Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 lis 2018 05:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eura, dolary a jiné bankovky na cesty
PříspěvekNapsal: 22 led 2010 12:11 
Návštěvník

maj nejake stranky? ja jsem menil vetsinou u http://www.czech-exchange.cz/ za VIP kurz (maji vetsinou kupon, ze nemusis menit 50 tis.)

Předmět příspěvku: Re: Eura, dolary a jiné bankovky na cesty
PříspěvekNapsal: 22 led 2010 13:23 
Moderátor

Doporučuju http://alfaprague.com/ v Praze. Mám VIP kartu takže jinam nechodím :-)

Předmět příspěvku: Re: Tipy na směnárny
PříspěvekNapsal: 22 led 2010 13:37 
Návštěvník

od rákosníků na skoro jakékoli čáře za střed

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 13:48 
VIP

Dnes EUR u Grossmana za 26,20

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 15:11 
VIP

Kámoš by asi potřeboval vyměnit libry za český? větší množství...náhodou nevíte kde je tahle transakce nejvýhodnější..já většinou měním v Eurovexu v Plzni, ale tam ty libry zase nejsou the best..díky

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 20:55 
Moderátor

Čekat před směnárnou na někoho kdo potřebuje libry... a vyměnit za střed. Já jsem skoro rok kupoval € za střed ČNB, nebo za nákup exchange.cz (Kaprova). Pramen teď vyschl :-(

Kdybych potřeboval libry tak bych se stavil, ale větší množství královen než cca 200 letos snad nebudu potřebovat.

Předmět příspěvku: Směnárna
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 13:56 
VIP

Tak mě napadlo, zda by nebylo užitečné téma na výměnu peněz. Jednak malé částky, jednak exotičtější měny + na většině letišť,speciálně Travelewchange nebo co to je za obchodníka jsou kurzy dost vyděračské typu rozdíl nákup/prodej 7 korun na libře

zrovna teď jsem byl v Kaunasu a když má člověk chvilku, potřebuje jen na bus 2 jejich chechtáky .... nebo když člověk poletí na Jamaiku nebo Kubu, hodí se ty jejich doutníky, nebo čím tam platí...

momentálně mám pár drobných do Litvy a pokud někdo vyloženě nechce Turecké liry, rád mu za ně dám mince s motivem Brna a Prahy....občas se jimi dá zaplatit i u nás :-)

+ speciálně pro mě, zcela OT .... exotické bankovky, jakékoliv hodnoty, pouze kdo věnuje, protože z fóra nechci dělat zase překupnictví .... velice děkuji, domluva přes SZ

Předmět příspěvku: Re: Směnárna
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 20:45 
Moderátor

Prodám dvě 200forintové bankovky :-).

PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 20:57 
Diskutér

inak neviete či sa tie 200 forintové bankovky dajú zameniť aj v banke na slovensku ? resp. v maďarsku ich berú v každej banke ?

PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:04 
Moderátor

Když jsme u těch banky, já mám spoustu slovenských korun, berou to ještě na Slovensku bance?

PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:06 
Diskutér

v národnej banke.. mince do edit:2013 tuším, bankovky neobmedzene

PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:46 
VIP

Na forinty pozor, 200Ft bankovky uz neplati a je treba je vymenit v bankach v madarsku

stejne tak prestaly platit starsi 20 GBP bankovky

nabizim 5 SGD a 3 MYR :)

Předmět příspěvku: bulharsky
PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 16:15 
Diskutér

cau, nevite kde se daj v praze koupit bulharsky levy? (nebo kde v burgasu dobre smenit)
a ci to zavazadlo s wizzair muze mit opravdu 32 kg? to mi prijde divoky ale prijemny..
diky

Předmět příspěvku: Re: bulharsky
PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 16:47 
VIP

Ne, nemůže .... mají napsáno 32, ale ve skutečnosti to je 3,2 !!! Bacha na to....vždycky slečna na přepážce ukápne schválně čokoládu do přepravních podmínek a z 32 kg ti udělá 3,2 kg...no a někdy dokonce, když ta čokoládová kaňka je moc velká, tak zabere celou číslici a je to jen 2 kg .... no a úplně nejhorší je, když to kápne na písmeno, protože když si zaplatíš ty prachy a nakonec můžeš vzít jen 32 g, tak to potom fakt naštve....

Hloupější otázku jsi položit skutečně nemohl....snad jestli opravdu wizz lítají letadlama, teda sice to mají napsáno na stránkách, že to jsou letadla, ale co kdyby to byla potrubní pošta... :roll: cizí měnu bych doporučil vyměnit ve směnárně, popřípadě za horší kurz s poplatky v bance....směnárnu máš v centru Prahy na každém rohu a obvykle bulharské chechtáky mají.

Předmět příspěvku: Re: bulharsky
PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 17:09 
Diskutér

Zajda píše:
Ne, nemůže .... mají napsáno 32, ale ve skutečnosti to je 3,2 !!! Bacha na to....vždycky slečna na přepážce ukápne schválně čokoládu do přepravních podmínek a z 32 kg ti udělá 3,2 kg...no a někdy dokonce, když ta čokoládová kaňka je moc velká, tak zabere celou číslici a je to jen 2 kg .... no a úplně nejhorší je, když to kápne na písmeno, protože když si zaplatíš ty prachy a nakonec můžeš vzít jen 32 g, tak to potom fakt naštve....

Hloupější otázku jsi položit skutečně nemohl....snad jestli opravdu wizz lítají letadlama, teda sice to mají napsáno na stránkách, že to jsou letadla, ale co kdyby to byla potrubní pošta... :roll: cizí měnu bych doporučil vyměnit ve směnárně, popřípadě za horší kurz s poplatky v bance....směnárnu máš v centru Prahy na každém rohu a obvykle bulharské chechtáky mají.

hahaha..ale dik
jinak kdybych v jakykoli smenarne levy potkal tak se neptam a to jsem tech rohu prochodil dost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina