Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 lis 2021 21:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 304 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vstupenky na fotbal
PříspěvekNapsal: 31 srp 2015 19:29 
Nováček

Zdravím, kupoval niekto vstupenky na zápasy Realu Madrid cez viagogo ? Aké má s tým skúsenosti, či s tým niesu nejaké problémy a tak...

Předmět příspěvku: FC Bayern München - FC Schalke
PříspěvekNapsal: 24 úno 2017 12:12 
VIP

x

Naposledy upravil lukino dne 27 úno 2017 22:12, celkově upraveno 4

PříspěvekNapsal: 24 úno 2017 13:07 
VIP

ten obrazok nahodou uz neni vstupenka?
ak hej, tak by som to na tvojom mieste zmazal, bo niekto pojde gratis :)

PříspěvekNapsal: 24 úno 2017 13:24 
VIP

je to silně znehodnocená vstupenka, to nelze reálně použít...

PříspěvekNapsal: 24 úno 2017 14:39 
Moderátor

imho lze, v malování by to šlo opravit za 5-10 minut podle praxe :-), když chceš "škrtnout" čárový kód tak ho musíš škrtnout vodorovně s čárama, ne kolmo nebo křížem :-)

PříspěvekNapsal: 24 úno 2017 14:47 
VIP

Kdyz ti ho ale pulka chybi, tak jak jej doplnis?

PříspěvekNapsal: 27 pro 2017 11:25 
Diskutér

Nemáte někdo zkušenost s nákupem lístků na Athletic Bilbao?
Chceme jít na zápas s Eibarem a nejlevnější lístky jsem zatím našel vč. poplatků za cca 90 EUR/osoba na https://www.footballticketnet.com.
Měli by se snad dát koupit i 2 dny před zápasem na pokladně stadionu, nevíte jak to tam funguje a kolik na tý pokladně cca stojí? Dají se tam reálně koupit nebo to je jen pár kousků a je to hned pryč?
Případně nevíte o nějakým jiným způsobu, kde je za rozumnou cenu koupit?

PříspěvekNapsal: 27 pro 2017 12:37 
VIP

Asi bych si zjistil navstevnosti na zapasech s podbnymi souperi a pokud nebylo vyprodano a ani zdaleka plno, nechal bych to az na stadion.

PříspěvekNapsal: 27 pro 2017 12:39 
Diskutér

Viz informace na oficiálních stránkách klubu: "Online ticket sale usually starts on Monday of the match week at 10:30 a.m. (except VIP area tickets), and the day before the match at San Mames stadium ticket offices. There is no possibility of making any reservation or buying them on the phone."
Proč si je nekoupíš v klidu on-line z oficiálního zdroje? Přičemž si příští týden můžeš ověřit, jak bude probíhat předprodej na zápas s Alavés vč. dostupnosti lístků těsně před utkáním.

PříspěvekNapsal: 27 pro 2017 13:30 
Diskutér

marecek97 píše:
Asi bych si zjistil navstevnosti na zapasech s podbnymi souperi a pokud nebylo vyprodano a ani zdaleka plno, nechal bych to az na stadion.

Tohle je lokální derby tak se bojím, že bude plno a na pokladnách moc lístků nebude...

PříspěvekNapsal: 27 pro 2017 13:33 
Diskutér

zdnk píše:
Viz informace na oficiálních stránkách klubu: "Online ticket sale usually starts on Monday of the match week at 10:30 a.m. (except VIP area tickets), and the day before the match at San Mames stadium ticket offices. There is no possibility of making any reservation or buying them on the phone."
Proč si je nekoupíš v klidu on-line z oficiálního zdroje? Přičemž si příští týden můžeš ověřit, jak bude probíhat předprodej na zápas s Alavés vč. dostupnosti lístků těsně před utkáním.

Tohle chci zkusit vysledovat, ale doufal jsem, že už odtud někdo na Athleticu byl a poradí jak na to...každopádně díky, dám kdyžtak pak vědět, jak to probíhalo a jestli jsme uspěli.

PříspěvekNapsal: 02 úno 2018 21:47 
Diskutér

Jen krátký info jak jsme dopadli - v pondělí začli na oficiálních stránkách Athleticu prodávat vstupenky za cenu od 30€ - obecně bylo v nabídce velmi málo lístků za cenu do 60€ (na dražší jsem nekoukal).
Chtěli jsme 2 místa pokud možno vedle sebe, lístků za 30€ bylo jen pár a vždy jedno místo v sektoru, povedlo se nám koupit 2 po 47.50€ (45€+2,50€ servisní poplatek) vedle sebe v rohu za bránou.
I těchhle lístků za 45 bylo ale minimum, 2 místa vedle sebe jen ve dvou případech ve 2 různých sektorech, zbytek rozházenej po 1 místě.
Jestli přidávají nějaký lístky další dny nevím, dál jsem to už nesledoval, před zápasem prodávali pár lístků i na pokladnách (svítilo tam, že jich zbývá něco pod 2 000 ks, ale jakých a za kolik jsem vzhledem k silnýmu lijáku nezjišťoval).
Jinak stadión pěknej, výhled z našich míst parádní, atmosféra poměrně vlažná.

PříspěvekNapsal: 03 úno 2018 18:31 
VIP

Atmosfera v spanielsku stoji za prt (barca, tenerife)
Cul som bol na dyname drazdany, to bola fantazia

PříspěvekNapsal: 03 úno 2018 22:53 
VIP

baca12 píše:
Atmosfera v spanielsku stoji za prt (barca,

Potvrzuji, byl jsem na Plzni, sice ani jednou nevystřelila na branku, ale fandili jenom Plzeňáci. A to na ní přišlo 80.000 Španělů.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2018 20:31 
Diskutér

Na Barce jsem byl před léty taky, bylo tam přes 90 000 lidí a fandil hlouček cca 100 lidí za bránou, ostatní se ozvali jen při šancích, gólu apod.
Byl jsem zklamanej a mluvil o tom s recepčním na hostelu, říkal že je to normální a hodně se fandí jestli si to dobře pamatuju v Seville, Valencii a měl jsem dojem, že mluvil i o Baskických klubech.
Na to, jak jsou Baskové hrdí, vlajky Athleticu visí všude po městě a i nákup v marketu mi dali do tašky s logem klubu to byla ale bída. I když já sedím vždycky ve vrchních sektorech a třeba se dole fandí hodně, na hřiště je to slyšet parádně a nahoru ne:-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 304 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina