Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 čer 2019 21:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seattle / Vancouver
PříspěvekNapsal: 24 pro 2009 16:15 
Diskutér

Ahojte,

máte nějaký tip na letenku do Vancouveru (případně Seattle) na konec března nebo začátek dubna?
Pobyt 7-10 dní, je mi celkem jedno odkud to bude (Německo, případně z Londýna)

Zatím sem našel z PRG-SEA s Deltou za cca $900 anebo úplně nejlevnější Airtransat (Gatwick - Vancouver) za Ł300,
tak mi ale nesedí termíny. Je lepší ještě počkat a spolíhat na to, že bude nějaká akce anebo je lepší už koupit teď?

btw. nevíte jak je to s půjčením auta, jestli je možnost např. si půjčit v Seattlu na letišti a pak cestovat
i do Kanady?

Předmět příspěvku: Re: Seattle / Vancouver
PříspěvekNapsal: 25 pro 2009 21:06 
Diskutér

Cele zapadni pobrezi je ted v nabidce na Tvoje terminy za 510-530 EUR v kombinaci letu LH, Air Canada a United.
Muzes si vybrat Seattle, Portland (PDX), SFO, pripadne i Vancouver, ktery je ale tak o 50 EUR drazsi.
Doporucuju jeste vyckat s nakupem, urcite se na zapadni pobrezi objevi nejaka akce.
Sleduj i Portland PDX, Delta/Nortwest tam obcas vypisuje zajimave ceny a od SEA je to kousek.

Předmět příspěvku: Re: Seattle / Vancouver
PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 18:35 
Diskutér

Díky za tipy ;)

nakonec mám čas i v tom březnu a tak sem vzal Gatwick-Vancouver za těch 298liber :)

Předmět příspěvku: Vancouver - Olympiáda
PříspěvekNapsal: 06 led 2010 00:35 
Tazatel

Nevíte o nějakém levnějším spojení do Vancouveru v době Olympiády?Zatím jsem sehnal nejlevněji PRG - YVR cca 20.tis,případně MUC - YVR za 17,ale s dopravou do MUC,to vyjde na stejno,páč jsem z Moravy.I přes Expedii jsem se např.z LHR nedostal pod 550 Liber + doprava do LHR.Je mi jasné ,že v době Olympiády není nejvhodnější doba na cestování do této destinace,ale mám tam pozvání od kamaráda,tak proč to nevyužít...

Téma bylo přesunuto do správné sekce. Jakub

Předmět příspěvku: Re: Vancouver - Olympiáda
PříspěvekNapsal: 06 led 2010 00:43 
Administrátor

Zkuste se mrknout na letiště Seattle a Portland. Je to za humny.

PříspěvekNapsal: 06 led 2010 01:53 
VIP

Já chtěl letět taky a před 2 měsíci to nejlevněji vycházelo 12,5...takže teď to je hrozný...a navíc ceny co byly nazpátek kolem konce olympiády, to se mi otáčely panenky :-) ... Zkus to přes Mexiko..Cancun...pak s mexickou nízkonákladovkou (jsou snad jen dvě velký, nepamatuji se jak se jmenovala, ale našel jsem to hned...tak to celkem šlo...ale kdo ví, jak je to teď...nebo airtransat...z LGW myslím létá do Toronta..a odtamtud Westjet....ale ten mi přijde dost drahý...další variantu jsem našel New York...odtamtud spirit arlines do Seattlu a pak busem...

PříspěvekNapsal: 06 led 2010 10:32 
Diskutér

SEA z MUC 530 EUR s Deltou, SEA z FRA 499 EUR kombinaci Air India do Chicaga a pak United do SEA, zpet stejnou cestou Alaska + Air India. Do Vancouveru jen Air Canada cca 640 EUR.
Takze nejlip vychazi SEA, kam pro Tebe kamarad z VAN muze dojet, pripadne si za usporenych 150 EUR muzes pujcit auto na skoro cely tyden...

PříspěvekNapsal: 06 led 2010 10:57 
VIP

Já bych teda někam, kde se zrovna koná olympiáda (= mraky lidí, hypertrofovaná bezpečnostní opatření, drahota na všechno atd.) nechtěl, ale líbí se mi nenáročnost zájemců o levné letenky na největší událost v regionu od olympiády v Calgary :)
Čím blíž Vancouveru, tím hůř se budou takové letenky hledat, takže bych se možná zaměřil i na San Francisco nebo Los Angeles (zrovna teď tu nějaká akce poletovala) a pak hledal něcko u severoamerických nízkonákladovek...
...anebo (pro fajnšmekry) cesta expresem Coast Starlight do Seattle, i s návazným busem až do Vancouveru to vychází při včasné koupi na cca 100 $ jedním směrem.
Jasně, je to komplikace s vstupem do USA a (víc jak) dnem na přesun po zemi, ale ten vlak musí být zážitek :).

PříspěvekNapsal: 06 led 2010 13:19 
Diskutér

Zatim lety do LA a SFO nejsou vyrazne levnejsi nez do PDX nebo SEA, takze pokud nekdo chce primo do Vancouveru, nejlip vychazi SEA. Navic jsou v USA i levnejsi auta a do Kanady se s nimi smi prejet bez problemu.

Předmět příspěvku: Kanada: Vancouver
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 10:26 
VIP

Zdarec, už nějakou dobu hledám levné letenky, pár destinací sem dost levně navštívil a tu jednou mi rodiče řeknou: tak chceme jet do Kanady, tak se předveď a sežeň nám něco levně. Moc se mi to nedaří a samozřejmě nemůžu zklamat :)
Chtějí letět do Vancouveru, popř. Seattlu a to v období 24.-28.7. tam, a zpět nejlépe z Toronta či Montrealu a to 18.-22.8. Ty jednosměrné letenky vycházejí skoro dráž než zpáteční, tak by asi i šlo zpáteční vancouver a pak si koupit zvlášť přelet. Odlet nejlépe z Prahy či Vídně, když by to vycházelo značně levněji tak FRA,MUC,DRS či TXL nebo cokoliv z okolí. Zatím jsem našel nejlevněji s British Airways TXL-LHR-YVR za 1156 USD na orbitzu 24.7.-21.8.
Když byste někdo našli něco levněji tak to moc oceníím. Díííky moc
Maikl

Předmět příspěvku: Re: Vancouver popř. Seattle červenec
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 10:44 
Diskutér

podívej se na Airtransat (lítaj z Vídně, Německa, případně UK), zkusmo sem našel tohle:
Frankfurt - Vancouver (21.7)
Montreal - Viden (18.8) za €874

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 11:21 
VIP

Díky moc, to vypadá velmi dobře...nemáš náhodou nějaké zkušenosti s air transat?

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 16:54 
Diskutér

koupil sem u nich Gatwick-Vancouver, ale byl to let Thomas Cook (ale na stránce cestovky byl ten let o dost dražší). Až na trochu slabší servis na palubě (docela mě překvapilo, že chtěli asi 3 libry za sluchátka a taky alkohol byl za příplatek) všechno vpohodě.

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 16:57 
VIP

A jinak jsi dostal nějaký občerstvení? Co se týče zavazadel tak koukám, že 1×23 kg což je pohoda

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010 17:18 
VIP

jj, chtěl jsem tam 27.7. - 12.8 ....ale vzdal jsem to, je to špička a ceny nejsou dobrý,..v podstatě ti asi ušetřím hledání, respektive už jsi koukal na Airtransat, tak spíš jen potvrdím....je jednoznačně nejlevnější...nic jinýho nemá cenu, snad kdyby byla nějaká akce, ale to dost intenzivně pochybuji....nejméně jsem se dostal na 22 tisíc z PRG - nějaký anglický letiště (já měl LPL a BHX, ale to obojí mezitím zrušili + bus do Londýna...tak možná Londýn bude nej....a pak LGW - Vancouver...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina