Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 14:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bangkok v lednu 2010
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 16:26 
Kolemjdoucí

Možnost odletu: PRG,MUC,BER,VIE případně z LON,FRA..

Ahoj, potřebuju dovolenou jako sul a tak jsem se rozhodla vyrazit na 3tydny do Thajska..Nemate nekdo tip na levnou zpatecni letenku do Bangkoku, pripadne do Singapuru ci Kuala Lumpur? Jsem z stred.cech,takze nejlepe z Prahy,Mnichova,Berlina,Vidne.Pripadne Frankfurtu ci Londyna. Diky moc za info. Pripadne kdyby se chtel nekdo pridat..zatim jsme 2.Zdravi Cestovatelka

Předmět příspěvku: Re: Bangkok v lednu 2010
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 16:47 
Administrátor

Pokud Vas nezaujme nic, co najdete na Akcniletenky.com, potom bych vsadil na last minute nabidky, ktere aerolinie nahodi na zacatku ledna. Minuly rok tam bylo nekolik zajimavych akci...

Předmět příspěvku: Re: Bangkok v lednu 2010
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 17:10 
Kolemjdoucí

Vyhodne nabidky na vasich strankach jsem samozrejme prospejdila,ale nejlevnejsi ceny uz jsou fuc. Potrebovala bych odjet v prvni pulce ledna. Nejlevneji ted vychazi Emirates za 14tisic. Pro studentku porad jeste hodne penez. Zkusim vyckat jeste 10dni.Snad budu mit stesti. Jinak diky,ze tyhle stranky existuji..Splnil se mi sen a diky nim jsem procestovala v lete vychodni pobrezi US s letenkou do BOS za 3500kc.Diky za vase tipy.Fandim Vam! Cestovatelka

Předmět příspěvku: Bangkok - leden
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 11:05 
Nováček

Myslíte, že se dají ještě sehnat nějaké slušné letenky do Bangkoku s odletem mezi 20.1.2010 - 5.2.2010 a navratem za měsíc? nebo už jsem vše propásl a zaplatím cenu kolem 19000,- ? :-(

prosm poraďte, díky moc

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 12:16 
Nováček

Ahojky,

máme stejný problém :D 24.12 jsme se nekoukali na akcniletenky.com a bohužel probíhala super akce do bangkoku za 10 000 :( jsem taky studentka a chtěli jsme s přítelem letět někdo koncem ledna nebo začátkem února, po mých zkouškách. Ted koukáme na jiné letenky a pohybuje se to kolem 16 tis. Kdybychom náhodou na něco narazili, dáme vám echo a kdybyste narazili, dejte pls taky ;) jinak letíma na vlastní pěst sami a poprvé, takže spolucestující bychom přivítali :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 12:45 
Diskutér

nevim jak jsi flexibilni, ale z MUC se da letet s Emirates za cenu kolem 16tisic... a nebo z Prahy s ukrajincema za tu samou cca cenu :-)

Předmět příspěvku: Re: Letenky ted v lednu do Bangkoku? :-(
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 14:24 
VIP

Muzes zkusit stranky JetAirways. Nasel jsem tam letenky od 345 liber s odletem z Londyna. Ja zkouse treba termin 17.1-11.2. Bohuzel je to s prestupem v Bombaji, ale snad by se to i hodilo...

Předmět příspěvku: Re: Bangkok - leden
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:28 
Kolemjdoucí

Rika píše:
Ahojky,

máme stejný problém :D 24.12 jsme se nekoukali na akcniletenky.com a bohužel probíhala super akce do bangkoku za 10 000 :( jsem taky studentka a chtěli jsme s přítelem letět někdo koncem ledna nebo začátkem února, po mých zkouškách. Ted koukáme na jiné letenky a pohybuje se to kolem 16 tis. Kdybychom náhodou na něco narazili, dáme vám echo a kdybyste narazili, dejte pls taky ;) jinak letíma na vlastní pěst sami a poprvé, takže spolucestující bychom přivítali :mrgreen:

AHOJ,NEJLEVNEJSI LETENKU ZE VSECH MOZNYCH JSEM NASLA S EMIRATES Z MUC - BKK ZA 16000KC.KOUPENO W.OKTOURS.CZ UKLIDNUJE ME,JEN TO ZE JSEM SI OBA LETY VYBRALA S A380.TAK TO BUDE SNAD ZAZITEK.NAVIC PREMYSLIM ZAJIT PRI PRESTUPU V DUBAJI MRKNOUT DO MESTA-NAPR.NA PRAVE DNES OTEVRENOU NEJVYS.BUDOVU SVETA - Burj Dubai.JINAK BUD KLIDNA,JA JSEM SICE OBE AKCE NA AKCNICH LETENKACH ZAZNAMENALA DO HODINY PO ZVEREJNENI,ALE MISTO UZ JSEM ZA TUHLE CENU NENASLA.HODNE STESTI U ZKOUSEK..JA SROTIM TED,O 106.LETIME 12.1.-6.2. :)

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:30 
Kolemjdoucí

Apocalypto píše:
Muzes zkusit stranky JetAirways. Nasel jsem tam letenky od 345 liber s odletem z Londyna. Ja zkouse treba termin 17.1-11.2. Bohuzel je to s prestupem v Bombaji, ale snad by se to i hodilo...

DIKY MOC ZA TIP.UZ MAM KOUPENOU LETENKU S EMIRATES MUC-BKK ZA 16TISIC.ALESPON S A380.

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:34 
VIP

Jaky termin a kde budete? Pises, ze jestli se nekdo chce pridat, at se ozve ... ja uz teda letenku mam koupenou (taky Emirates) a plan mam docela fixni, ale jestli se nekde nepotkame :)

Předmět příspěvku: Re: Bangkok - leden
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:37 
Kolemjdoucí

cestovatelka píše:
Rika píše:
Ahojky,

AHOJ,NEJLEVNEJSI LETENKU ZE VSECH MOZNYCH JSEM NASLA S EMIRATES Z MUC - BKK ZA 16000KC.KOUPENO W.OKTOURS.CZ UKLIDNUJE ME,JEN TO ZE JSEM SI OBA LETY VYBRALA S A380.TAK TO BUDE SNAD ZAZITEK.NAVIC PREMYSLIM ZAJIT PRI PRESTUPU V DUBAJI MRKNOUT DO MESTA-NAPR.NA PRAVE DNES OTEVRENOU NEJVYS.BUDOVU SVETA - Burj Dubai.JINAK BUD KLIDNA,JA JSEM SICE OBE AKCE NA AKCNICH LETENKACH ZAZNAMENALA DO HODINY PO ZVEREJNENI,ALE MISTO UZ JSEM ZA TUHLE CENU NENASLA.HODNE STESTI U ZKOUSEK..JA SROTIM TED,O 106.LETIME 12.1.-6.2. :)

PS:K LETENCE Z MNICHOVA JE FAJN VYUZIT AKCI NA http://WWW.LUFTHANSA.CZ,KDE JE ZPATECNI LETENKA PRG-MUC ZA 2040KC.(SKVELY TIP OD KOLEGU NA ZDEJSI DISKUZI). LETA NEKOLIKRAT DENNE A JE JEN NEPATRNE DRAZSI NEZ BUS CI VLAK.

PS 2:OHLEDNE CESTY,NEBOJ.URCO TO ZMAKNETE!MUSEM SE POTKAT,KDYTAK PISNI NA EMAIL:PLEASURE-SEEKER@SEZNAM.CZ

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:49 
Kolemjdoucí

zennie píše:
Jaky termin a kde budete? Pises, ze jestli se nekdo chce pridat, at se ozve ... ja uz teda letenku mam koupenou (taky Emirates) a plan mam docela fixni, ale jestli se nekde nepotkame :)

PS:AHOJ,LETIM 12.1.-7.2.NEJDRIVE STR.THAJSKO,PAK JIH,23.1.S AIR ASIA DO CHIANG MAI+SEVER.THAJSKO,CCA 31.1.ANKOR VAT VLAKEM.MUSEM SE POTKAT,KDYTAK PISNI NA EMAIL:PLEASURE-SEEKER@SEZNAM.CZ

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 16:50 
Moderátor

To Cestovatelka: Nemohla bys psát prosím bez CapsLocku? Nebo to trhá oči jen mně? ;)

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 17:57 
VIP

VanillA píše:
To Cestovatelka: Nemohla bys psát prosím bez CapsLocku? Nebo to trhá oči jen mně? ;)

ne jen tobe....i ja jsme si musel vzit svarecskou kuklu... :D

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 18:16 
Tazatel

Apocalypto píše:
VanillA píše:

ne jen tobe....i ja jsme si musel vzit svarecskou kuklu... :D

já jsem si nasadil sluneční brýle a je to fajn :lol: :lol:
Ale můžeš ten CapsLock vypnout 8-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina