Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 říj 2021 08:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 95  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hromadné slevy
PříspěvekNapsal: 21 pro 2010 17:59 
Moderátor

Tak to jsem zvědavá, jak dopadneš.... vzhledem k tomu, že jejich dřívější projekt zkrachoval a nemají ani na jinou reklamu než psaní po různých fórech, bych si tu letenku nekoupila ani za stovku.....

PříspěvekNapsal: 21 pro 2010 18:03 
Diskutér

Lucie píše:
Tak to jsem zvědavá, jak dopadneš.... vzhledem k tomu, že jejich dřívější projekt zkrachoval a nemají ani na jinou reklamu než psaní po různých fórech, bych si tu letenku nekoupila ani za stovku.....

No spoliham na to, ze muzu reklamovat platbu kreditkou pokud nedostanu zaplacenou sluzbu. Je to sice otrava, ale nekdo to zkusit musi. napad je to dobrej, tak jim fandim. Uvidime...

PříspěvekNapsal: 21 pro 2010 18:29 
VIP

Ta sleepdeal jsem fakt taky zvědavý..já si myslím, že jsi si to měl kopit rovnou přes Easyjet ... myslím, že na ty trasy co uvádějí se palivový příplatek neplatí a u Easyjet už vůbec ne :-) ... no zkusil bych to na nějaké exponované datum, kdy to je hodně drahý a ten voucher se ti vyplatí...podle mě ti napíšou sorry, ale nepoletíte, zvolte si jiné datum :-)

PříspěvekNapsal: 22 pro 2010 02:13 
VIP

Docela zajímavá nabídka lyžařského zájezdu do Francie: http://www.hyperslevy.cz/cela-Cr/20-12- ... 5-580-kc!/

:?:

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 00:33 
Administrátor

Pro fajnšmejkry z UL a okolí celkem zajímavá nabídka. Oběd na palubě Tupoleva Tu-104.

http://megasleva.cz/usti-nad-labem

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 07:31 
Moderátor

V sobotu asi pojedu na druhou okouknout montáž Phaetona do Drážďaň, že bych se zastavil na oběd v Petrovicích? Ač ten přechod fakt nemám rád :-), Luko možná tuší proč.

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 07:40 
Moderátor

Minulý rok tam bylo jídlo opravdu dobré a navíc krásné Tu-104 ;-) Jednoznačně doručuji!

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 09:41 
VIP

SleepDeal se bohužel nedá platit kartou - jen hotově při předání voucherů. To mě právě dost odrazuje...

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 10:27 
VIP

guang píše:
SleepDeal se bohužel nedá platit kartou - jen hotově při předání voucherů. To mě právě dost odrazuje...

Dobrý den, záleží na konkrétní akci, která je v nabídce. V právě probíhající akci jsou v ceně veškeré rezervační a platební poplatky, ubytovací taxy a příplatky za příruční zavazadlo.

no když ti odpoví takhle...tak to je maso v Evropě jsou tak hodný, že v ceně letenky je i příplatek za příruční zavazadlo....ještě že je máme kluky...

...tak jestli to posílají třeba přes PPL nebo nějakýho kurýra, tak ten ti dává doklad o zaplacení, plus by ta zásilka měla mít nějaký číslo a tím pádem údaje v systému váha velikost....ale bůh ví u těhle vykuků, jak to je...každopádně myslím, že British Arways a KLM s nima ještě nikdy nikdo neletěl :-)

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 12:37 
VIP

Zajda píše:
..každopádně myslím, že British Arways a KLM s nima ještě nikdy nikdo neletěl :-)

No, v podstatě mi úplně stačí, aby to fungovalo na easyJet, ale aby to fungovalo... ;)

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 12:49 
VIP

guang píše:
Zajda píše:
..každopádně myslím, že British Arways a KLM s nima ještě nikdy nikdo neletěl :-)

No, v podstatě mi úplně stačí, aby to fungovalo na easyJet, ale aby to fungovalo... ;)

jasně, a v tom je ten háček....podle podmínek britských ti nemusí vyhovět v den který si zvolíš...podle českých jen hodinu...vzhledem k tomu, že v závěru úplně jinde ti píšou, že tě doprava bude stát do 5000 tisíc 99 korun, tak je jasný, že to jsou úplný amatéři a takhle to bude celé...podle mě ti to dají jen, když to samostatně budou moc koupit pod těch 2500, (proto i těch 30 dnů předem :-) ) takže dle mého mínění v 100% případů si můžeš uvedenou kombinaci pořídit levněji sám, protože oni to dělají stejně jako my, až na základě objednávky objednají na tvoje jméno tel i hotel...a pak ti to pošlou, a mají z toho ten rozdíl...

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 12:50 
VIP

Stále nikdo nevyzkoušel sleepdeal? Vypadá to vcelku lákavě, ale ...

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 12:55 
VIP

Narayen píše:
nééé, všechno co jde přes někoho tak platíš navíc !

Ale tak všechny ty Slevomaty a podobné taky fungují a zdá se, že navíc neplatíš, ne?

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 12:56 
VIP

lukino píše:
Stále nikdo nevyzkoušel sleepdeal? Vypadá to vcelku lákavě, ale ...

No právě... taky bych chtěl slyšet alespoň o jednom případu, kdy to bylo OK...
Vypadá to vcelku DOST lákavě... :-)

PříspěvekNapsal: 04 led 2011 13:01 
Moderátor

guang píše:
Narayen píše:
nééé, všechno co jde přes někoho tak platíš navíc !

Ale tak všechny ty Slevomaty a podobné taky fungují a zdá se, že navíc neplatíš, ne?

Ale podle mě jsou ty jejich řeči o tisících prodaných letenkách denně jen kecy/lži. Myslíš, že by s takovým obratem měli takové amatérské stránky, že by neměli pořádně zpracované obchodní podmínky? Na serveru Heureka se snažili zadat sami recenze na ten jejich obchůdek, tak už jim to smazali. Podle mě jsou to podvodníci, jejichž dřívější business v prodeji ubytování zkrachoval

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina