Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 led 2021 06:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: plavba po Baltu 8 dní/7 nocí na COSTA FORTUNA za 8840,-
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 11:02 
VIP

guang píše:
Přesně tuhle plavbu? A dobrý?

nie konkretne tuto plavbu, mali sme zo skoly vybaveny zajazd do StP z Helsink, ziadne dlhe vylety :)
lod bola tato: http://en.wikipedia.org/wiki/MS_Princess_Maria

Předmět příspěvku: Re: Okružní plavby lodí
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 12:04 
VIP

guang píše:
Maiklcz2 píše:
Může, ale nečekám, že bych se tam nějak dostal levněji (auto nemám a i kdyby tak ani ve dvou se to nevyplatí)

Autem to odhaduju tak na 3.000 Kč za cestu, to se ve dvou vyplatí určitě. Ve čtyřech je to výhodný naprosto jistě.

Já jsem dospěl ke zhruba podobné částce... samozřejmě za předpokladu že člověk bude oprsklý a auto na ten týden zapíchne v Rostocku někde na sídlišti, protože přímo v přístavu jsem našel parkoviště za 120-150 EUR, což veškerou ekonomiku vlastní dopravy posílá do kytek. Oproti letadlu to má obrovskou výhodu že člověk ráno vyleze z lodi do růžova vyhajaný v normální posteli a může v pohodě frčet domů.
Mně ta nabídka docela láká... jako typickou vnitrozemskou krysu mne tyhle loďky fascinují... paradoxně asi od doby co mi katastrofa M/S Estonia zůstala (asi kvůli mé latentní fóbii z hluboké vody) zapsána hluboko do paměti a když člověk rozpočítá náklady tak 4 minivýlety do evropských měst za takovou cenu asi nepřídí.

http://www.youtube.com/watch?v=aRyrNnojlqI

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 12:14 
VIP

za tu cenu je to naprosta parada.. nebyt toho, ze uz mam na tu dobu naplanovanej jinej vylet, tak bych do toho hned sel.. na cruise.com je tahle plavba za 1029USD..

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 13:06 
VIP

Hatikva píše:
guang píše:
Maiklcz2 píše:
Může, ale nečekám, že bych se tam nějak dostal levněji (auto nemám a i kdyby tak ani ve dvou se to nevyplatí)

Autem to odhaduju tak na 3.000 Kč za cestu, to se ve dvou vyplatí určitě. Ve čtyřech je to výhodný naprosto jistě.

Já jsem dospěl ke zhruba podobné částce... samozřejmě za předpokladu že člověk bude oprsklý a auto na ten týden zapíchne v Rostocku někde na sídlišti, protože přímo v přístavu jsem našel parkoviště za 120-150 EUR, což veškerou ekonomiku vlastní dopravy posílá do kytek. Oproti letadlu to má obrovskou výhodu že člověk ráno vyleze z lodi do růžova vyhajaný v normální posteli a může v pohodě frčet domů.
Mně ta nabídka docela láká... jako typickou vnitrozemskou krysu mne tyhle loďky fascinují... paradoxně asi od doby co mi katastrofa M/S Estonia zůstala (asi kvůli mé latentní fóbii z hluboké vody) zapsána hluboko do paměti a když člověk rozpočítá náklady tak 4 minivýlety do evropských měst za takovou cenu asi nepřídí.

http://www.youtube.com/watch?v=aRyrNnojlqI

S tím parkováním na sídlišti samozřejmě počítám :-)

Mě to fakt taky láká... A dobrá je ta poznámka o 4 minivýletech - když se na to podívám takhle, tak je to jednoznačný - cena vynikající...

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 13:11 
VIP

Ještě k té lodi po Baltu nezapomeňte připočítat ty sedmieurové poplatky za každou noc...

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 13:21 
VIP

radanek píše:
Ještě k té lodi po Baltu nezapomeňte připočítat ty sedmieurové poplatky za každou noc...

Jo, to je pravda... :(

Předmět příspěvku: Re: Akční nabídky neletecké dopravy
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 21:49 
VIP

guang píše:
Maiklcz2 píše:

Jak sis asi všiml, tak jsem psal, že auto nemám :) těch dalších 7E poplatků jsem si nevšiml, nějak se to kupí, balim to...

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 21:57 
VIP

Tady jsem našel něco na hyperslevách:
http://www.hyperslevy.cz/cela-cr/31-5-2 ... ni-plavba/
Nic to zrovna nic levnýho, ale pro někoho to může bejt zajímavý :-)

PříspěvekNapsal: 13 črc 2012 16:58 
Diskutér

5 denní plavba na zaoceánské lodi Costa Luminosa ve dvou variantách již od 9 990 Kč!
Podíváte se do Savony, Barcelony, na Ibizu a do Marseille!
http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail ... 9-990-kc-s

PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 11:58 
VIP

ahoj.
dotaz: na stránkách trasmediterranea.es při vyplnovaní údajů o cestujicích je v roletce documents na výběr toto:

DNI-NIF
NIE- foreign identity documents
Spanish passport
Foreign passport

nevíte co vybrat, aniž bych s sebou musel tahat pas, jen OP?

To první je jasně pro španěly, to druhý ač je tam, že to je pro cizince, tak ale NIE jsem našel je taky španělský dokument (aby to nebyl španělský dokument vydaný špan úřadama pro cizince)..poslední dvě jsou jasný...nejel jste někdo v poslední době s nima?? díky

PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 11:14 
VIP

nikdo opravdu nejel??

tak jsem tam zkusil dát NIE-foreign identity card a číslo mého OP, to mi nevzalo, tak jsem holt zadal číslo pasu, že ho teda s sebou potáhnu..to už mi vzalo..

ALE

samozřejmně španělé mají křestní jméno a dvě příjmení...a rezervační systém chce prostě zadat dvě příjemní, jinak mě to nepustí, to už nevím jak obejít :D

EDIT: dal jsem oboje příjmení stejný, když to maj tak debilně udělaný, tak se tam s nima klidně budu hádat na místě

Naposledy upravil krtek dne 25 črc 2012 11:19, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 11:19 
Diskutér

Krtku kolik ten tvuj pas váží, ze je takovej problém "tahat ho" s sebou? ;-)

PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 11:20 
VIP

jestliže letenky jsou on-line check in na OP, tak ještě tahat navíc pas znamená větší riziko jedno z toho ztratit nebo přijít o oboje

PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 11:40 
VIP

krtek píše:
jestliže letenky jsou on-line check in na OP, tak ještě tahat navíc pas znamená větší riziko jedno z toho ztratit nebo přijít o oboje

A není to jedno, jestli máš zadaný při check inu OP tak ti stejně stačí jen pas?? Podle mě je to stejný případ jako když jsem dělal check in na pas a letěl jsem pouze s OP...

Předmět příspěvku: Z Barcelony do Miami - plavba 14 dní, již za 354 Euro/osoba!
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 13:47 
Tazatel

Samozřejmě + na lodích obvyklé spropitné (většinou 7 Euro/osoba/den), + výlety na zastávkách, které jsou jen dvě. A samozřejmě vhodný a pokud možno výhodný letecký spoj je nutností. Přeji šťastnou cestu!! :P

http://kreuzfahrt.ab-in-den-urlaub.de/index.cfm?fuseaction=product.main&RoutePlanID=29837&PartnerID=112195010000&PartnerOffersID=836838

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina