Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 11:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Austrálie: Sydney
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010 05:28 
VIP

Je to EU? Je ... klidně můžeš mít občanství ČR a být rezidentem v UK ... já v tom nevidím problém...problém by byl, kdyby jsi napsal, že jsi Venezualan....je to na tobě, tak se někoho zeptej, ale já bych to risknul... :)

PříspěvekNapsal: 15 zář 2010 21:12 
Kolemjdoucí

No ja sem na tohle mozna prehnane opatrnej ... ale stejne kdyz sem to zkusil, tak ta nabidka uz nebyla aktulani.. :?
Ale dekuju moc tobe i ostatnim za snahu. Budu sledovat tohle forum i vyhledavace... a kdyz neco zajimaveho najdete vy, budu vdecny... kdyz ja... hned to sem soupnu :)

PříspěvekNapsal: 30 zář 2010 18:01 
Kolemjdoucí

Takže ten tarif s "China Eastern", je znovu k dispozici. Pokud má někdo zájem se dostat přes zimu do Austrálie (Sydney, Melbourne), tak je tu možnost za přibližně 21.500,- Kč (včetně tax) z Frankfurtu. (mezipřistání Shanghai).

Přes vyhledávač Orbitz.com vás to přijde ještě o 150 USD dráže - počítají si taxu za vystavení letenek. Lepší je vyhledat letenky přes Kayak.com, a vybrat si rezervaci přímo u "China Eastern" kde nebudete mít žádné poplatky navíc.

Tímto děkuji "Zajdovi" za tip. ;)

Tomáš

Předmět příspěvku: China Eastern aneb jak z Pekingu do Sydney
PříspěvekNapsal: 27 dub 2011 06:38 
Nováček

Dobre jitro preji,

chtela bych se zeptat.. mam v planu letet s aeroflotem do Pekingu a z Pekingu si udelat jeste na tak dva tydny vylet do Sydney. Koukala jsem na AirChina, ale ty odposledne docela zdrazily, tak jsem si vyhledala China Eastern Airlines (www.flychinaeastern.com), ale zasekla jsem se na takovem zajimavem bode - nevim, jak v jejich systemu navolit z Pekingu do Sydney (oni tam litaji, ale nemaji Australii v hlavnim vyberu kontinentu) a neumim cinsky, zatim :) Nevi nekdo pod cim a jak to tam najit? Ma nekdo zkusenosti s touhle aerolinkou?

Jinak kdyby mel nekdo nejaky jiny napad, jak se co nejlevneji dostat z Pekingu do Sydney levne, jsem jedno velke vdecne ucho :)

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2011 13:00 
Kolemjdoucí

Sháním 4 letenky Praha - Sydney (termín 25.08.11 - 01.10.11) může to být +/- 5 dní s tím že dvě letenky by měli bejt open nebo aby se dal změnit datum odletu za nějakej rozumnej poplatek.
Zatím jsem našel na tohle období od Korejců kolem 28.000,- jinak se to vše pohybuje kolem 30.000,-
Potřeboval bych se vejít tak max. do 25.000,-
Díky za každý info.

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2011 13:09 
VIP

tukydydes píše:
Sháním 4 letenky Praha - Sydney (termín 25.08.11 - 01.10.11) může to být +/- 5 dní s tím že dvě letenky by měli bejt open nebo aby se dal změnit datum odletu za nějakej rozumnej poplatek.
Zatím jsem našel na tohle období od Korejců kolem 28.000,- jinak se to vše pohybuje kolem 30.000,-
Potřeboval bych se vejít tak max. do 25.000,-
Díky za každý info.

do 25tis by ses měl vejít z LHR s Qantasem, včetně dopravy do Londýna...Qantas mývá u některých tarifů rozumnou možnost změny odletu. Vim že kamarádka letěla na půl roku NZ asi za 650GBP a poplatek za změnu data byl 60-70GBP
jinak asi největší low-cost je China southern z moskvy asi za 18tis

PříspěvekNapsal: 04 srp 2011 23:46 
VIP

zdar. scháním multicity evropa - australie/nový zéland a austrálie/nový zéland - evropa. zatím jsem nejlevnější našel přes kayak z moskvy za 1034 USD, ale jak už to tak bývá, tak orbitz co to nabídlo nebo cheaticket už to dávno nemaj :) nic levnějšího ani co by se tomu blížilo na jedné letence jsem nenašel. Pak mam možnost evropa - kuala a air asia..bohužel jediná rozumná cena je asi 27 prosince (jo termín je od 25 prosince do cca druhý třetiny ledna odlet na cca tři týdny) do melbourne za cca 100 euro a pak z christchurk za 230 euro..měl jsem k tomu vyhlídnutý saudiairlines zpátečku z frankfurtu (29.12. až 19.1.) za cca 13.000 kč - to ještě byla levná letenka do melbourne 30.12. Saudi, ale letěj 23 a pak až toho 29 týho..takže tohle taky padá..poslední možností je vzít na jedný letence austrálii a pak vzít s jetstar nebo virgin austrálie-zéland-austrálie..to jsem našel z frankfurtu do austrálie za cca 20.500..otázkou je, jestli si myslíte, že letenky z evropy na přelomu roku do austrálie můžou jít ještě pod dvacet tisíc kč? (tohle samozřejmně china eastern)..nebo jestli byste poradili ještě jinou variantu. Ještě jdu zkusit něco z evropy do kuala jestli nepoletí hned po vánocích, aby se stihla 27.12. ta airasia..dík
EDIT: ideální aby se to multicity vešlo do 20.000 kč.. :)

PříspěvekNapsal: 05 srp 2011 07:13 
VIP

krtek: konec/prelo roku je nejvyssi sezona = nejvyssi ceny

Předmět příspěvku: Multicity Evropa - Austrálie/NZ Austrálie/NZ-Evropa
PříspěvekNapsal: 17 srp 2011 11:32 
VIP

ahoj. můžete mi poradit jak na to? Již jsem se zaradoval na chinasouthern ze SVO, kde kayak i matrix ukazují 1046 USD a 1055 USD (nějak tak) a multicity SVO-AKL a MEL-SVO mi to našlo za 1060 USD, což by bylo skvělé. Ovšem když se to pokusím koupit přes jakýhokoliv prodejce (orbitz, české prodejce, německý, expedia atd tak prostě již dávno nedostupné-a to jsem zkoušel prodejce jak s galileem tak s amadeem). Přitom matrix a kayak to pořád už dva měsíce ukazují(odkaz právě na orbitz), galileo přes akcniletenky to taky najde, dokonce pelikan to našel-ale nikde k prodeji. Dokonce i momondo přes multicity mi našlo cenu bez pěti korun 17000kč. ALe za boha to nemůžu nikde koupit :) Nedali byste mi ještě návrhy přes co to zkusit koupit? Hledám to do těch 18tisíc (pak jsem si k tomu našel přímák berlín-moskva za 107 euro), takže by mi to celý hodilo krásných 21tisíc max(ovšem bez víz). Právě zkouším multicity kde jako první bude AKL, protože ceny Jetstaru a virginu jsou na letu Austrálie-NZ celkem gardy, takže radši NZ-Austrálie přelet, ale vcelku to je jedno. Právě pokud to z toho ruska najdu nad dvacet, tak užt to není ekon zajímavý, to pak radši dám číňany z evropy.

Jo a termíny pro který jsem to hledal je od 25.12. do cca 25 ledna odlet a ty ceny krásný matrix ukazuje od 1 do 9 ledna. Počet nocí 17-24.
dík

PříspěvekNapsal: 17 lis 2011 19:42 
Návštěvník

ahoj, mám dotaz na zkušené letenkáře - je šance, že by se objevily letenky z Evropy do Austrálie na leden (s návratem někdy v únoru) za ceny okolo 15-17tis. max. anebo je to v tohle období zcela utopie a mám pro cestu do tepla raděj rovnou koukat po něčem jiném?
dík,
sobb

PříspěvekNapsal: 18 lis 2011 08:23 
Tazatel

No tak zrovna pouze dnes má akci letuska.cz Sydney a třeba i Auckland za 15 999,- Trošku mě štve, že letím do CHC trochu krkolomně s AA do CHC, když to jde za takovouhle cenu z Prahy :-(

PříspěvekNapsal: 18 lis 2011 09:02 
Návštěvník

marně tuhle akci na jejich webu hledám, můžeš mě prosím navést?

PříspěvekNapsal: 18 lis 2011 09:09 
Tazatel

sobb píše:
marně tuhle akci na jejich webu hledám, můžeš mě prosím navést?

nějak mi sem nejde vložit obrázek toho newsletteru, pošli mi mailovou adresu a přepošlu ti to, jestli tomu dobře rozumím, tak na hlavním serveru to vůbec není, je to jenom jednorázová záležitost na soc.sítích

PříspěvekNapsal: 18 lis 2011 09:15 
Návštěvník

díky, posílám SZ s mejlem

PříspěvekNapsal: 18 lis 2011 15:25 
Diskutér

Ahoj Vsem,

tak akce od letusky mi nejspise unikla a nejlevnejsi dalsi mozne lety jsou na leden kolem 25 tis.

Nevite nahodou nekdo o necem levnejsim ?

TUI, Emirates vycházejí kolem 26-27 tis.

Jedna se mi o let s odletem na zacatku ledna a navratem na konci mesice.

Diky za tip !

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina