Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 čer 2020 07:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plavba Karibikem
PříspěvekNapsal: 17 led 2011 11:19 
Diskutér

Ja by som sa pridal k poziadavke na niake info ohladom plavieb po Karibiku. Chystatame sa 20.3 na 7 dni z Miami na plavbu po zapadnom Karibiku s Carnival, cena je 640$ vratane tax za osobu s izbou s oknom. S akymi vydavkami mam este pocitac? Plavbu mam v podstate uz vybratu, rozhodujem sa uz len medzi lodami Carnival Valor alebo Glory. Idu rovnaku trasu akurat v prehodenom poradi :Cozumel, Mexico,Belize Island, Roatan Grand Cayman, Cayman Islands.

PříspěvekNapsal: 17 led 2011 14:37 
Návštěvník

Co se týká tvého dotazu, tak já byl na Carnival Valor. Přesně tuhle trasu jsem jel a je výborná. Valor je celkem nová loď v pohodě. Jinak počítej s tím, že za každou osobu dáš ještě 10 USD na den jako spropitné. Plus se platí pití. Teda kromě vody a citronové limonády, čaje a kafe. Taky počítej s výdeje na exkurze. Bez nich to moc nejde. Zvlášť například na Roatanu - pokud se nechceš válet na pláži u přístavu.

Klidně napiš soukromou zprávu. Rád zodpovím. Zvlášť o itineráři, který sem sám jel.

PříspěvekNapsal: 17 led 2011 21:57 
Diskutér

Last minute u plaveb viz:
http://www.storno-kabinen.de/
celkem velice zajímavé ceny. :ugeek:

Předmět příspěvku: Re: Okružní plavby lodí
PříspěvekNapsal: 18 led 2011 02:26 
VIP

George píše:
Last minute u plaveb viz:
http://www.storno-kabinen.de/
celkem velice zajímavé ceny. :ugeek:

Ale hnusnější a víc nepřehledný web jsem už dlouho nevidel....

PříspěvekNapsal: 18 led 2011 13:14 
Kolemjdoucí

Hm, tak z té plavby začínám mít kapku smíšené pocity...
Pokud to má někdo za sebou v tomto období - leden/únor, může napsat jaké bylo počasí? Chci hlavně teplo, před plavbou tak 2,3 dny v Miami a podle předpovědi nic moc, hlavně asi bez koupačky :( . A jak na lodi? Taky se nemůžu zbavit pocitu že se při plavbě zrovna neupeču. Přiznám se že mě přechází chuť a spíš si dáme to původní Mexiko. Babo raď :?

PříspěvekNapsal: 18 led 2011 15:14 
Diskutér

Ja idem 15.3 do Miami 16-19 mam v plane navstevu Orlanda- nejaky zabavny park a Everglades, 20.3 - 27.3 lodou po zapadnom pobrezi Karibiku a 28-29.3 Key West. Teraz je v Miami 26 stupnov co sa podla mna kupat uz da. Nebude to sice Bangkok s 34 stupnami ale oproti stredoeuropskej zime to snad bude vyhra :D

PříspěvekNapsal: 24 led 2011 22:14 
Diskutér

Zdravim,
po dlhých týždňoch rozhodovania som dnes išiel kupit výlet od Carnival avšak na Carnival.com a expedia.com je pri platbe potrebné zadať US adresu, nedá sa to tam zmeniť na inú krajinu ako USA alebo Kanadu. Myslite že si tam môžem nieco vymyslieť? Ide o billing adress.

PříspěvekNapsal: 24 led 2011 22:38 
VIP

Zkus http://www.travelocity.com tam se dá kupovat s kartou se zůčtovací adresou mimo USA zcela bez problémů.

PříspěvekNapsal: 25 led 2011 07:35 
Kolemjdoucí

MadLi píše:
Zdravim,
po dlhých týždňoch rozhodovania som dnes išiel kupit výlet od Carnival avšak na Carnival.com a expedia.com je pri platbe potrebné zadať US adresu, nedá sa to tam zmeniť na inú krajinu ako USA alebo Kanadu. Myslite že si tam môžem nieco vymyslieť? Ide o billing adress.

Když jsme se loni snažili plavbu objednat přes web Carnivalu, tak nám stejně na konci nešla provést platba, protože prý jejich systém nebere jiné než US nebo kanadské karty. Ale stačilo napsat mail a operátorka to s náma všechno pořešila, já jsem jí poslal potřebné údaje a objednávka i následná platba proběhla bez problémů.

Před nedávnem jsem dal dohromady galerie, mapy a praktické info z naší plavby (západní Karibik na 7 dní s Carnival Valor), tak kdyby se chtěl někdo mrknout, je to tady - http://karibik.pavelj.cz/

Musím říct, že ta plavba byla naprosto úžasná, takže v létě vyrážíme s Carnival Victory pro změnu do jižního Karibiku.

PříspěvekNapsal: 25 led 2011 07:41 
Diskutér

Dakujem za info,
tvoja stranka sa mi velmi hodi kedze idem po prvy krat na takyto vylet lodou. Skusim im teda napisat na mail :)

Předmět příspěvku: Plavba lodí po středomoří
PříspěvekNapsal: 17 úno 2011 10:34 
Diskutér

Ahoj..má někdo zkušenosti z okružníme plavbama po středomoří? co jsem zatím našel tak cena 550 dolaru odjezd je z benátek..Venice, Italy; Dubrovnik, Croatia; Athens (Piraeus), Greece; Katakolon, Greece; Venice, Italy. zažil už někdo něco takového?a jso u nějaké rozumné ceny?

Předmět příspěvku: Re: Plavba lodí po středomoří
PříspěvekNapsal: 17 úno 2011 10:38 
Diskutér

Ahoj, už to rozebírali tady:
viewtopic.php?f=36&t=1000&hilit=plavba

Předmět příspěvku: Re: Plavba lodí po středomoří
PříspěvekNapsal: 17 úno 2011 10:45 
Diskutér

pavleek píše:
Ahoj, už to rozebírali tady:
viewtopic.php?f=36&t=1000&hilit=plavba

jsem uplně slepý..dík..hledal jsem to tady všude ale nenašel..

PříspěvekNapsal: 18 úno 2011 13:03 
Kolemjdoucí

MadLi píše:
Ja by som sa pridal k poziadavke na niake info ohladom plavieb po Karibiku. Chystatame sa 20.3 na 7 dni z Miami na plavbu po zapadnom Karibiku s Carnival, cena je 640$ vratane tax za osobu s izbou s oknom. S akymi vydavkami mam este pocitac?

Naskenoval jsem loňský katalog s nabízenými výlety v jednotlivých destinacích na trase Western Caribbean s Carnival Valor (Grand Cayman-Roatan-Belize City-Cozumel)

http://www.rapidshare.com/files/4485846 ... rsions.pdf

PříspěvekNapsal: 18 úno 2011 20:18 
VIP

Pokud bys chtel, ozvi se mi, prodavame zajezdy, tak ti muzu nechat nejakou dobrou nabidku najit...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina