ve Vegas nebo v LA u Pakoše na Hol. Blvd/, ceny dostupné i u značek.

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 07:30 
Návštěvník

anavi píše:
Souhlas, do USA s naprostým minimem, tam pak skoro vždy kupujeme velký kufr na cestu zpět /už jich máme plný sklep.../. Výběr je obrovský /TJMaxx, Ross,Marshalls, outlety ve Vegas nebo v LA u Pakoše na Hol. Blvd/, ceny dostupné i u značek.

výborně, díky za odpovědi, zrovna v září letím do NY na týden, takže příručák směrem tam bude muset stačit :)

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 07:31 
Diskutér

Letět pro kufr do USA se trochu prodraží - Bonzaq nepíše, že by tam měl cestu. Kufr by měl být odlehčený, já mám dobré zkušenosti s Delsey. Delsey i Samsonite mají své outletové prodejny ve Fashion aréně v Praze. Tam jsem koupila za slušnou cenu.

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 07:35 
Návštěvník

Neználek píše:
Letět pro kufr do USA se trochu prodraží - Bonzaq nepíše, že by tam měl cestu. Kufr by měl být odlehčený, já mám dobré zkušenosti s Delsey. Delsey i Samsonite mají své outletové prodejny ve Fashion aréně v Praze. Tam jsem koupila za slušnou cenu.

o pár sekund jsme se minuli odpovědí :) viz ta nad tou tvojí - v září do USA letím, ale chtěl jsem se informovat, jestli to není podobně výhodně koupit už v CZE, což očividně není

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 09:28 
Diskutér

dejavu píše:
Přesně tak, v USA je to sranda, v outlet obchodech do 80 USD velký výběr Samsonite a nebo mám výborné zkušenosti s kufry Nautica.

U nás jsem kdysi kupoval kufr Carlton, měli to u Bati. A vydržel neskutečně hodně. Cenově solidní střední třída, takže levnější než Samsonite.

Cokoliv jsem měl neznačkového, vydržel dvě cesty a šel k popelnici.

Ten Carlton od Bati mám také a souhlasím s tím, že vydržel už hodně. Kupovala jsem jej v nějaké akci a byl za 2500Kč.

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 10:18 
Diskutér

Mám dva Samsonite skořepinu na 4 kolech a American Tourister, také na 4řech kolech.. Mě osobně se zdá American lepší, u Samsonite (má za sebou 3 cesty) jsou hrozně hlučná kolečka, čož se mi zdá na kufr za takový peníze nic moc. U American je po 4řech tripech skoro neslyším...

PříspěvekNapsal: 16 črc 2014 15:40 
Diskutér

Mně se moc líbí tento od Samsonite ve variantě se 4 kolečky. Není to obyčejný plasťák, je fakt robusní, a přesto lehký. Viděl jsem ho v Century21 za 170$. Jedinou nevýhodou je že madlo na tahání je zároveň i madlo na zvedání ze shora..

http://shop.samsonite.com/Samsonite-F-L ... B005SLEDAE

PříspěvekNapsal: 24 zář 2019 17:50 
Diskutér

Celkom slusne palky za kufre. Na fake markete v Shanghaji som kupil sice prirucny (plastovy), ale za cca 30 eur. Velky by stal podla mna okolo 50 eur. Jasne, je to fake, ale zatial 2 roky drzi bez problemov. Chlapik po nom pri prezentacii skakal :D Mal sice cca 60 kg, ale aj tak :)
Ak o rok praskne, za 30 e kupim dalsi - chodim tam 2x rocne.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2019 19:30 
VIP

lobogo19: to je jen reklama, na airways spamuje (s jiným nickem, v podobný čas) taky ;)

PříspěvekNapsal: 25 zář 2019 08:41 
Diskutér

Jinak docela dobrou nabídku má amazon.de jak na značkové tak i noname kufry a často mají dopravu zdarma do ČR.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina