Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 úno 2021 02:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1292 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kompenzace za zrušený či zpožděný let
PříspěvekNapsal: 10 lis 2020 10:55 
Diskutér

Pokud nechceš ztrácet čas, Asiana je neprůstřelná. Měla jsme s nimi velký mailing na jaře, abych vůbec dostala zpět peníze za letenky, které letecké společnosti ještě ani nestihli poslat. Dostat z nich vůbec dobropis, pak jejich splatnost 90 dní odporuje všem pravidlům byl hodně hledání paragrafů. Nakonec jsem měla peníze zpět cca za 70 dní (počítáno od doby odletu), samozřejmě bez jejich poplatku za rezervaci a bez 1x poplatku za zrušení.
Na druhou stranu je třeba říci, že toho měli hodně na začátku Covidu.
Z pohledu financí se můžeš podívat na Justici.cz a z jejich závěrek zjistíš, že peníze drží oni (a ne jak tvrdí, že to hned posílají leteckým společnostem) a že to tvoří část jejich výnosů. Jejich cílem je vydělat a ne sponzorovat a když je třeba, uplatní svoje podmínky, které jsi na začátku akceptoval.
Za mne rada, kašli na jejich pár stovek (ušetří čas a investuj ho lépe) a zachovej se tak, že to budou jejich poslední stovky, které jsi jim nechal vydělat. To bude pro ně větší trest do budoucna.

Předmět příspěvku: Re: Kompenzace za zrušený či zpožděný let
PříspěvekNapsal: 10 lis 2020 11:12 
VIP

Souhlasím s tím, že jsou to řádní šmejdi, avšak nikoliv, že jsou neprůstřelní. Jejich VOP je plný perel a je otázka, proč s tím orgány nic nedělají.

Ode mě už nedostanou ani halíř a všude šířím osvětu "nekupovat přes OTA". K tomu jsem napsal pár hezkých (ale nikoliv vyhlaných) recenzí.

Asi jsem je fakt štval, protože když konečně vystavili dobropis, stačil jeden milý e-mail o 90 denní splatnosti a do 3 dnů to bylo zpět na kartě.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1292 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina