Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 čer 2019 17:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Z ČR --> Bangkok (březen,duben)
PříspěvekNapsal: 11 led 2016 13:52 
VIP

baloun píše:
Však ten datum je po 25.3.

On chce 10 dni

Předmět příspěvku: Re: Thajsko: Bangkok
PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 16:57 
VIP

Nemáte někdo tip na koupačku v JV Asii na období konec října - polovina prosince, která by byla v dojezdové vzdálenosti max. 3-4 hodiny busem z Bangkoku, Singapuru nebo v krajním případě Kuala Lumpur?

Minimum srážek podmínkou..

PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 21:53 
VIP

ked som sestre planoval vylet z BKK, tak som narazil na ostrov Ko Chang pri Kambodzi, ten by mal byt tak 4-5 hodin busom

PříspěvekNapsal: 17 úno 2016 08:10 
Diskutér

doporucuji Ko Samet. cca 4 hodinky buseem z Bangkoku a 20min lodi.

PříspěvekNapsal: 17 úno 2016 14:02 
VIP

No, do půlky listopadu bych byl v Thajsku opatrný. Může to vyjít, může pršet. Loni v listopadu jsem byl na jihu a pršelo tak obden, většinou k večeru, ale i celý den. Ve stejném termínu jsem byl v Thajsku několikrát a bývalo i lépe.

Ze Singapuru se dá lodí zajet na indonéské ostrovy Batam a Bintan. Batam asi na koupačku nic moc, ten druhý má být lepší, ale nebyl jsem. Loď jede asi 50 minut. Počasí je tam celoročně skoro stejné. Také bude přeháňky.

PříspěvekNapsal: 18 úno 2016 14:14 
VIP

Já jsem právě byl v Thajsku v druhé půlce listopadu - sever až Bangkok nádherné počasí, obloha vymydlená. Lanta a spol. bohužel ještě pod mlíkem, občas pršelo, celkově nic extra. Proto možná něco na úrovni Bangkoku...

PříspěvekNapsal: 20 dub 2016 13:34 
Nováček

Ahoj nemáte někdo tip na levné letenky PRG-BKK-PRG v Listopadu 2016? Sice jsou nabídky na let přes Kyjev a nebo Moskvu, ale popravdě bych se jim chtěl vyhnout. Podařilo se mi najít přes Bravofly lety se slevou. Ale nemůžu se na to už zpátky dostat :evil: .

Přílohy:
Letenky 1.PNG
Letenky 1.PNG [ 96.63 KiB | Zobrazeno 4200 krát ]

PříspěvekNapsal: 20 dub 2016 13:44 
VIP

no mne sa nezda ten exclusive discount 3077 CZK... to nikdy mne osobne nedalo taketo sumy dole...max 36-40 euro na osobu co si pamatam

PříspěvekNapsal: 29 dub 2016 09:51 
Administrátor

Alternativa k cestě do Thajska při spojení s návštěvou Istanbulu.

EY: Istanbul - Bangkok, 8 729 CZK

Odlety do 30. června
Prodej do 1. května

https://www.pelikan.cz/cz/?a_aid=6fef33 ... &view=list

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 21:39 
Tazatel

Rodiče chtějí letět do Thajska a přes mé varování, že by měli koupit letenky včas, čekali, čekali a dočkali se vyprodání levných letenek. Chtějí letět na přelomu ledna a února, jsou to postarší lidé, takže chtějí mít svou jistotu a celkem krátké přestupy.
Kolem května, června stály letenky s Austrian a Finnair asi 13 500 Kč. Teď vycházejí asi nejlépe Aeroflot a Emirates, zhruba za 16 500 Kč. Qatar nechtějí vzhledem k nejisté situaci, FlyDubai nemají moc dobré recenze pro delší cesty.

To, co mě zajímá, je dynamika cen letenek. Lze očekávat, že se ceny letenek zhoupnou do konce měsíce na nižší ceny a nebo nemá cenu čekat a mám koupit? Je mi jasné, že se časem objeví nějaké akce, ale nemohu čekat, neboť chtějí mít svou jistotu.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 09:42 
VIP

pro všechny slepý lidi: směnárny v BKK dole u vlaku jsou pořád výhodný, nejspíš i výhodnější než ve městě. Aktuálně monopol nahoře 31,36/usd, u vlaku 33,18. Větší bankovka=lepší kurz, samozřejmě. Takže kdo tu psal, že je to stejný, ať si nechá vyšetřit zrak.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 12:12 
Návštěvník

Mablung píše:
Rodiče chtějí letět do Thajska a přes mé varování, že by měli koupit letenky včas, čekali, čekali a dočkali se vyprodání levných letenek. Chtějí letět na přelomu ledna a února, jsou to postarší lidé, takže chtějí mít svou jistotu a celkem krátké přestupy.
Kolem května, června stály letenky s Austrian a Finnair asi 13 500 Kč. Teď vycházejí asi nejlépe Aeroflot a Emirates, zhruba za 16 500 Kč. Qatar nechtějí vzhledem k nejisté situaci, FlyDubai nemají moc dobré recenze pro delší cesty.

To, co mě zajímá, je dynamika cen letenek. Lze očekávat, že se ceny letenek zhoupnou do konce měsíce na nižší ceny a nebo nemá cenu čekat a mám koupit? Je mi jasné, že se časem objeví nějaké akce, ale nemohu čekat, neboť chtějí mít svou jistotu.

Ja bych pockal aspon do konce zari, urcite na BKK nejake akce budou, rodice leti az koncem ledna,to bych nehrotil a cekal.. Situace u Qataru se casem vrati k normalu, horsi uz to nebude, a ani ted ta krize v zalivu nema dopad na lety z EU do Asie ..

PříspěvekNapsal: 26 led 2018 12:36 
VIP

Dotaz by měl směřovat do vlákna o aerolince, ale nenašel jsem ho...jen mě zajímá, jestli Bangkok Airways má zdarma checked bag? Koupil jsem letenky přes hong kongský číp tikets, stránky Bangkok Airways se tváří že žádný fee není a nárok je na 20 kg....Krabi - Bangkok - má někdo vlastní zkušenost?

+1 jsem u jednoho z cestujicich prohodil jmeno a prijmeni....problem? :?

PříspěvekNapsal: 26 led 2018 12:50 
Diskutér

Kufor je v cene, letel som s nimi do HK ale skúsil som teraz rezervacku a píšu tam, že luggage do 20 kg included. Čo sa týka mena, osobne som v Thajsku zažil aj neprijemne prudiacich úradníkov za ... takže záleží, na koho narazis.

PříspěvekNapsal: 26 led 2018 13:38 
VIP

marecek97 píše:
Dotaz by měl směřovat do vlákna o aerolince, ale nenašel jsem ho...jen mě zajímá, jestli Bangkok Airways má zdarma checked bag? Koupil jsem letenky přes hong kongský číp tikets, stránky Bangkok Airways se tváří že žádný fee není a nárok je na 20 kg....Krabi - Bangkok - má někdo vlastní zkušenost?

+1 jsem u jednoho z cestujicich prohodil jmeno a prijmeni....problem? :?

Ty vole já v celý Asii cestuju pod křestním jménem a nikdy problém. Že ty svině na čekinu zkouší, co se dá, abys neletěl, to už je another story...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina